nenalezeny žádné články
04.03. Ve Francii bez podávání rukou
Před zápasy francouzské Ligue 1 a Ligue 2 ani po nich si nebudou hráči podávat ruce. Jde o další z preventivních opatření proti šíření koronaviru. Zápas druhé nejvyšší soutěže mezi Chambly a Le Mans se bude hrát bez diváků. (getfootballnewsfrance.com)
03.03. Chambly - Le Mans na uzavřeném stadionu
Páteční zápas Ligue 2 mezi Chambly a Le Mans se bude hrát bez diváků. Důvodem je šířící se infekce koronaviru v departmentu Oise, jehož centrem je Beauvais, kde se zápas bude hrát. (lequipe.fr)
10.01. Zápas Chambly - Orléans byl zpožděný
Se zpožděním začalo utkání Ligue 2 mezi Chambly a Orléans. Důvodem půlhodinového odložení zápasu na stadionu v Beauvais, kde nováček soutěže hraje domácí zápasy, byly komplikace v dopravě.
23.09.2019 Marvin Martin se upsal Chambly
Marvin Martin podepsal smlouvu do konce sezony s Chambly, součástí dohody je opce na prodloužení o další rok. Francouzský záložník za sebou má angažmá v Sochaux, Lille a Remeši, od konce loňské sezony byl bez zaměstnavatele. (lequipe.fr)
22.09.2019 Martin míří do Chambly
Zkušený jednatřicetiletý záložník Marvin Martin míří do druholigového Chambly. Vyjednávání o smlouvě jsou na dobré cestě a vše by mělo být dotaženo už příští týden. Martin je bez angažmá od konce června, kdy mu vypršela smlouva v prvoligové Remeši. (getfootballnewsfrance.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
20.03.FC Chambly - Rodez AFodl.
Další zápas
03.04.EA Guingamp - FC Chamblyodl.
Tabulka
 TýmZB
8.EA Guingamp2839
9.Grenoble Foot 382835
10.FC Chambly2835
11.AJ Auxerre2834
12.AS Nancy-Lorraine2834
Poslední zápas
04.01.Red Star FC - FC Chambly2:1
Poslední zápas
13.08.GFCO Ajaccio - FC Chambly2:0
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci