Alvaro Recoba jistě nebude v dobrém vzpomínat na středeční trénink Interu Milán. Uruguayský fotbalista si při něm totiž poranil vazy v pravém kotníku a italskému klubu bude minimálně mšsíc chybět.
Obránce Marco Materazzi se dohodl s vedením Interu Milán na prodloužení smlouvy. Italský reprezentant se svému zaměstnavateli upsal na další dva roky.
Siena získala na hostování do konce sezony obránce Giovanni Pasqualeho. 23letý fotbalista se pod vedením trenéra Roberta Manciniho nedokázal prosadit do základního kádru Interu Milán.
Dalšími dvěma fotbalisty, kteří by měli pomoci Atalantě Bergamo zachránit se v Serii A, jsou Lambros Choutos z Interu Milán a Davide Sinigaglia z Arezza. Oba přicházejí na hostování do konce sezony.
Real Madrid si bude muset nechat zajít chuť na brazilského útočníka Adriana, který září v Interu Milán. O jeho letní příchod měli zájem jak prezident Florentino Pérez, tak i nový sportovní ředitel Arrigo Sacchi, ale hráč prostřednictvím svého agenta vzkázal, že nemá zájem a zůstane v Interu.
Štěstí v neštěstí měli italští fotbalisté Alessandro Nesta, Paolo Maldini, Gianluca Zambrotta, Marco Materazzi, Cristiano Lucarelli a Filippo Inzaghi. Všichni totiž trávili vánoční svátky na ostrovech Maledivy v jihovýchodní Asii. Tuto oblast postihlo silné zemětřesení a následná vlna tsunami, která si podle posledních zpráv vyžádala téměř 80 000 lidských obětí. Šestice italských fotbalistů naštěstí vyvázla bez zranění.
Gonzalo Sorondo by se v zimě mohl vrátit zpět na Apeninský poloostrov. Nikoliv však do Interu, z něhož v současné době hostuje v anglickém Crystal Palace, ale do Cagliari, které je připraveno uruguayského obránce z milánského celku koupit.
Záložník Fenerbahce Istanbul Tuncay Sanli vzbudil svými posledními výkony zájem hned několika evropských velkoklubů. Podle prezidenta tureckého klubu Azize Yildirima vypadají nadějně jednání s AC Milán a jeho městským rivalem Interem.
Nejlepší jedenáctka 16. kola italské Serie A podle serveru www.goal.com: Pagliuca (Bologna) - Mihajlovic (Inter), Costacurta (AC Milán), Sensini (Udinese) - Pirlo (AC Milán), Zauli (Palermo), Pizarro (Udinese), Tonetto (Sampdoria) - Flachi (Sampdoria), Totti (AS Řím), Portillo (Fiorentina). Trenér: Spalletti (Udinese).
Pěkné gesto se chystá udělat krajní obránce Interu Milán Francesco Coco, který celý rok nehrál kvůli zranění. "Inter mi byl v těžkých chvílích vždy nablízku, cítím, že mu musím důvěru oplatit. Proto jsem se rozhodl, že poslední rok své smlouvy budu hrát zadarmo," prohlásil Coco.
Los osmifinále Ligy Mistrů: Real Madrid - Juventus FC, FC Porto - Inter Milán, FC Barcelona - Chelsea FC, Werder Brémy - Olympique Lyon, Liverpool FC - Bayer Leverkusen, PSV Eindhoven - AS Monaco, Manchester United - AC Milán, Bayern Mnichov - Arsenal FC. První zápasy se hrají 22. a 23. února, odvety 8. a 9. března. Inter Milán bude odvetu s FC Porto hrát až 15. března.
Útočník Interu Milán Alvaro Recoba se údajně při sobotním tréninku nepohodl s trenérem Mancinim, Recobovi se nelíbilo, že nefiguroval v základní sestavě pro nedělní ligové utkání se Sienou. V Itálii se již spekuluje o jeho možném zimním odchodu, mohl by zamířit na hostování do Sampdorie.
O záložníka Newcastlu United Kierona Dyera (25), který na začátku sezóny odmítl kapitánskou pásku a fanoušci jej nemají příliš v lásce, se podle italského tisku zajímá Inter Milán.
Juan Sebastian Veron je spokojený v Interu Milán a chtěl by s ním podepsat smlouvu i pro příští sezonu. O tom však budou muset rozhodnout jiní, argentinský záložník totiž v italském velkoklubu hostuje z Chelsea.
Nejlepší jedenáctka 14. kola italské Serie A podle serveru www.goal.com: Antonioli (Sampdoria) - Mihajlovic (Inter), Rullo (Lecce), Stankevicius (Brescia) - Jankulovski (Udinese), Abeijon (Cagliari), Maresca (Fiorentina), Giacomazzi (Lecce) - Adriano (Inter), Zola (Cagliari), Totti (AS Řím). Trenér: Ancelotti (AC Milán).
Manažer Birminghamu přisuzuje zhoršení výkonů jeho mužstva ztrátě útočníka Mikaela Forssella. A právě za něho hodlá v zimě hledat náhradu. Podle zákulisních informací se zajímá o hráče Interu Milán Mohameda Kallona, který je v současné době na hostování v Monaku.
Do řady uchazečů o služby Andyho van der Meydeho z Interu Milán se zařadil další klub. Španělská média přinesla informaci o zájmu Atletika Madrid. Pokud by námluvy madridského celku vyšly na prázdno, je vedení podle informací španělského deníku Marca připraveno jednat s anglickým Birminghamem o možném hostování Jespera Gronkjaera.
Benfika Lisabon by podle informací italského tisku ráda přetáhla z Interu Milán Giorgose Karagounise. Řecký záložník a mistr Evropy je údajně k mání za dva miliony eur.
Alvaro Recoba nedostává v Interu Milán tolik prostoru, kolik by sám chtěl, a v zimě tak chce z klubu odejít. Informaci přinesl italský deník La Gazzetta dello Sport.
Interu Milán letos nefunguje obrana a je jisté, že právě na tomto místě bude italský klub brzy posilovat. Jako o možné posile se začalo hovořit o Walteru Samuelovi z Realu Madrid, který se zatím ve Španělsku příliš neadaptoval a na jehož adresu se dokonce během víkendového zápasu Primera Division proti Albacete ozýval z hlediště pískot. Kromě Samuela, který možnost odchodu z Realu popírá, se hodně mluví i o Cesarovi z Lazia a Marku Jankulovském z Udinese.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele