nenalezeny žádné články
11.03. Pirlo má převzít rezervní tým Juventusu
Andrea Pirlo v minulosti hrával za Juventus a nyní se schyluje k jeho návratu do Turína. Někdejší záložník se po ukončení aktivní kariéry vrhl na dráhu trenéra a od července má být koučem turínského celku do 23 let. (football-italia.net)
01.03. Rezervní tým Juventusu je v karanténě
Do karantény byl v tuto chvíli uzavřen celý rezervní tým Juventusu. Mladíci turínského klubu hrají třetí ligu a před týdnem nastoupili proti celku Pianese, jehož někteří hráči měli následně pozitivní test na koronavirus. (sports.yahoo.com)
23.08.2019 Pescara si vypůjčila Kastanose
Grigoris Kastanos zatím dostal jenom jednu šanci v prvním týmu Juventusu a letos si žádnou další nevybojuje - kyperský záložník byl odeslán na hostování do Pescary. (football-italia.net)
29.06.2019 Pecchia koučem rezervy Juventusu
Rezervní tým Juventusu povede Fabio Pecchia. Pětačtyřicetiletý kouč naposledy působil v Japonsku, kde vedl Avispu Fukuoka. (football-italia.net)
25.05.2019 V Juventusu končí i trenér rezervy
U prvního týmu Juventusu končí Max Allegri a nového trenéra bude mít rovněž třetiligová rezerva turínského celku. U ní nebude pokračovat Mauro Zironelli, Stará dáma s ním ukončila spolupráci. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
26.04.Juventus U23 - Olbia Calcioneh.
Tabulka
 TýmZB
8.Novara Calcio2638
9.AC Arezzo2737
10.Juventus U232736
11.AC Pistoiese2733
12.Calcio Como2632
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci