AS Cannes Francie - AS Cannes - Expres Zprávy

04.01.201416:08

Cannes - St-Étienne odloženo

Dnešní zápas Coupe de France mezi Cannes a St-Étienne byl kvůli podmáčenému terénu přeložen, hrát se bude zítra od 15 hodin.

lequipe.fr
04.02.201318:12

Barreto opět hostuje

Mickäel Barreto se předčasně vrátil z hostování v třetiligovém Fréjusu, obratem se však z Troyes vrací do jedné z nižších soutěží. 22letý útočník na půl roku hostuje v Cannes. "Na začátku ve Fréjusu vše fungovalo, hrál jsem a střílel branky. Ale pak jsem se zranil a trenér se mnou přestal počítat. Proto jsem se takto rozhodl," zdůvodnil svůj druhý přestup v rámci jedné sezony Barreto.

14.07.201115:14

Koller má v Cannes nové spoluhráče

Český legendární útočník Jan Koller má ve francouzském třetiligovém Cannes nového spoluháče. Z Évianu TG, který letos postoupil do nejvyšší soutěže, přišel zdarma 27letý ofenzivní záložník Mathieu Lafon. "Měl jsem smlouvu ještě na rok, ale poslední dva měsíce jsem se na hřiště příliš nedostával. Nerad bych v první lize byl až třetí nebo čtvrtou volbou. Proto jsem se rozhodl po dlouhém rozmýšlení přestoupit právě do Cannes, líbí se mi jeho nový projekt," sdělil po přestupu bývalý hráč Montpellieru. Ze stejného týmu přichází po skončení smlouvy i o rok mladší Jonathan Roufosse, jehož primární pozicí je rovněž ofenzivní záložník.

01.04.201122:04

Kollerův gól stačil na bod

Jan Koller ve 35. minutě otevřel skóre zápasu mezi Cannes a Frejusem, na výhru to ale domácím nestačilo a nakonec brali jenom bod za remízu 1:1.

18.02.201122:09

Koller dal vítězný gól

Jan Koller rozhodl o výhře Cannes nad Colmarem, český útočník ve 37. minutě zvyšoval na 2:0, hosté pak už stihli jenom snížit na konečných 1:2 z jejich pohledu.

04.02.201121:58

Koller rozhodl o výhře

Jan Koller rozhodl o dnešní výhře Cannes nad Niortem, český útočník dal v 67. minutě jedinou branku zápasu.

29.01.201123:00

M'Bow na další hostování

Pape M'Bow se vrátil z hostování v druholigovém Ajacciu, v Marseille ale šanci znovu nedostane. 22letý obránce obratem odchází na další půlroční hostování, tentokrát do třetiligového Cannes.

29.01.201120:47

Armand na půl roku v Cannes

Romain Armand, který na sebe v nedávné době upozornil především 25 brankami v 24 zápasech za rezervu Montpellieru, se již nebude pokoušet prosadit se do nabytého kádru MHSC. Brzy 24letý útočník bude půl roku hostovat v třetiligovém Cannes. "Snažili jsme se ho získat již dvakrát, podařilo se nám to až nyní. Takový hráč nám přesně chyběl," sdělil k transferu generální ředitel ASC Xavier Nielsen.

17.12.201021:56

Koller pečetil výhru

Jan Koller přispěl k výhře Cannes nad Rodez v rámci třetí nejvyšší francouzské soutěže, český útočník pět minut před koncem zvyšoval na konečných 2:0.

26.11.201021:57

Koller dal dvě branky

Jan Koller se ve třetí nejvyšší francouzské soutěži zapsal dvakrát mezi střelce, český útočník přispěl k výhře Cannes nad Orleans 4:2.

08.11.201015:34

Koller na měsíc mimo hru

Bývalý český reprezentant Jan Koller si od fotbalu zhruba měsíc odpočine. Při páteční remíze 0:0 v utkání třetí francouzské ligy proti Alfortville si útočník Cannes poranil podkolenní šlachu. Přijde tak minimálně o čtyři zápasy.

28.09.201022:10

Koller se znovu trefil

Jan Koller se ve třetí nejvyšší francouzské soutěži znovu trefil a v dnešním zápase přispěl k výhře Cannes nad Gueugnonem 2:1. Český útočník ve 38. minutě otevřel skóre, hosté pak vyrovnali, minutu před koncem si ale dali vlastní branku.

24.09.201021:02

Koller dal další branku

Jan Koller na sebe nedávno upozornil hattrickem a střelecká forma mu vydržela i do dnešního zápasu na půdě Gap Hautes-Alpes, český útočník jednou brankou přispěl k výhře Cannes 3:2.

15.09.201022:07

Koller nastřílel hattrick

Cannes v dnešní dohrávce třetí francouzské ligy odvezlo tři body z Colmaru za výhru 3:0. Všechny branky vstřelil český útočník Jan Koller.

02.08.201021:36

Compan se vrací do Cannes

Jan Koller má v třetiligovém fracnouzském Cannes nového konkurenta. Roční smlouvu dnes s klubem podepsal 33letý útočník Lilian Compan, jenž zdarma přichází z prvoligového Montpellieru. Pro pravonohého forvarda se jedná o veliký návrat - v Cannes totiž před 13 lety začínal kariéru.

26.07.201011:15

Brest opouští Leroy

Benoît Leroy nepomůže fracnouzskému Brestu v prvoligové sezoně. 27letý ofenzivní univerzál si loni připsal pouze 16 soutěžních zápasů, větší zápasové vytížení si pak slibuje od přestupu do druholigového Cannes. Zde podepsal dvouletou smlouvu, do AS přichází zdarma.

08.02.201008:21

Koller si nezahraje čtyřikrát

Útočník Cannes Jan Koller dostal od diciplinární komise za nakopnutí soupeře v utkání proti Evianu trest na čtyři zápasy. Nuceně chyběl už ve včerejším zápasu s Rouenem.

16.01.201020:27

Kollerova premiérová trefa

Jan Koller přispěl jedním gólem k výhře svého Cannes nad Bayonne, český útočník dvanáct minut před koncem zvyšoval na nakonec konečných 3:0.

14.01.201016:54

Cannes chce prý i Nedvěda

Třetiligové Cannes by k Janu Kollerovi chtělo přidat i dalšího zkušeného Čecha. V hledáčku ambiciózního celku se údajně objevil Pavel Nedvěd, který loni ukončil kariéru v Juventusu. Dalším světoznámým hráčem v hledáčku ASC je prý 35letý kanonýr Sylvian Wiltord, který naposledy působil v Marseille

04.01.201018:15

Koller dnes přestoupil do Cannes

Jan Koller se vrací na závěr kariéry do Francie. Nejúspěšnější střelec v historii české reprezentace dnes podepsal smlouvu na rok a půl s třetiligovým klubem AS Cannes, kterému by rád pomohl do druhé nejvyšší soutěže. Přestup ČTK oznámil hráčův agent Pavel Paska, podle kterého Koller odmítl lukrativní nabídky z bundesligového Hamburku a dokonce z Číny.