AS Gubbio Itálie - AS Gubbio - Expres Zprávy

07.01.201215:41

Farina byl pozván na Zlatý míč

Italský fotbalista Simone Farina z druholigového Gubbia se dočkal dalšího ocenění za to, že odmítl úplatek 200.000 eur (přes pět milionů korun). Prezident FIFA Sepp Blatter ho podle listu La Repubblica pozval na pondělní galavečer při příležitosti udílení Zlatého míče v Curychu. Devětadvacetiletý Farina dostal nabídku za úplatu ovlivnit listopadový zápas Italského poháru s Cesenou. Peníze odmítl a událost nahlásil na policii, která následně zatkla sedmnáct lidí včetně Alessandra Zamperiniho, bývalého Farinova spoluhráče z přípravky AS Řím, jenž fotbalistu zkoušel uplatit.

19.10.201108:51

Gubbio dočasně povede Simoni

Fabio Pecchia byl propuštěn z funkce trenéra Gubbia a druholigový italský klub hledá náhradu, kterou se nyní dočasně stal technický ředitel Gigi Simoni. Gubbiu vůbec nevyšel start do nové sezony, po deseti kolech je v tabulce Serie B předposlední.

17.10.201115:33

Gubbio propustilo trenéra

Gubbio hledá nového trenéra, vedením druholigového italského klubu byl včera propuštěn Fabio Pecchia.

27.09.201011:22

Fanoušci pobodali brankáře

Třetí italskou ligou otřásl útok fanoušků Alessandrie na brankáře Eugenia Lamannu z Gubbia. Jednadvacetiletý gólman skončil v nemocnici, poté co ho skupina dvanácti chuligánů napadla noži a lahvemi. Incident se odehrál před stadionem po nedělním utkání, které domácí Alessandria vyhrála 2:0. Lamanna byl převezen do nemocnice se zlomeným nosem a tržnými ranami v obličeji. Napadení se nevyhnuli ani brankářovi rodiče, kteří také skončili na ošetření v nemocnici. Podle listu Gazetta dello Sport policie zatkla tři podezřelé.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele