Calcio Foggia Itálie - Calcio Foggia - Zprávy

Další články

Trenér Zeman po neúspěšném boji o postup opouští Foggii

Český trenér Zdeněk Zeman rezignoval na svůj post v italské Foggii poté, co se týmu nepovedlo postoupit ze třetí ligy. Klub, který čtyřiašedesátiletý kouč vedl už potřetí v kariéře, skončil na šestém místě. Za první příčkou zaručující přímý postup zaostal o 27 bodů, účast v baráži Foggii unikla o deset bodů.

Zemanova Foggia se v Itálii účastnila velké bitky

Jedna z největších hromadných bitek v historii italského fotbalu se odehrála v nedělním zápase třetí ligy mezi Foggií vedenou českým trenérem Zdeňkem Zemanem a Gelou. Kvůli nedodržení pravidla fair play o vrácení míče zakopnutého do autu po zranění jednoho z hráčů se strhla na hřišti mela, do které se zapojili všichni fotbalisté, realizační týmy, ale i policisté a pořadatelé.

Zemanova Foggia dostala skandální gól po úmyslné ruce protihráče

Český trenér Zdeněk Zeman se musel ve třetí italské lize vyrovnat s velkou křivdou, která postihla jeho tým. Foggia v nedělním utkání prohrála doma s Cosenzou 1:2 i vinou gólu hostující Raffaela Biancolina. Ten rukou vyrazil brankáři míč z rukavic a následně dorazil balon do prázdné branky. Rozhodčí incident neviděl a gól uznal.

Zeman se vrátil k trénování a hned zkritizoval italský fotbal

Český trenér Zdeněk Zeman se opět pustil do kritiky italského fotbalu. Jen pár dní poté, co se vrátil na lavičku třetiligové Foggie, prohlásil, že v Itálii zapomněli hrát pořádný fotbal.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele