nenalezeny žádné články
14.05.2015 Dila Gori je gruzínským mistrem
Gruzie už zná letošního šampiona. Tím se stalo Dila Gori, které má dvě kola před koncem na druhé Dinamo Tbilisi šestibodový náskok a navrch lepší bilanci ze vzájemných zápasů. (transfermarkt.de)
23.02.2013 Gruzínský superpohár pro Zestafoni
Výsledek utkání o Gruzínský superpohár: FC Zestafoni - Dila Gori 0:0, 4:2 na penalty.
08.02.2013 Mladá Boleslav - Dila Gori 2:3
PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Dila Gori 2:3 (1:0).
Branky:
19. Šírl, 75. Kúdela - 60. Bechvaia, 68. Nathan, 72. Kvikvelia.
Sestava Boleslavi: I. poločas: Miller - Kysela, Johana, Dosoudil, Šírl - Jarolím, Opiela - Mareš, Sloboda, Sivrič - Nešpor. II. poločas: Hankič - Kúdela, Johana, Dosoudil, Bořil - Jarolím, Ščuk - Kysela, Brunclík, Ondřejka - Nešpor (56. Synek). Trenér: Minář.
07.09.2012 Grigalašvili posilou Alanije
Jenom dva měsíce strávil Šota Grigalašvili v gruzínském celku Dila Gori. 26letý záložník se může těšit na angažmá v Rusku, získala ho Alanija Vladikavkaz.
09.08.2012 Ve Famagustě se nedohrálo
Dohru u "zeleného stolu" bude mít dvojzápas předkola Evropské ligy mezi Famagustou a gruzínským týmem Dila Gori. Kyperský favorit doma nečekaně prohrával 0:3, což neunesli fanoušci, a po jejich výtržnostech sudí v 83. minutě duel předčasně ukončil.
26.05.2012 Gruzínský pohár pro Dilu Gori
Dila Gori slaví zisk gruzínského národního poháru, v dnešním finálovém utkání porazila 4:1 mistrovský tým FC Zestafoni.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!