SS Lazio Itálie - SS Lazio - Zprávy

Feyenoord zaplatil za špatně nastraženou past. Immobile rozšířil řadu elitních kanonýrů

Fotbalisté Lazia doma zvítězili ve čtvrtém kole skupiny E Ligy mistrů nad Feyenoordem 1:0. Zápas rozhodl v závěru první půle Ciro Immobile, jenž zvládl souboj tváří v tvář s gólmanem, do nějž se dostal díky chybnému postavení hostujícího kapitána Lutsharela Geertruidy, který pokazil ofsajdovou past. Legendární střelec Orlů tím dosáhl na metu 200 nastřílených branek v dresu Biancocelesti od sezony 2016/2017, přičemž se stal teprve pátým hráčem z pěti nejlepších evropských lig, kterému se to v barvách jednoho klubu povedlo. Ondřej Lingr se na hřiště nepodíval, a nedostal tak šanci připravit Římany o posun na druhou příčku.

Feyenoord se může přiblížit k vytouženému osmifinále LM na půdě italského Lazia

Obhájce nizozemského titulu Feyenoord sice letos nepředvádí na ligové scéně tak suverénní výkony jako v předešlém ročníku, ovšem po šestiletém čekání na návrat do skupinové fáze LM se mu poměrně daří mezi evropskou smetánkou a teď se může výraznou měrou přiblížit k vytoužené osmifinálové fázi. V dosavadních třech duelech totiž hned dvakrát zvítězil a se šesti body je ve vedení o bod před druhým Atléticem.

Bologna slavila díky neprostupné defenzivě další úspěch. Lazio prospalo úvod druhé půle

Úvodní duel 11. kola italské Serie A zvládli lépe hráči Bologni, kteří na svém hřišti porazili římské Lazio 1:0. Jedinou branku převážně defenzivního zápasu vstřelil pouhých 30 sekund po změně stran skotský záložník Lewis Ferguson, jehož průnikovou přihrávkou našel Joshua Zirkzee. Orli se ve zbytku zápasu k vyrovnání nepropracovali, a domácí tak během celé sezony stále inkasovali ve druhém dějství pouhé dvě branky. Hostům se navíc na boloňském stadionu nepodařilo skórovat již počtvrté v řadě.

Bologna proti Laziu opět doufá v pomoc domácího prostředí

V pátek večer se do boje o body zapojí Bologna a Lazio. Felsinei budou doufat v to, že jim domácí prostředí stadionu Renato Dall’Ara zase jednou pomůže, protože už ve třech duelech s Laziem Bologna doma dokázala udržet čisté konto.

Barák neoblíbeného soka zdolat nepomohl. Lazio spasila v derby o střední Itálii pozdní penalta

Lazio ovládlo vyrovnanou bitvu 10. kola Serie A s Fiorentinou, kterou porazilo na vlastní půdě 1:0. Skóre duelu sice otevřeli hosté již ve 13. minutě, ale trefa Lucase Beltrána nebyla kvůli hře rukou uznána. Následně si oba týmy vytvořily spoustu příležitostí, nicméně se dlouho schylovalo k bezbrankové remíze. Až v samém závěru nastavení druhé půle rozhodl bitvu o střed Itálie Ciro Immobile gólem z pokutového kopu. "Fialky" tak popáté v řadě nenašly recept na Římany, kteří se svým sokem prohráli z posledních 13 duelů pouze jednou. Jejich pád neodvrátil ani Antonín Barák, jenž se na hřiště dostal zhruba půlhodinu před koncem.

Bitvu dvou pohárových zástupců obstarají ve věčném městě Lazio a Fiorentina

I na pondělí má italská Serie A k dispozici velký tahák. Na Stadio Olimpico přivítá vicemistr Lazio jiného pohárového zástupce Fiorentinu. Hostům se zatím daří lépe, ale Biancocelesti naposledy dvakrát v lize vyhráli a jejich forma roste.

Lazio proti svěžímu Feyenoordu narazilo. Šance Italů na body odvál vítr z Mexika

Hráči Feyenoordu si přenesli fantastickou formu z domácí soutěže i do Ligy mistrů, kde v rámci třetího kola skupinové fáze porazili na vlastní půdě Lazio 3:1. Do sestavy domácích se po trestu za červenou kartu ještě z minulého ročníku Evropské ligy vrátil klíčový kanonýr Santiago Giménez.

