nenalezeny žádné články
03.03. Zoonekynd novým trenérem Orléans
Orléans oznámilo jméno nového trenéra. Druholigový francouzský celek opustil Didier Ollé-Nicolle, na jehož místo byl jmenován Gilbert Zoonekynd, který podepsal smlouvu do konce sezóny. (lequipe.fr)
16.02. V Orléans hledají nového trenéra
Nového trenéra bude mít Orléans, od kormidla posledního týmu tabulky druhé francouzské ligy byl odvolán Didier Ollé-Nicolle. (lequipe.fr)
01.02. Dijon koupil útočníka Scheidlera
Aurélien Scheidler po letošní sezoně opustí Orléans. Francouzský útočník už nyní přestoupil do Dijonu, ten ho ale pro nadcházejících pět měsíců ještě ponechal v druholigovém celku formou hostování. (lequipe.fr)
10.01. Zápas Chambly - Orléans byl zpožděný
Se zpožděním začalo utkání Ligue 2 mezi Chambly a Orléans. Důvodem půlhodinového odložení zápasu na stadionu v Beauvais, kde nováček soutěže hraje domácí zápasy, byly komplikace v dopravě.
09.01. Orleans už nechce Thilla
Lucemburský reprezentant Vincent Till by se mohl předčasně vrátit do francouzských Mét z hostování v druholigovém Orleansu. Poslední klub tabulky Ligue 2 už o něj nemá zájem, přestože původní dohoda hovořila o zápůjčce do konce sezony. Kluby zřejmě budou o celé záležitosti ještě jednat. (republicain-lorraine.fr)
04.01. Montpellier prý získal Scheidlera
Francouzský Montpellier podle serveru Foot Mercato získal z druholigového Orleansu útočníka Auréliana Scheidlera. Za jednadvacetiletého fotbalistu má zaplatit 1,5 milionu eur. (getfootballnewsfrance.com)
01.01. Nakoulma oblékne dres US Orléans
Préjuce Nakoulma si po šesti měsících našel nové angažmá a dohodl se na půlročním kontraktu s druholigovým francouzským US Orléans. Africký útočník dříve hrával za Nantes, loni na jaře hájil barvy tureckého Rizesporu. (getfootballnewsfrance.com)
29.11.2019 Orléans testovalo útočníka Butina
Édouard Butin by mohl mít brzy nové angažmá. Zkušený útočník se tento týden připravoval s US Orléans a nyní čeká, zda mu druholigový francouzský celek nabídne kontrakt. (lequipe.fr)
23.11.2019 Orléans je bez generálního ředitele
Anthar Yahia už není generálním ředitelem druholigového francouzského Orléans. Obě strany už delší dobu jednaly o předčasném ukončení spolupráce a dnes dosáhly dohody. (lequipe.fr)
20.11.2019 Orléans může opustit Yahia
Antar Yahia by mohl skončit jako sportovní ředitel Orléans. Bývalý obránce má ve druholigovém francouzském klubu nahnutou pozici po nevydařených letních nákupech, přičemž jeho zaměstnavatel aktuálně okupuje poslední místo Ligue 2. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápas
20.03.Châteauroux - US Orléansodl.
Další zápas
03.04.US Orléans - SM Caenodl.
Tabulka
 TýmZB
18.Paris FC2828
19.Le Mans FC2826
20.US Orléans2819
Poslední zápas
27.08.Le Mans FC - US Orléans3:2p
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci