Cagliari Calcio Itálie - Cagliari Calcio - Zprávy

Cagliari Calcio - Inter Milán 1:3

Dlouho to s milánským Interem vypadalo bledě, ale v závěru se nakonec podařilo výsledek otočit a získat důležité tři body do tabulky. Cagliari vedlo od 42. minuty 1:0 a ještě šest minut před koncem drželo nerozhodný výsledek. Branka Danila D'Ambrosia všechno změnila a nebohé Cagliari inkasovalo v nastavení ještě třetí gól. Inter stáhl ztrátu na městského rivala a bude čekat na jeho odpověď.

Cagliari přivítá favorizovaný Inter

V neděli krátce po poledni vyběhnou na trávník stadionu Saint'Elia fotbalisté Interu Milán. Na Sardinii je čeká místní Cagliari, které poměrně pravidelně boduje. Inter je velkým favoritem a zvítězit chce o to víc, že v týdnu ukončil své účinkování v pohárové Evropě.

Hellas si doma rozdělil body s Cagliari

Hellas si po nudné první půli reputaci nezlepšil ani po změně stran a s Cagliari v nepříliš pohledném utkání si rozdělil body.

Decimovaný Hellas přivítá ještě zasaženější Cagliari

Hellas si v minulém kole nečekaně a zcela suverénně poradil s Atalantou a teď by na to rád navázal v domácím prostředí. A tři body by ani tentokrát neměly být problémem. Do Verony totiž jede Cagliari, jemuž se nedaří.

Cagliari přišlo v nastavení o vítězství, duel se Spezií skončil 2:2

Fotbalisté Spezie dál pokračují ve sbírání bodů a ten ze hřiště Cagliari byl obzvláště vydřený. Hosté vyrovnali na Sardinii až ve čtvrté minutě nastavení, kdy se prosadil z pokutového kopu Mbala N'Zola.

Cagliari hostí po čtyřech letech nováčka Spezii.

Po čtyřech letech se fotbalisté Spezie vydají na Sardinii k utkání proti Cagliari a určitě nejsou bez šance. Hosté mají na místní stadion dobré vzpomínky, naposledy tam totiž zvítězili 2:1. Současné Cagliari má ale více zkušeností s prvoligovým fotbalem a doma bude plnit roli mírného favorita.

Juventus díky brankám Cristiana Ronalda porazil Cagliari

Dvě branky Cristiana Ronalda znamenaly vítězství "Staré dámy" nad Cagliari a posun na průběžné druhé místo tabulky. Krom toho se portugalská hvězda dotáhla v tabulce střelců na osmigólového Zlatana Ibrahimoviče. Sardiňané nesehráli špatný zápas, ale jednoduše nebyli produktivní a za celý zápas nevystřelili ani jednou na branku.

Allianz Stadium pozře bitvu Juventusu s Cagliari

Juventus čeká po reprezentační přestávce Cagliari, což je soupeř, kterému se v minulých kolech dařilo. Tři výhry ze čtyř kol a vysoký počet vstřelených branek dává družině Eusebia Di Francesca slušné vyhlídky, byť jejich protivníkem bude italský hegemon uplynulé dekády. Není to tak dávno, co se ve vzájemném zápase radovali Sardiňané - v červenci totiž přehráli "Starou dámu" na vlastním hřišti 2:0.

Cagliari doma opět vítězné, Doria tentokrát zklamala

Cagliari doma opět dokázalo zvítězit a trenér Di Francesco může pracovat zase s o trochu větším klidem. Poslední duel před reprezentační přestávkou sardinský celek zvládl, když si rozdílem dvou branek poradil se Sampdorií.

Cagliari nemá formu, ale proti Dorii spoléhá na domácí prostředí

Cagliari zatím neprožívá zrovna povedenou sezonu a trenér Di Francesco ví, že jeho celek má na víc. V sobotu odpoledne by mohl mít aspoň morální šanci uspět, protože v duelu se Sampdorií se velmi často raduje spíš domácí celek.

Bologna zvládla přestřelku s Cagliari a doma získala tři body

Pět branek a poměrně svižné tempo bylo k vidění ne Renato Dall'Ara v Boloni. Trápící se domácí celek přivítal Cagliari, kterému se naopak daří a výsledek? Ve druhém poločase se strhla přestřelka, kterou zvládli lépe Boloňští. Dvěma góly k tomu přispěl muž zápasu Musa Barrow.

Boloni se nedaří, prolomí to proti Cagliari?

Až sedmnáctá Boloňa přivítá na vlastním hřišti Cagliari a musí se mít na pozoru. Sardiňané dva poslední ligové duely vyhráli, k tomu navíc přidali postup v Coppa Italia a jsou ve formě. Boloňa ale věří, že doma nezaváhá a konečně se odrazí k lepším výsledkům.

Přestřelka na Sardinii skončila výhrou domácích 4:2

Pořádnou gólovou hostinu uspořádali na Sardinii fotbalisté Cagliari, kteří hostili Crotone. Hosté se na stadionu Sant'Elia ujali vedení, ale tím akorát Rossoblu poškádlili, přičemž jejich reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Ještě do poločasu vstřelilo Cagliari tři góly, navíc Crotone přišlo po změně stran o vyloučeného Cigariniho. Domácí nakonec zvítězili divokým výsledkem 4:2.

Cagliari chce potvrdit výhru z minulého kola, jeho soupeřem bude Crotone

V 5. kole italské nejvyšší soutěže dojde také na souboj Cagliari s Crotone a oba celky si po minulých vystoupení mnohé slibují. Sardiňané se nastartovali výhrou na půdě turínského FC a Crotone si vyšláplo na druhý z turínských klubů, slavnější Juventus, když s ním remizovalo 1:1. Vzájemný souboj je na programu v neděli krátce po poledni.

Cagliari zvládlo přestřelku v Turíně a bere tři body

Cagliari otočilo utkání s Turínem, ačkoli už od 4. minuty prohrávalo. Ale dnes zahrál skvělý zápas Giovanni Simeone, jenž se prosadil dvakrát.