Thór Akureyri Island - Thór Akureyri - Zprávy

Další články

Námořník, tělocvikář, tesař - islandští amatéři vyzvou Boleslav

Orri Hjaltalin si na oko postěžuje, když se ohlíží za tím, jak komplikovanou měl letos zimní fotbalovou přípravu. "V lednu a v únoru jsem na pět týdnů musel odjet s lodí a pracovat ke Grónsku, moc jsem toho nenatrénoval," popsal Hjaltalin, námořník a zároveň také útočník islandského celku Thór Akureyri, soupeře Mladé Boleslavi.

Mladá Boleslav věří na Islandu v hladký postup

Nic jiného než stvrzení hladkého postupu do 3. předkola Evropské ligy si před dalekou cestou do islandského Akureyri nepřipouštěli fotbalisté Mladé Boleslavi. Sami vědí, že kdyby ve čtvrteční odvetě promarnili náskok z prvního utkání a výhru 3:0, šlo by o velkou blamáž.

Boleslav vykročila za postupem, Thór doma přestřílela 3:0

Fotbalisté Mladé Boleslavi mají postup do třetího předkola Evropské ligy na dosah. V dnešním souboji s islandským Thórem Akureyri zvítězili přesvědčivě 3:0, takže odveta, která je na programu přesně za týden, by měla být už pouze formalitou.

Boleslav touží po základní skupině, první překážkou je Thór

Na prahu svého čtvrtého vystoupení v evropských pohárech stojí Mladá Boleslav. S výrazně obměněným týmem vyhlíží čtvrteční ostrý start do sezony, který jí obstará úvodní duel 2. předkola Evropské ligy proti islandskému soupeři Thór Akureyri.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele