nenalezeny žádné články
24.07.2021 PSG dnes nastoupí proti Orléans
Vedení PSG si na dnešní podvečer domluvilo přátelský zápas s Orléans. Francouzský celek měl původně měřit síly s Janovem, italský klub ale duel kvůli koronavirovým opatřením zrušil. (lequipe.fr)
08.04.2021 Perrin před přesunem do Ligue 1?
US Orléans bojuje o návrat do Ligue 2, na čemž má velkou zásluhu Gaëtan Perrin, který by se však mohl dočkat ještě výraznějšího kariérního posunu. Odchovanec Lyonu, jemuž po sezóně vyprší smlouva, má v hledáčku hned několik celků z nejvyšší francouzské soutěže. (lequipe.fr)
31.07.2020 Koronavirus je také v Orléans
Třetiligový francouzský Orléans je dalším klubem, v jehož kádru se objevil koronavirus, nakažen je jeden fotbalista. Vedení zatím nepozastavilo tréninky, zrušen každopádně byl sobotní přátelský zápas proti Châteauroux. (sport-express.ru)
08.07.2020 Le Mans a Orléans se smířily se sestupem
Se sestupem z Ligue 2 se smířily Le Mans a Orléans. Oba týmy se po předčasně ukončeném ročníku nechtěly vyrovnat s pádem do třetí ligy, nyní však oznámily, že rozhodnutí akceptují. (lequipe.fr)
29.06.2020 Oostende se zajímá o D'Arpina
Útočník Maxime D'Arpino by se mohl přesunout do Belgie. Zajímá se o něj údajně Oostende. Čtyřiadvacetiletý forvard, který v minulosti prošel například Lyonem, hrál naposledy v třetiligovém francouzském Orleans. (getfootballnewsfrance.com)
03.06.2020 Le Mans a Orléans se odvolaly
Odvolání proti sestupu z Ligue 2 podle očekávání podaly Le Mans a Orléans. Zmíněná dvojice po předčasném ukončení sezóny obsadila poslední dvě místa, nechce se však smířit se sestupem, když nebyla sezóna řádně ukončená, načež požadují rozšíření nadcházejícího ročníku na 22 týmů. (lequipe.fr)
30.05.2020 Sochaux oznámilo příchod Lopyho
Joseph Lopy sice s Orléans sestoupil z Ligue 2, tu však bude hrát i nadále. Senegalský záložník se jakožto volný hráč vrací do Sochaux, se kterým se dohodl na spolupráci do roku 2023. (lequipe.fr)
27.05.2020 FFF zamítla rozšíření Ligue 2
Francouzská fotbalová federace podle L'Équipe zamítla možnost, že by se příští ročník druhé nejvyšší soutěže hrál v rozšířeném počtu s 22 účastníky. Le Mans a Orleans by tento verdikt měl odsoudit k sestupu do třetí ligy, nicméně se dá očekávat, že se oba kluby odvolají k CNOSF, což je nejvyšší rozhodčí orgán ve Francii pro sportovní záležitosti. (lequipe.fr)
03.03.2020 Zoonekynd novým trenérem Orléans
Orléans oznámilo jméno nového trenéra. Druholigový francouzský celek opustil Didier Ollé-Nicolle, na jehož místo byl jmenován Gilbert Zoonekynd, který podepsal smlouvu do konce sezóny. (lequipe.fr)
16.02.2020 V Orléans hledají nového trenéra
Nového trenéra bude mít Orléans, od kormidla posledního týmu tabulky druhé francouzské ligy byl odvolán Didier Ollé-Nicolle. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
13.05.US Orléans - Laval3:2
Tabulka
 TýmZB
7.Stade Briochin3452
8.CS Sedan3450
9.US Orléans3447
10.Le Mans FC3446
11.Red Star FC3444
Poslední zápas
27.11.Stade Poitevin - US Orléans2:1p
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci