Perugia Calcio Itálie - Perugia Calcio - Expres Zprávy

17.02.200313:48

Tabulka střelců italské Serie A: 19 - Vieri (Inter), 12 - Del Piero (Juventus), Mutu (Parma), 11 - Totti (AS Řím), Claudio Lopez (Lazio), 10 - Inzaghi (AC Milán), 9 - Adriano (Parma), 8 - Julio Cruz (Bologna), Di Natale (Empoli), Pirlo (AC Milán), R. Baggio (Brescia).

03.12.200211:38

Všechny víkendové zápasy tří nejvyšších italských lig začnou se čtvrthodinovým zpožděním. Akci na protest proti útoku fanoušků Neapole na obránce Francesca Baldiniho zorganizovala hráčská asociace. Kapitáni týmů se během zmíněných 15 minut pokusí promluvit příznivcům do duše.

10.11.200200:54

AC Perugia se bude muset asi měsíc obejít bez svého kapitána, záložníka Giovanniho Tedesca (30). Ve středečním utkání s Chievem (0:3) si natáhl lýtko a přestože se zranění zpočátku zdálo být nezávažné, následná lékařská prohlídka vynesla nepříjemný verdikt - tři až čtyři týdny odpočinku.

01.11.200222:33

Minutou ticha uctí hráči italské Serie A ve víkendových utkáních památku obětí čtvrtečního zemětřesení. Ve čtvrtek ráno se začala třást země na jihu Itálie a ve vesnici San Giuliano di Puglia si zemětřesení vyžádalo 28 obětí, převážně dětí, které pohřbila zřícená budova mateřské školy.