SSC Neapol Itálie - SSC Neapol - Zprávy

Neapol se ukázala po pauze jako politá živou vodou. Výhru jistil dvěma góly Kvaratskhelia

Neapol zvítězila v devátém kole Serie A na hřišti Verony 3:1, a napravila tak dvě soutěžní porážky, které si připsala bezprostředně před reprezentační přestávkou. Skvěle se v utkání prezentoval především Matteo Politano, jenž úvodní gól vstřelil a na další dva nahrál Khvichovi Kvaratskheliovi. Gruzínský talent tedy svými trefami dokonale nahradil absentujícího Victora Osimhena.

Hellas přivítá Neapol v souboji týmů, které nutně potřebují zabrat

Neapol v této sezoně neprožívá ani zdaleka snadné chvíle a obhájce titulu zatím nenaplňuje svůj potenciál. S cílem oddálit řeči o předčasném vyhazovu povede trenér Rudi Garcia své ovečky do Verony, kde se domácí Hellas profiluje jako ideální soupeř.

Osimhen na marodce Neapole, jeho absence může být až čtyřtýdenní

Mistrovskému celku italské ligy Neapoli může chybět až měsíc kanonýr Victor Osimhen. Nigerijský útočník se vrátil opět zraněný z reprezentačního srazu. V pátečním přípravném zápase se Saúdskou Arábií si poranil stehenní sval a podle vyjádření klubu podstupuje léčbu v neapolském centru.

Na další oslavy to v Neapoli zatím nevypadá. Zkušeného Bonaventuru políbila střelecká múza

Hráči Fiorentiny si v osmém kole Serie A odvezli z Neapole překvapivou výhru 3:1. Fialky se poprvé ujaly vedení díky brzkému gólu Josipa Brekala, pro kterého to byl premiérový zásah v jejich dresu. V závěru úvodního dějství sice z penaltového puntíku srovnal Victor Osimhen, jenže v 63. minutě vrátil tým z Toskánska do vedení 34letý Giacomo Bonaventura, jenž se trefil už počtvrté, přičemž jen v jedné z posledních pěti sezon zaznamenal více ligových branek.

Fialky doufají v syndrom šampionů, Neapol se ale zvedá

Nedělní program 8. kola Serie A uzavře velmi atraktivní duel dvou pohárových účastníků. Pod Vesuvem se proti sobě postaví na jedné straně domácí Neapol a na druhé straně návštěva z Florencie. Oba týmy mají co napravovat, protože oběma se shodně v pohárech nedařilo a budou si chtít napravit reputaci.

Gólovou explozi pod Vesuvem ovládl Real, za nitky hostující ofenzivy opět tahal Bellingham

Fotbalisté Neapole prohráli ve druhém kole skupiny C Ligy mistrů před vlastním publikem s Realem Madrid 2:3. Duel přitom začal pro italského mistra skvěle, když v 19. minutě po zaváhání Kepy Arrizabalagy vedl.

Real Madrid se pokusí přibrzdit rozjetou Neapol

Jeden z nejočekávanějších duelů základních skupin se odehraje již v úterý večer na stadionu pojmenovaném po legendárním Diegovi Armandovi Maradonovi. Domácí Neapol se sice v lize dostává zase do bývalé formy, ale je otázkou, zda to bude stačit i na soupeře kalibru Realu Madrid.

Uklidnění situace v Neapoli, Osimhen nebude pokračovat ve sporu s klubem

Útočník Neapole Victor Osimhen nechce pokračovat ve sporu se svým klubem kvůli posměšnému videu, které mistrovský tým zveřejnil na sociální síti TikTok. Italský klub ve čtvrtečním prohlášení uvedl, že hráče nechtěl nijak urazit, výslovně se mu ale neomluvil. Nigerijský fotbalista se nicméně rozhodl hodit celou záležitost za hlavu a na instagramu poděkoval fanouškům Neapole za přízeň.

Osimhen pálil ostrými i na jihu Itálie. Lecce přišlo proti mistrovi o domácí neporazitelnost

Neapol zvítězila v sedmém kole Serie A na hřišti Lecce 4:0 a vyšvihla se na třetí místo tabulky. Gólový účet v týmu zpod Vesuvu si v 16. minutě otevřel obránce Leo Östigard. Po změně stran zaúřadoval také Victor Osimhen, jenž po pěti minutách na trávníku opět potvrdil, že jeho výkony posměšné video ze sociálních sítí neovlivnilo, a druhou trefou v řadě podtrhl tříbodový zisk svého celku. Giallorossi si tak po skvělém vstupu do nového ročníku připsali druhou prohru bez vstřeleného gólu v řadě a zároveň první ztrátu před vlastními fanoušky.

Trápící se Neapol jede do Lecce, domácí naopak šlapou jako hodinky

Jsou to jen dva dny od doby, kdy skončilo šesté kolo, a Serie A už je tu znovu. V sobotu odpoledne se proti sobě postaví Lecce a Neapol, dva týmy, které procházejí touto sezonou zcela v rozporu s předsezónními plány.

Neapol zažehnala výsledkovou krizi. Na porážce Udinese se podílel i rozezlený Osimhen

Mistrovská Neapol přerušila sérii tří zápasů bez vítězství a v šestém kole Serie A porazila na svém hřišti Udinese 4:1. Dominantní výkon Partenopei gólově demonstroval už v 19. minutě Piotr Zieliňski, jenž proměnil pokutový kop. K němu se tentokrát nehnal ostře sledovaný Victor Osimhen, jehož penalta z Bologni byla předmětem posměšných videí směrovaných na jeho osobu, kvůli kterým se výrazně pošramotily Nigerijcovy vztahy s klubem. Na trávníku to ale na ústřední ofenzivní hvězdě týmu znát nebylo a nejlepší střelec loňského ročníku italské nejvyšší soutěže sám jednou skóroval.

Neapol urazila ve videu Osimhena

Nigerijský útočník Victor Osimhen zvažuje právní kroky proti svému klubu kvůli zveřejnění posměšného videa na sociální síti TikTok. Oznámil to agent nigerijského kanonýra Roberto Calenda.

Neapol potřebuje zabrat, na půdu mistra zavítá Udinese

Mistrovská Neapol neprožívá ideální začátek sezony a po úvodních dvou výhrách se výsledkově zasekla. Po víkendovém nezdaru s Boloňou je připravena zabrat a doma za každou cenu zdolat Udinese. Mimochodem Zebry na tom nejsou dobře a od začátku sezony ještě nevyhrály.

Garcia ztrácí půdu pod nohama, Neapol mu měla dát ultimátum

Neapol loni suverénním způsobem získala italský titul, letos se ovšem SSC nepovedl start do nové sezony a začíná se spekulovat o rychlé výměně trenéra. Klidné spaní tak nemá Rudi Garcia.

Trápení gruzínské hvězdy korelovalo s mizérií Neapole. Chrti ustáli i penaltu Osimhena

Hráči Neapole remizovali v zápase pátého kola Serie A na hřišti Bologni 0:0. Svůj podíl na bezbrankovém stavu měl i objev loňské sezony Khvicha Kvaratskhelia, jehož čekání na gól přesáhlo půl roku. Gruzínský expres měl hned v páté minutě velkou příležitost, avšak pohotovost mu nebyla při dobré příležitosti v současném rozpoložení vlastní. Ještě větší selhání ale předvedl ve druhé půli kanonýr Victor Osimhen, jenž zahodil penaltu. Obhájci titulu tak ztratili body už ve třetím ligovém duelu v řadě.