Parma Calcio Itálie - Parma Calcio - Zprávy

Fiorentina díky dvěma penaltám porazila Parmu

Fiorentina napravila předchozí zaváhání a po koronavirové přestávce poprvé zvítězila. Všechny góly padly na Ennio Tardini z pokutových kopů a všechny na straně Violy proměnil Erick Pulgar. Za Parmu korigoval ve druhém poločase Juraj Kucka.

Bez formy hrající Fiorentina se pokusí uspět v Parmě

Na Stadio Ennio Tardini se utkají Parma a Fiorentina, přičemž podstatně lépe si vedou domácí. Ducali sice naposledy prohráli, ale v tabulce zůstávají daleko od sestupových pozic na desátém místě. Obezřetnější musí být Viola, která ještě nemá jistotu záchrany.

Hellas přestřílel Parmě

Pět branek a výhru domácího celku přineslo utkání ve Veroně. Parma sice šla do vedení, ale Hellas třemi góly výsledek otočil a vedení nakonec i udržel.

V první polovině tabulky na sebe narazí Hellas a Parma

Málokdo počítal s tím, že by Hellas i Parma v této sezoně bojovaly v první polovině tabulky na dohled evropským pohárům. První vzájemný souboj ovládl Hellas po jediném gólu Darka Lazoviće, povede se Parmě "vendeta"?

Parma nezvládla závěr a Interu podlehla

Třetí místo si v Parmě pojistil Inter Milán. Hosté sice na Stadio Ennio Tardini prohrávali, ale po změně stran zabrali a nakonec slaví vítězství. Pro Parmu může být ztráta fatální, v bojích o evropské poháry totiž ostatní konkurenti nezaváhali.

Parmě se doma příliš nedaří, dokáže potrápit slavný Inter?

Interu se po další ztrátě opět vzdálil titul, to však nic nemění na tom, že bude chtít v Parmě zvítězit. Ducali prožívají velmi povedenou sezonu a stále mohou pomýšlet na Evropskou ligu. Inter sice bude favoritem, ale na Ennio Tardini ho v žádném případě nečeká snadná práce.

Parma zostudila Janov čtyřmi góly

Takový začátek po koronavirové pauze si v Janově nepředstavovali. Domácí vůbec nestačili na Parmu a doma inkasovali čtyři góly. Jejich noční můrou se pomalu a jistě stává Andreas Cornelius. V prvním vzájemném zápase nastřílel Dán hattrick a v Janově se mu to povedlo znovu.

Janov bojuje o záchranu proti Parmě

Než přišla koronavirová pauza, dokázal Janov zvítězit na hřišti AC Milán a tím se posunout v tabulce mimo sestupové pozice. Pokud by Serie A nebyla dohrána, zachránil by se, nicméně teď bude muset ještě tvrdě bojovat a začíná doma proti Parmě.

Turín hrál s Parmou 1:1

Italská nejvyšší soutěž se zase rozjela a začala remízou 1:1 mezi Turínem a Parmou. Obě branky padly už v prvním poločase. Nejprve otevřel skóre N'Koulou, ale ještě do šaten odpověděl slovenský záložník Juraj Kucka. Turín sice mohl po změně stran rozhodnout, ale Belotti z pokutového kopu na Sepeho nevyzrál.

V Turíně odstartuje Serie A, Granata hostí Parmu

V sobotu večer se na Apeninském poloostrově znovu rozjede ligová soutěž a jako první se mezi sebou utkají Turín FC a Parma. Zápas nemá favorita, přestože výrazně lépe si v tabulce vedou hosté. Granata však doma platí vždy za nebezpečného soupeře a po přestávce způsobené koronavirem může být ve zcela jiném rozpoložení, než tomu bylo v dosavadním průběhu sezony.

Trenéři Fiorentiny a Parmy prodělali covid-19

Trenér Fiorentiny Beppe Iachini a jeho kolega z Parmy Roberto D'Aversa prodělali covid-19. Vyšlo to najevo dva týdny před plánovaným restartem italské ligy.

Agent: Radu pro příští sezónu zůstane v Interu

Ionut Radu hostuje z Interu Milán v Parmě, načež se začalo spekulovat o další budoucnosti rumunského gólmana. Ta by podle jeho agenta Oscara Damianiho měla být u Nerazzurri...

SPAL překvapivě dobyl Parmu, rozhodl Petagna

Překvapivý výsledek se krátce po poledni zrodil v Parmě, kde hráli za zavřenými dveřmi domácí hráči a SPAL. V utkání padla jediná branka a sice ve druhém poločase z pokutového kopu. Ten ve prospěch SPALu proměnil Andrea Petagna.

Parma si hoví v první polovině tabulky, aby tam setrvala potřebuje zdolat SPAL

Na krásném devátém místě se před tímto kolem nachází Parma. Pro Ducali je to po letech bojů u spodka tabulky a pobytu v nižších soutěží velké zadostiučinění. Severoitalský celek dokonce pošilhává po evropských pohárech a proti SPALu má reálnou šanci se ještě více přiblížit. Utkání se bude kvůli obavám z rozšíření koronaviru hrát bez diváků.

Sassuolo přišlo o čtyřzápasovou neporazitelnost, Parmě podlehlo nejtěsnějším rozdílem

Čtyři zápasy bylo Sassuolo neporaženo, nicméně tuhle sérii nedokázalo před vlastními diváky prodloužit a Parmě podlehlo. Hostům na tři body stačil jediný gól, o který se postaral po pětadvaceti minutách Gervinho.