AS Řím Itálie - AS Řím - Zprávy

AS hájí v Derby della Capitale příčku Ligy mistrů

Velký fotbalový svátek se blíží. Nedělní podvečer totiž připravil nejen pro milovníky calcia skvělou podívanou - dramatickou bitvu o hlavní město. Derby della Capitale proti sobě postaví mužstva dvou skvělých stratégů - Mourinhovo AS a Lazio jeho soka Sarriho.

AS Řím ve druhé půli se štěstím přemohl Ludogorec a postupuje

Římané velebí kapitána Pellegriniho a střídajícího Zaniola, pochvalně ale budou (s nadsázkou) mluvit i o rozhodčím. Tito tři pánové jim zajistili postup do další fáze Evropské ligy, zatímco Ludogorci zbyly oči pro pláč.

AS musí vyhrát, aby postoupilo z druhého místa

Ve skupině C je o vítězi i jednom postupujícím už rozhodnuto, zbývá ještě zaplnit jedno postupové místo. Usiluje o něj AS Řím a trochu překvapivě i Ludogorec, který už svého soka jednou porazil. Na Olimpicu si to teď oba týmy rozdají v tuhém boji o postup a dá se očekávat solidní drama.

Oslabený Hellas opět padl, závěr zápasu zvládlo lépe AS

Fotbalisté Verony prohráli už sedmý duel v řadě a s jejich šancemi na záchranu to vypadá bledě. Dnes navečer hráli po většinu utkání s AS v početním oslabení a to byl velký faktor pro AS, které v záběru dokázalo otočit vývoj utkání.

Hellasu se nedaří, nastartuje se proti AS Řím?

Italská nejvyšší soutěž pokračuje v pondělí dvěma zápasy a jeden z nich obstarají Hellas Verona a AS Řím. Papírovým favoritem jsou hosté, kteří potřebují zareagovat na nepříznivý výsledek z Neapole. Římané usilují o návrat do Ligy mistrů a jen výhra je vyšvihne zpět do první čtyřky.

Statečně hrající HJK srazil smolný vlastňák. Pokračování v soutěži Řím stále nemá jisté

AS Řím si v pátém kole C skupiny Evropské ligy poradil s houževnatě hrajícím HJK a zvítězil 2:1. Skóre otevřel svým prvním gólem v soutěži Tammy Abraham. O vyrovnání se postaral v 54. minutě veterán Perparim Hetemaj, ovšem v 62. minutě si smolně do vlastní brány srazil střelu obránce Artuu Hoskonen, čímž daroval tři body italskému soupeři. Vlci mají v tabulce stejně bodů jako Ludogorec, který pro setrvání v soutěži potřebují v posledním kole porazit.

AS Řím míří do Helsinek

Dva týmy, které zaostávají ve skupině C Evropské ligy, se ve čtvrtek utkají ve Finsku, poslední HJK Helsinky hostí AS Řím s pouhými čtyřmi body ze čtyř zápasů. Tři z dosavadních bodů Giallorossi pocházely z minulého měsíce z prvního vzájemného utkání v italské metropoli, kde hosté od začátku hráli v deseti a nakonec prohráli 0:3.

Neapol vyloupila i Stadio Olimpico a upevňuje si vedení v tabulce

SSC Neapol dál kraluje italské nejvyšší soutěži a po San Siru vyloupila i další věhlasný stadion, tentokrát Stadio Olimpico v Římě. AS toho ve šlágru kola moc nepředvedlo a v tabulce zůstane po jedenácti kolech na pátém místě. Výhru Neapole vystřelil deset minut před koncem Victor Osimhen.

Spallettiho mašina se ukáže v Římě. Začne souboj dvou trenérských velikánů

Římané se chystají po minulém vítězném kole chystají postavit nejvážnějšímu soupeři. Na Stadio Olimpico totiž zavítá ligový lídr z Neapole a k tomu navrch ještě s někdejším populárním koučem Vlků Spallettim. Nic jiného než dramatický spektákl se snad ani neočekává.

AS Řím brzkou penaltou Lorenza Pellegriniho zvítězil na Sampdorii

Důležité tři body vyválčil na stadionu Luigi Ferraris v Janově AS Řím. Utkání rozhodl jediný moment už v 9. minutě zápasu, po kterém proměnil pokutový kop Lorenzo Pellegrini. Domácí premiéra nového trenéra Sampdorie Dejana Stankoviće tak zhořkla.

Stankoviće čeká domácí premiéra proti AS Řím

Dejan Stanković se stal teprve před nedávnem novým trenérem Sampdorie a po remíze v Boloni ho čeká první představení na Luigi Ferraris v Janově. Soupeřem mu přitom bude "The Special One". AS Řím jede na Sampdorii pro třetí výhru v řadě.

Real Betis doma uhrál bod s AS Řím a zůstává první

Real Betis potvrdil pozici lídra a zůstává na první příčce skupiny. AS je v tuto chvíli druhé, protože v Seville uhrálo bod. Do pořadí ale ještě promluví večerní duel a je dost pravděpodobné, že AS zase klesne na třetí místo.

AS Řím nesmí v Seville prohrát, Betis to ale s Italy umí

Oslabený AS Řím jede do Sevilly, aby uchoval šanci na postup naživu. Jenže domácí Real Betis na něj nedávno vyzrál a v porovnání s italskou návštěvou vykazuje dlouhodobě mnohem vyrovnanější formu. I v Evropské lize je zatím Pellegriniho mužstvo po třech duelech stále stoprocentní.

Dybala se zraněním při penaltě může připravit o MS

Argentinský útočník Paulo Dybala z AS Řím se zranil v nedělním zápase italské ligy a může přijít o mistrovství světa, které začne v Kataru 20. listopadu. Podle kouče Josého Mourinha utrpěl osmadvacetiletý hráč vážné svalové zranění a možná už si letos nezahraje.

AS Řím těsně přetlačil oslabené Lecce

AS Řím díky dvěma standardním situacím přetlačilo bojovné Lecce, které hrálo více než 70 minut v početním oslabení. V barvách domácích se o góly postaralo duo nejlepších střelců Smalling - Dybala.