Feyenoord to doma s Italy umí. Tentokrát dorazí Lazio

Ve středu večer se proti sobě postaví dva týmy, které mají reálnou naději na postup ze skupiny E. Domácí Feyenoord se na stadionu De Kuip pokusí přemoci Lazio a bude chtít odčinit poslední porážku od Atlética. Lazio si ale s nizozemským soupeřem nedávno dokázalo poradit.

Sassuolo předalo Laziu body na zlatém podnose. Minely v defenzivě trestaly zkušené opory

Sassuolo zaplatilo za minely v obraně nejvyšší možnou cenu, když v devátém kole Serie A prohrálo doma s Laziem 0:2. Neroverdi nepotvrdili pověst týmu, který dokáže trápit velkokluby, a už v úvodní půli dvakrát inkasovali. O oba tyto zásahy se postaraly dlouholeté opory Římanů, když se nejprve trefil Felipe Anderson a ve 35. minutě také Luis Alberto. Pohodlný náskok hosté po změně stran bez problémů ustrážili a došli si pro druhou venkovní výhru v ligovém ročníku.

Sassuolo vyzve nepříjemného soupeře, Lazio ale taky nemá formu

Sassuolo se pokusí vzchopit po posledních ne zrovna pozitivních výsledcích. Jenže si k tomu nevybralo úplně nejlepšího soupeře, neboť s Laziem má dlouhodobě problémy. Sassuolo naopak patří mezi neoblíbenější protivníky Římanů.

Liga mistrů dodala Orlům víru ve zdolání Atalanty. Lazio nezlomila ani ztráta pohodlného vedení

Cennou výhrou v milionářské soutěži povzbuzené Lazio zdolalo v osmém kole Serie A hostující Atalantu 3:2. K tříbodovému úspěchu nasměroval římský celek výborný start do utkání, když už v 11. minutě vedl o dva góly. Bergamo ovšem po hodině hry dorovnalo stav díky Seadu Kolašinacovi. V závěru tak musel přispěchat na pomoc střídající Matías Vecino. Nerazzuri zaznamenali na hřišti Biancocelesti vůbec první prohru od ledna 2017.

Lazio přivítá v souboji pohárových zástupců Atalantu

V nedělní nabídce italské nejvyšší soutěže vyčnívá souboj vicemistra s Atalantou. Laziu se v Serii A zatím nedaří, nicméně trenér Maurizio Sarri věří, že jeho družina přenese vítězství z Ligy mistrů i na domácí scénu. Atalanta je však ve výborně formě a navíc na Stadio Olimpico naposledy vyhrála.

Lazio se stává expertem na last minute góly. Brankáře zastoupil v roli střelce Pedro

Hráči Lazia vyhráli ve druhém kole skupiny E Ligy mistrů na půdě Celtiku 2:1. Naději na utnutí nelichotivé série dal skotskému celku, který na domácí vítězství v milionářské soutěži čeká od sezony 2013/2014, gólem ve 12. minutě Kjógo Furuhaši. Biancocelesti však dokázali ještě před pauzou zásluhou Matíase Vecina srovnat a v nastavení druhé půle rozhodl o zisku tří bodů pro Římany Pedro.

Celtic chce napravit úvodní porážku. Lazio střídá dobré výkony se špatnými

Celtic potřebuje napravit první neúspěšné kolo a konečně by se rád odlepil ode dna tabulky. To by se mu mohlo podařit ve středu, protože jeho soupeř taky zrovna neexceluje. Lazio má v tabulce jen o bod navíc a v lize se mu - na rozdíl od skotského domácího mužstva - moc nedaří.

Italským městem fotbalu je Milán. AC přihrál pátou domácí výhru nad Laziem křídelník Leao

AC Milán v sedmém kole italské Serie A porazil Lazio 2:0 a domácí vzájemný duel opanoval napříč soutěžemi popáté za sebou. Nevydařený vstup obou týmů do zápasu prolomil po první půlhodině hry Rafael Leao, jehož pokus sice neskončil gólem, nicméně nastartoval hlad po rozhodující trefě. Na té nakonec přece jen měl podíl zmíněný portugalský křídelník, když v 60. minutě vybídl centrem ke skórování Christiana Pulišiče. Ve zbylém průběhu utkání si pak navíc připsal ještě jednu asistenci.