ACF Fiorentina Itálie - ACF Fiorentina - Expres Zprávy

17.12.202220:42

Tottennham by rád přivedl Amrabata

Nejen Liverpool, ale také další celek Premier League, Tottenham, si všiml výkonů marockého reprezentanta Sofyana Amrabata na světovém šampionátu v Kataru. A i londýnský výběr by chtěl o tohoto hráče rozšířit svůj kádr. S jeho zaměstnavatelem Fiorentinou se má brzy pustit do konkrétních jednání, jak uvedl italský list la Repubblica. I když se objevily zprávy, že italská strana bude požadovat 40 miliónů eur za případný přestup, nové informace hovoří až o 55 miliónech eur, pokud by někdo chtěl Amrabata vykoupit již během ledna.

getfootballnewsitaly.com
12.12.202212:16

Liverpool zájemcem o Amrabata

Sofyan Amrabat podává na MS za Maroko skvělé výkony, čímž na sebe upoutal pozornost řady evropských velkoklubů. Jedním z nich je Liverpool, který ale případný transfer nevyjde levně, Fiorentina požaduje 40 milionů eur.

vi.nl
11.12.202211:12

Fiorentina si vyhlédla Sabiriho

Abdelhamid Sabiri si na MS podobně jako řada dalších Maročanů řekl o lepší angažmá a italský tisk spekuluje o jeho odchodu ze Sampdorie, zájem přitom má Fiorentina. Viola je připravena nabídnout deset milionů eur, janovský celek za záložníka požaduje ještě o pět milionů více.

football-italia.net
04.12.202221:58

Obránce Dodo byl nabídnutý Newcastlu

Brazilský obránce Dodo by mohl během ledna změnit angažmá. Ve Fiorentině není jeho působení zatím příliš úspěšné, částečným důvodem můžou být hráčovy problémy s fyzickou kondicí i poranění lýtkového svalu, kvůli němuž pravý krajní bek vynechal zhruba tři týdny mezi zářím a říjnem. Jeho služby tak měly být prostřednictvím agenta nabídnuty Newcastlu, který vážně uvažuje o zvýšení konkurenceschopnosti kádru na určitých pozicích.

sport.ua
23.11.202222:57

Sottil podstoupil operaci zad

Fiorentina se v příštích několika měsících bude muset obejít bez Riccarda Sottila. Třiadvacetiletý křídelník totiž podstoupil operaci zad, která jej už delší dobu trápila.

18.11.202222:21

Vymění Fiorentina s Monzou brankáře?

Fiorentina a Monza prý jednají o výměně brankářů. K nováčkovi by tak zamířil Pierluigi Gollini, do Florencie zase Alessio Cragno. Oba gólmani by se tak pokusili vylepšit si své postavení, ani jeden totiž v současné chvíli není jedničkou.

18.11.202214:54

Musah v hledáčku řady italských klubů

Yunus Musah by již v zimním přestupovém období mohl opustit Valencii. Devatenáctiletého záložníka nyní čeká v dres USA mistrovství světa, zároveň však bude řešit zájem klubů jako Fiorentina nebo Inter Milán.

football-espana.net
13.11.202219:57

Barák skóroval, Fiorentina přesto padla

Fiorentina nebyla vůbec daleko od cenného bodu na půdě AC Milán, a to i díky brance českého reprezentanta Antonína Baráka. Ten ve 28. minutě vyrovnával na 1:1. Následně obdržel ve druhém poločase žlutou kartu, přičemž čtvrthodinu před koncem byl střídán. Ani jeho gólový příspěvek na remízu nestačil, hosté totiž zaznamenali v závěru vlastní trefu.

livesport.cz
13.11.202218:35

Barák pokořil defenzívu AC Milán

Antonín Barák si na své konto připsal první letošní branku v rámci italské ligy, záložník Fiorentiny v utkání na půdě AC Milán srovnával na průběžných 1:1.

03.11.202218:02

Fiorentinu poslal do vedení Barák

Antonín Barák z Fiorentiny po sedmi minutách otevřel skóre dnešního zápasu Konferenční ligy na půdě lotyšského RFS, před pauzou navíc asistoval na gól Arthura Cabrala. Český reprezentant se po příchodu do toskánského klubu zapsal mezi střelce potřetí a vždy na evropské scéně.

31.10.202210:19

AC Milán přišel o dlouhou sérii

AC Milán včera prohrál v Turíně 1:2 a po dlouhých sedmnácti zápasech si z venkovního utkání italské ligy nepřivezl ani bod. Naposledy se Rossoneri vraceli domů s prázdnou 20. listopadu 2021, před necelým rokem nezvládli přestřelku ve Florencii (3:4).

20.10.202208:55

Zranění Joviće není vážné

Luka Jović se rychle vrátí do sestavy Fiorentiny. Srbský útočník si v pondělí poranil kyčel a nejedná se o vážný problém, i tak je ohrožen jeho start v souboji s Interem Milán.

18.10.202208:23

Fiorentina čeká na zprávy o Jovićovi

Fiorentina remizovala 1:1 v Lecce a po drtivou většinu zápasu se musela obejít bez Luky Joviće - útočník se hned v úvodu zranil a čeká ho podrobné vyšetření.

13.10.202220:00

Barák přispěl k vedení Fiorentiny

Antonín Barák zaznamenal druhou trefu v dresu Fiorentiny. Italský klub vede nad Hearts 4:1, český záložník se střelecky prosadil v závěru první půle.

26.09.202220:58

AC Milán obrací pozornost na Terracciana

Zranění Mikea Maignana nadělalo realizačnímu týmu AC Milán vrásky na čele, poohlíží se proto po jiném gólmanovi. Tím by se mohl stát Pietro Terracciano z Fiorentiny.

18.09.202209:37

Fiorentina proti Hellasu bez Golliniho

Pierluigi Gollini nebude k dispozici Fiorentině v odpoledním zápase s Hellasem Verona. Sedmadvacetiletý brankář si ze zápasu Evropské konferenční ligy s Istanbulem Başakşehir (0:3) odnesl zraněné koleno. Tak jako tak by však v lize pravděpodobně chytal Pietro Terracciano.

15.09.202209:29

Fiorentina je s Jovićem trpělivá

Luka Jović zatím v této sezoně vstřelil jediný gól a nedaří se ani celé Fiorentině. Klub je ale se srbským útočníkem trpělivý a nadále mu věří.

11.09.202221:28

Dodô musí na vyšetření

V barvách Fiorentiny dnes nedohrál zápas Brazilec Dodô. Obránce si přivodil svalové zranění a bude muset na další vyšetření, uvedl to sám klub.

08.09.202220:34

Barák skóroval Konferenční lize

Fiorentina se v utkání proti lotyšskému RFS jakožto favorit dlouho střelecky trápila, nakonec ovšem právě český reprezentant rozsekl bezbrankový stav v 56. minutě.