AC Milán Itálie - AC Milán - Zprávy

Rossoneri se ve městě tragické lásky dočkali vítězství. Nedělní večer Veroně otrávil Tonali

AC Milán v 10. kole Serie A nedopustil překvapení a ve Veroně, městě spojeném s příběhem Romea a Julie, porazil místní Hellas 2:1. Favorit se dostal do rychlého vedení, pak mu ale vyrovnávací trefou přidělal starosti Koray Günter. Pro 28letého obránce se jednalo o vůbec první ligový zásah v páté sezoně na Apeninském poloostrově. Vítězství na stranu Rossoneri ale přesto strhl v 81. minutě Sandro Tonali.

Verona se pokusí zaskočit AC Milán

Po další nepříjemné porážce s Chelsea si bude chtít spravit náladu AC Milán. Na Stadio Bentegodi v posledních letech vyhrával a tři body touží odvézt i v neděli. Hosté jsou horkým favoritem i proto, že Hellasu patří po devíti kolech sestupová příčka.

Chelsea po kontroverzním verdiktu sudího Sieberta zvítězila i v Miláně

Do čela skupiny E jde po čtyřech kolech anglická Chelsea. Ta zvítězila v Miláně na San Siru 2:0. Italové budou ještě dlouho spílat sudímu Siebertovi, který v 17. minutě odpískal penaltu po zákroku Tomoriho na Mounta a navíc domácího stopera vyloučil. AC inkasovalo ještě do poločasu druhý gól, a i když se ani potom nevzdávalo, Blues už výsledek udrželi.

AC Milán proti Chelsea, souboj gigantů se přesouvá na San Siro

Soutěž s názvem Liga mistrů má před sebou další očekávaný večer. Někdejší vítězové AC Milán a Chelsea FC stanou proti sobě a dějištěm bude tentokrát město módy. Situace se ve skupině E nepřehledně zamotává a duel dvou velikánů může mnohé napovědět. První zápas skončil jasnou výhrou Blues 3:0, ale odveta by měla být jiná.

AC Milán ovládl šlágr s Juventusem

Obhájce titulu AC Milán dal zapomenout na nepovedené utkání s Chelsea v Lize mistrů a v sobotním šlágru porazil Juventus 2:0. Milánští měli utkání pod svojí kontrolou a brankami Fikaya Tomoriho a Brahima Díaze získali důležité tři body. Juventus se na San Siru trápil střelecky a nakonec i potvrdil své tápání v Serii A.

AC Milán změří síly s Juventusem

Klíčové období mají před sebou oba italští giganti AC Milán s Juventusem. Jejich vzájemný souboj je na programu v sobotu v podvečer a ani jeden si nemůže dovolit zaváhat. San Siro tak čeká nesmírně zajímavé utkání, které sice o titulu nerozhodne, ale může mnohé napovědět. Zároveň půjde o generálku na veledůležité zápasy Ligy mistrů, které jsou na programu již tento týden. Milán bude hrát doma s Chelsea, Juventus se představí v izraelské Haifě.

Chelsea v zápase s AC dominovala, nakonec vyhrála o tři góly

Chelsea měla před zápasem s AC Milán pouze jeden bod a nutně potřebovala zvítězit. Hráči anglického celku předváděli od prvních minut pěkný fotbal a po prvním poločase zaslouženě vedli po brance Wesleyho Fofany. V druhé půlce domácí přidali v rychlém sledu další dva góly a po výborném výkonu získali tři body, které je posunuly na druhé místo, kde mají nyní stejně bodů jako jejich italský soupeř.

Chelsea chce první výhru proti zraněními kosenému AC

Chelsea se po více než dvaadvaceti letech opět postaví proti slavnému italskému klubu z Milána a bude doufat, že konečně prolomí negativní bilanci, která ji k Lize mistrů váže. V tomto ročníku totiž Chelsea stále čeká na tři body a ráda by je uhrála právě na domácí půdě stadionu Stamford Bridge v duelu s Rossoneri.

Milán zvládl těžké utkání v Empoli i díky neuvěřitelnému nastavení

Pyrhovo vítězství! I tak by se dala nazvat výhra milánského AC na stadionu Carla Castellaniho v Empoli. O těsné výhře 3:1 rozhodl z pohledu hostí až v nastaveném čase obránce Ballo-Touré, načež ho ještě doplnil Rafael Leão, avšak tři body jsou pro Pioliho družinu vykoupeny ztrátou hned tří hráčů - Saelemaekerse, Calabrii a Kjaera, kteří si přivodili zranění.

Empoli přivítá milánského šampiona

AC Milán před reprezentační přestávkou zaváhal a nyní se bude chtít vrátit zpět na vítěznou vlnu v Empoli. Na stadionu Carla Castellaniho loni sehrál šestibrankovou přestřelku s vítězným koncem, ale tentokrát ho čeká soupeř, kterého není snadné porazit.

Neapol znovu dobyla Milán a ukončila jeho sérii neporazitelnosti

Dlouhá série neporazitelnosti milánského AC skončila na tradičně nepříjemném soupeři z Neapole. Hostům se v posledních letech na San Siru daří vyhrávat a povedlo se to i v neděli večer. Všechny góly večerního šlágru padly až po změně stran. Maignana nejprve překonal z pokutového kopu Matteo Politano a vyrovnávací branku obstaral z pohledu AC Olivier Giroud. Konečné slovo však měl střídající Giovanni Simeone.

AC Milán hraje o první místo s Neapolí

To nejlepší si italská liga schovala na nedělní večer. San Siro hostí šlágr o první místo mezi mistrovským Milánem a Neapolí. Oba celky mají shodný počet bodů, avšak lepší skóre je na straně Partenopei. Důležitá bitva o průběžné prvenství bude bez vykartovaného Rafaela Leãa na jedné straně a trenéra Luciana Spallettiho na straně druhé.

Milán splnil roli favorita a Dinamo Záhřeb porazil 3:1

Prvního vítězství se v letošní Lize mistrů dočkal italský šampion AC Milán. Svěřenci trenéra Stefana Pioliho byli po čas zápasu s Dinamem Záhřeb jednoznačně lepším týmem a výsledek 3:1 hraje v jejich prospěch. Na konci prvního poločasu načal střelecký účet proměněnou penaltou Olivier Giroud a hned po změně stran zvýšil Alexis Saelemaekers. Dinamo sice dokázalo snížit díky Mislavovi Oršićovi, ale poslední slovo měl střídající Tommaso Pobega.

AC Milán čeká duel s chorvatským Dinamem Záhřeb

Ve skupině G jsou dva velcí favorité, ani jeden však nezačal dobře a po prvním kole nezvítězil. Tři body naopak ukořistilo Dinamo Záhřeb, a v Miláně se tak může postarat o další překvapení. San Siro je na veledůležitý souboj nachystané a italský šampion nic jiného než tři body před dvojduelem s Chelsea nebere.

AC Milán i bez vyloučeného Leãa nakonec porazil Sampdorii

Další body na cestě za obhajobou získal AC Milán, který poprvé v nové sezoně zvítězil na půdě soupeře. Výhra nad Sampdorií se nerodila vůbec lehce, protože z kraje druhého poločasu uviděl červenou kartu Rafael Leão. "Námořníci" vzápětí využili početní převahy vyrovnávací brankou, avšak po smolné ruce v pokutovém území proměnil "desítku" Olivier Giroud.