Cagliari Calcio Itálie - Cagliari Calcio - Zprávy

Cagliari by rádo potvrdilo vzestupnou tendenci ve Florencii

Fialky z Toskánska po skvělém úvodu do sezony trochu ztrácí pevnou vodu pod nohama a v posledních dvou duelech prohrály. U Cagliari naopak pozorujeme opačný trend, výkony sardinského celku se zlepšují. V neděli odpoledne se do sebe pustí právě tyto dva týmy.

Cagliari si dalo k "obědu" Sampdorii, šlo o první výhru v sezoně

Krátce po poledni se v Sardegna Aréně na Sardinii potkaly týmy Cagliari a Sampdorie, přičemž radost po devadesáti minutách měli domácí. Cagliari ovládlo už první poločas, aby nakonec zvítězilo konečným výsledkem 3:1 a získalo poprvé v nové sezoně všechny tři body.

Cagliari chce první výhru. Dočká se proti Sampdorii?

Cagliari v neděli v poledne hostí Sampdorii a chce ukončit jedno hodně dlouhé čekání. Je totiž jediným týmem v celé lize, který doposud nedokázal ani jednou vyhrát. Pomůže mu trenér Mazzarri, který prostředí Sampdorie sám velmi dobře zná?

Tým není v klidu, říká po dalším nezdaru trenér Cagliari Mazzarri

Cagliari mělo předloni velké plány, neváhalo investovat do posil a krátce za to sklízelo ovoce, od přelomu roku 2019/2020 se ale tým trápí a ideální není ani vstup do letošní sezony. Sardinský celek stále čeká na první výhru, nedočkal se ani včera proti Benátkám a trenér Walter Mazzarri tak má o čem přemýšlet...

Cagliari opět klopýtá, Venezia má bod

Cagliari prakticky celé utkání kontrolovalo výsledek utkání s Venezií, jenže když už si myslelo, že je za vodou, inkasovalo. V nastaveném čase totiž srovnal na konečných 1:1 Busio.

Nejhorší obrana Serie A kontra nejhorší útok. Cagliari hostí Venezii

Sedmé kolo Serie A začne už v pátek a prvními dvěma týmy, které se zapojí do hry, se stanou celky Cagliari a Venezie. Sardinský tým v Sardegna Areně přivítá nováčka ligy, kterému se daří podobně špatně jako jeho hostiteli.

Neapol je stále stoprocentní. Dvě branky si odvezlo Cagliari

Ani Cagliari nedokázalo nijak zpomalit tempo Neapole, která si na domácí půdě připsala pohodové vítězství o dvě branky. Do sítě brankáře Cragna se trefili Osimhen a Insigne.

Suverénní Neapol se pokusí zastavit návštěva ze Sardinie

Nedělní program 6. kola Serie A završí duel mezi domácí Neapolí a Cagliari. Hostující tým do něj jde jako jasný outsider, protože současná Neapol bere dech svou lehkostí, suverénností a technickou vyspělostí. Dokáže sardinský klub překvapit trenéra Spallettiho?

Cagliari padlo s Empoli, to bez problémů udrželo čisté konto

Cagliari doma překvapivě padlo a to zcela oprávněně. Všechny tři body nechalo Empoli, které si nechalo po jednom zásahu na každý poločas.

Bude Mazzarriho kouzlo platit i na Empoli?

Nováček z Empoli jede ve středu večer do Cagliari ve snaze získat druhou výhru v nové sezoně. Sardinský celek sice prožil otřesný start, ale poté, co se kormidla týmu ujal veterán Walter Mazzarri, se jeho šance na záchranu rapidně zvedají.

Mazzarri začal na lavičce Cagliari úspěšně a remizoval s Laziem

Cagliari začalo novou pouť s trenérem Walterem Mazzarrim úspěšně. Ve druhé půli se totiž dočkalo dvou branek, čímž alespoň na chvíli otočilo utkání s Laziem. Mrzet ho tak může jen konec utkání, v němž se prosadil střídající Cataldi a srovnal na 2:2.

Lazio se potřebuje vzpamatovat z porážek, doma přivítá Cagliari

Římské Lazio nezvládlo poslední dva soutěžní duely a na Stadio Olimpico chce proti Cagliari získat zpět ztracenou pohodu. Hostům začátek nové sezony vůbec nevyšel a už po třech kolech se rozhodli pro změnu trenéra. Nový impuls by měl Sardiňanům dodat zkušený Walter Mazzarri.

Cagliari propustilo Sempliciho, nahradí ho Mazzarri

Stejné osudy mají Eusebio Di Francesco a Leonardo Semplici. Prvně jmenovaného trenéra po třech ligových zápasech nové sezony propustil Hellas Verona, Semplici zase byl odvolán z lavičky Cagliari. Na jeho místo přichází zkušený Walter Mazzarri.

Janov dohnal manko dvou branek, Cagliari doma padlo

Cagliari mělo domácí duel skvěle rozehraný a po brankách Pedra s Ceppitellim vedlo nad CFC Janov už o dvě branky. Jenže po změně stran se na hřiště vrátil úplně jiný Janov. Destro obrat začal a Mohamed Fares dvěma góly dokonal.

Zdecimované Cagliari se pokusí poprvé po třech prohrách vyhrát nad Janovem

Cagliari nemá na Janov zrovna dobré vzpomínky, takže až se v neděli odpoledne janovský celek na Sardinii objeví, budou si s ním domácí chtít vyřídit účty. Využít by mohli mimo jiné toho, že celek z přístavního města zažívá hodně špatnou sezonu.