SS Lazio Itálie - SS Lazio - Zprávy

Lazio dohrává 29. kolo proti Benátkám

Pondělní dohrávka italské Serie A nás tentokrát zavede na Stadio Olimpico do Říma. Tamní Lazio hostí nováčka z Benátek a nic jiného, než vítězství pro něj nepřipadá v úvahu. Lazio nadále usiluje o evropské poháry, Benátky zase o záchranu.

Lazio zvládlo důležitý zápas v Cagliari

Římský celek zvládl zápas na Sardinii a stále se drží v kontaktu s pohárovými příčkami. Do vedení se dostalo Lazio díky proměněné penaltě Cira Immobileho a po změně stran na něj brankami navázali Luis Alberto a Felipe Anderson. Na výsledku 3:0 už nic nezměnilo ani vyloučení obránce Marušiće.

Cagliari ve formě hostí Lazio v rozpacích

Cagliari se povedlo vybřednout z pásma sestupu a poslední dobou se mu daří sbírat jeden bod za druhým. V tomto roce už skolil nejednoho favorita a na dalšího si brousí zuby už v sobotu večer. To se na Sardinii ukáže římské Lazio.

Immobile ukončí kariéru v Laziu, domnívá se agent

Ciro Immobile před týdnem oslavil 32. narozeniny a v italské nejvyšší soutěži nadále představuje záruku nastřílených branek. Útočník je oporou Lazia a v římském klubu dost možná dohraje svou aktivní kariéru, myslí si to agent Alessandro Moggi...

Neapol se vyhoupla do čela před milánské celky, v závěru ji do euforie vystřelil Ruiz

Neapol vybojovala v zápase 27. kola Serie A důležité vítězství nad Laziem 2:1. V Římě rozhodl až gólem z 94. minuty Fabián Ruiz, díky čemuž se Partenopei ocitli v čele tabulky. Domácí Lazio naopak odmítlo možnost předstihnout svého městského rivala AS.

Lazio versus Neapol aneb duel dvou pohárových zklamání

Nedělní šlágr 27. kola Serie A uvede do záře reflektorů dva týmy, které mají minimálně jednu věc společnou - potřebují nějakou reakci na pohárové zklamání. Lazio bude proti Neapoli těžit z jedné výhody, kterou pro něj zrovna proti Neapoli má význam - z domácího prostředí.

Lazio i přes dobrý začátek Porto neporazilo a v Evropské lize končí

Lazio stejně jako před týdnem na portugalské půdě neudrželo jednobrankový náskok a v polovině druhého poločasu prohrávalo, k postupu do osmifinálové fáze Evropské Ligy mu nestačil ani vyrovnávací gól na 2:2 ve čtvrté minutě nastavení. Po úvodní porážce 1:2 totiž postupují dále svěřenci trenéra Sérgia Conceiçãa, zatímco římský klub se po vyřazení může plně koncentrovat na domácí scénu.

Lazio bude dohánět jednobrankové manko proti Portu

Lazio v prvním utkání s Portem vedlo, ovšem o náskok na portugalské půdě záhy přišlo a po porážce 1:2 ho v domácí odvetě rozhodně nečeká jednoduchá úloha. Domácí výběr bude muset zvítězit dvoubrankovým rozdílem, nebo v případě výhry o jeden gól zvládnout nevyzpytatelný penaltový rozstřel. Hosté se však nacházejí ve vynikající formě a vzhledem k situaci jsou považováni za mírné favority na postup do osmifinále.

Udinese obralo favorizované Lazio o dva body

Udinese dokázalo na domácí půdě obrat favorizované Lazio o dva body a připisuje si do tabulky další úspěch. Od úvodu utkání nad římským celkem vedlo po brance Deulofeua, jenže na ni hosté ještě do konce poločasu dokázali reagovat.

Udinese čelí druhému nejlepšímu útoku ligy, Laziu

Lazio ještě nevzdává boj o příčky znamenající Ligu mistrů a v Serii A se mu docela daří pravidelně sbírat body. Udinese spíš pokulhává za předsezónními cíli a naposledy utrpělo ostudný debakl. Jak odpoví proti druhé nejlepší ofenzivě ligy?

Porto otočilo nepříznivý vývoj, Lazio ale ještě neřeklo poslední slovo

Rozjeté Porto nezačala proti italskému Laziu zrovna nejlépe a přesně v polovině prvního poločasu prohrávala, ovšem ještě do přestávky srovnala stav a krátce po změně stran vsítila druhou rozhodující trefu. Do odvety tak půjde v lepší výchozí pozici, nicméně jistý postup do osmifinále rozhodně nemá. Římský klub se musel obejít bez svého elitního střelce Cira Immobileho, i přesto nepředvedl úplně špatný výkon.

Trenér Conceição se utká se svou minulostí. Do Porta jede Lazio Řím

Téměř suverénní Porto si dobře načasovalo svou formu na důležitý duel. O postup do další fáze se totiž ve čtvrtek večer bude prát s Laziem. Římský klub naopak zatím nenaplňuje vysoká očekávání fanoušků a jeho forma vykazuje znaky kolísavosti. Dokážou se hráči Biancocelesti vrátit z Portugalska s dobrým výsledkem?

Lazio napravilo proti Boloni selhání z poháru a drží se ve hře o Ligu mistrů

Diametrálně odlišný výkon od vystoupení z Coppa Italia předvedli hráči Lazia. Římský celek na Stadio Olimpico porazil Boloňu jasně 3:0 a stále se drží ve hře o umístění v první čtyřce. Vidět byl zejména dvougólový Mattia Zaccagni, avšak do rychlého vedení poslal Biancocelesti tradiční kanonýr Ciro Immobile.

Oslabené Lazio hodlá napravit pohárovou porážku proti Bologně

Lazio potřebuje zabrat a ideálně se co možná nejdřív vzpamatovat z pohárového šoku. Ideální šanci k tomu budou Sarriho hoši mít v sobotu, kdy se na Olimpicu představí Bologna. A ta do Věčného města právě ráda nejezdí.

AC Milán je v semifinále Coppa Italia, doma vyřídil Lazio

Druhým semifinalistou Coppa Italia se stal AC Milán, který doma na San Siru vyřídil Lazio 4:0. Římskému klubu se nepovedl první poločas a zejména pak jeho závěr, ve kterém inkasoval dva slepené góly. Na produktivitu z milánského derby navázal opět dvěma brankami Olivier Giroud a prosadil se i portugalský útočník Rafael Leão a záložník Franck Kessié. V semifinále tak dojde na milánské derby.