Janov CFC Itálie - Janov CFC - Zprávy

Juventus může prohloubit janovskou krizi

Trenér Andrij Ševčenko má před sebou další složitý úkol a sice pokusit se zastavit krizi Janova na hřišti Juventusu. Stará dáma už není zdaleka tak suverénní jako v minulých sezonách a rozhodně je k poražení, nicméně Janovu se skutečně nedaří, což nejlépe dokresluje série dvanácti zápasu bez výhry.

AC Milán další porážku nedovolil a v Janově vyhrál

Druhé místo si udrží po tomto kole AC Milán, který na stadionu Luigi Ferraris zvítězil pohodlně o tři góly. Z přímého kopu se trefil Zlatan Ibrahimović a další dvě branky obstaral Brazilec Junior Messias. Janovští si za devadesát minut moc šancí nevytvořili, tu nejzajímavější měl od poloviny hřiště střídající Portanova.

AC Milán musí v Janově zareagovat na dvě porážky

Milánský velkoklub prohrál už dvě ligová utkání v řadě a dovolil konkurenci se přiblížit. V Janově tak musí zareagovat nejlépe vítězstvím, které ho udrží v kontaktu s vedoucí Neapolí. Utkání bude mít zvláštní náboj zejména pro trenéra Grifonů Andrije Ševčenka, jenž ve své kariéře zářil v dresu Rossoneri.

Udinese si rozdělilo body s Janovem

Léčba pod Andrijem Ševčenkem zatím nezačala plně fungovat. Bod ze hřiště Udinese však má svojí váhu, takže vyloženou nespokojenost u Grifonů nehledejme. Utkání bylo spíše průměrné, více šancí mělo Udinese, avšak ani jednu nebylo schopno proměnit.

Ševčenkův druhý pokus o výhru se pokusí zastavit domácí Udinese

Nedělní program 14. kola Serie A odstartuje duel domácího Udinese s Janovem. Větší motivaci vyhrát mají Ševčenkovi hosté, kteří jsou přímo namočeni do sestupových vod, ale ani domácí nemohou se svým postavením být spokojení.

Mourinhův žolík Afena-Gyan rozhodl duel s Janovem

Dlouho to trvalo římskému AS, než se konečně dočkalo větších šancí, ale o to víc si jeho příznivci závěr utkání museli užít. Střídající talent Felix Afena-Gyan totiž dvěma krásnými góly v posledních deseti minutách rozhodl o první Ševčenkově porážce.

Ševčenko se poprvé postaví proti Mourinhovi v roli trenéra

Na stadionu Luigiho Ferrarise v Janově se potkají dvě persony světového fotbalu. Dvě osobnosti, které spolu nějakou chvíli spolupracovaly, se teď potkají na opačných lavičkách. Ostrou premiéru trenéra Ševčenka totiž okoření duel s AS Řím.

Snad zůstanu hodně dlouho, doufá nový trenér Janova Ševčenko

Andrij Ševčenko na přelomu července a srpna po pěti letech skončil jako trenér ukrajinské reprezentace a nyní před sebou má novou výzvu. Někdejší vynikající útočník se vrátil do Itálie a ujal se kormidla Janova, prvním cílem je posílení kádru a záchrana CFC v Serii A...

Ballardini skončil na lavičce Janova, nahradí ho Ševčenko

Janov nevyhrál v devíti po sobě jdoucích zápasech a italský klub jako již tradičně mění trenéra. Důvěru ztratil Davide Ballardini, který byl dnes odpoledne propuštěn, jeho povinnosti převezme Andrij Ševčenko.

Empoli neudrželo výhru nad Janovem, ten srovnal v závěru

Páteční předehrávka 12. kola Serie A nabídla až nečekaně gólovou přestřelku mezi Empoli a CFC Janov. To šlo brzy do vedení, ale konečnou remízu muselo vybojovat až pár minut před koncem.

Janovský kouč Ballardini hraje v Empoli o vlastní budoucnost

Už víc než šest let se Empoli marně pokouší porazit Janov a další šance se mu naskýtá v pátek večer. Předehrávka 12. kola na Stadio Carlo Castellani navíc domácí celek staví do role mírného favorita.

Janov hrál s Benátkami bez branek

Nudnou remízou 0:0 skončilo utkání mezi CFC Janovem a Benátkami. Konečná dělba bodů vlastně z pozice obou celků nic neřeší.

Janov hostí Benátky

Janov i Benátky byly ve středověku významnými městskými státy a o několik století později se objevují i na mapě fotbalové Serie A. Jejich vzájemný duel je důležitý z hlediska záchranářských prací, protože oba patří mezi nejvážnější aspiranty na sestup.

Spezia si rozdělila body s Janovem

Moc nechybělo a Spezia by do tabulky zapsala důležité vítězství. Domácí se ujali vedení v 67. minutě po vlastní brance Sirigua a zdálo se, že Grifone na to nenajdou odpověď. Až čtyři minuty před koncem mohl Janov kopat pokutový kop a Domenico Criscito z něho srovnal na konečných 1:1.

Spezia hostí Janov v duelu dvou trápících se týmů

Serie A má stejně jako většina evropských lig v plánu vložené kolo, které začne již v úterý večer. O půl sedmé se do sebe pustí mimo jiné Spezia a Janov, dva týmy, kterým se dosavadní působení v první lize vůbec nedaří.