AJ Auxerre Francie - AJ Auxerre - Zprávy

Preview: AJ Auxerre - Lille OSC

Obhájce titulu z Lille věří, že mu reprezentační pauza pomůže k získání lepších výsledků. V současnosti okupuje pátou příčku a na vedoucí PSG ztrácí již čtyři body. Auxerre by naopak chtělo svou formu udržet. Svěřenci trenéra Laurenta Fourniera nemají nijak vysoké cíle a rádi by se drželi v horní polovině tabulky.

AS Saint-Étienne - AJ Auxerre 1:1

Nejtradičnějším výsledkem v rámci L1, remízou 1:1, skončilo utkání bez favorita mezi Saint-Étienne a Auxerre. Hosté vedli od začátku zápasu po brance Sahara, ale domácí ještě před přestávkou vyrovnali. Oba týmy tak zůstávají i nadále ve středu tabulky.

Preview: AS Saint-Étienne - AJ Auxerre

Trochu jinou přípravu na utkání s Auxerre měli fotbalisté St. Étienne. Jejich hlavní stratég Christophe Galtier si na akademii v Clairefontaine dodělával trenérský kurs, a tak tréninky a vše okolo na sebe musel vzít asistent Alain Blachon. Auxerre, které si po letní čistce nevede vůbec špatně, by toho rádo využilo.

Auxerre díky skvělé druhé půli porazilo Sochaux 4:1

Naprosto zpackaná druhá půle stála Sochaux všechny body. Přestože se hosté po brance Modiby Maigy ujali brzy vedení, domácí Auxerre se do zápasu dokázalo díky trefě Traorého vrátit a následně díky hattricku Oliecha získalo tři body ono.

Preview: AJ Auxerre - FC Sochaux

Ne úplně ideální, ale ani vyloženě pokažený start do sezony, to je vizitka obou dnešních soupeřů. Sochaux a Auxerre od sebe dělí jediný bod, proto se na Abbé-Deschamps dá očekávat vyrovnané utkání, ve kterém je obtížné tipovat favorita.

FC Lorient - AJ Auxerre 1:1

Fotbalisté Auxerre si v 7. kola Ligue 1 připsali již svou pátou remízu v této sezóně. Tentokráte nerozhodný stav uhráli na půdě Lorientu, který v zápase skóroval ve 23. minutě zásluhou Emeghary. Soupeř však ve zbytku utkání zabral a po právu se dočkal vyrovnávacího gólu v 63. minutě díky Oliechovi.

Preview: FC Lorient - AJ Auxerre

Ačkoli Lorient přes léto přišel o svého nejlepšího střelce Kevina Gámeira, který odešel zkusit štěstí do PSG, drží se stejně v popředí tabulky. Po poslední výhře nad St. Étienne je šestý jen se zrátou tří bodů na vedoucí Lyon. Před svými diváky se tak Les Merlus přestaví znovu po krátké době, tentokráte jim bude soupeřem Auxerre.

Auxerre s Caen podle očekávání remizovalo

Sázkaři dnes museli brát veliké peníze, a to pokud si vsadili na remízu Auxerre (na jaký jiný výsledek ale u tohoto celku sázet?). Domácí se sice ujali díky branky Issama Jemay vedení, Caen ale remízu zajistil svou trefou Benjamin Nivet.

Auxerre má proti Caen velikou příležitost

Přestože nový trenér Auxerre praktikuje úplně jiný styl než jeho předchůdce, nedá se říct, že by se motor loňského účastníka Ligy mistrů nějak výrazněji zadrhl. Celek Larenta Fourniera se v šestém kole střetne s Caen, které by rádo dalo zapomenout na tři za sebou jdoucí porážky.

AS Nancy-Lorraine - AJ Auxerre 0:0

Podle předpokládání nenabídl zápas mezi Nancy a Auxerre žádnou velkou přestřelku. Nicméně i přes konečné bezbrankové skóre se diváci příliš nudit nemuseli, zejména domácí byli poměrně aktivním celkem a zaměstnali hostujícího brankáře Donovana Léona hned osmi zákroky.

Preview: AS Nancy-Lorraine - AJ Auxerre

Nancy v 5. kole přivítá Auxerre a půjde o souboj poměrně zajímavý, neboť kromě toho, že oba týmy spojuje stejný cíl - pokud možno klidná záchrana, půjde o ligovou premiéru trenéra Fernandeze proti svým bývalým svěřencům. Stratég, který dovedl podceňované Auxerre do Ligy mistrů, se bude proti starým známým snažit poprvé letos bodovat naplno.

AJ Auxerre - AC Ajaccio 4:1

Auxerre se ve čtvrtém kole konečně dočkalo první výhry, když čtyřmi góly před vlastními fanoušky smetlo neškodné Ajaccio a natáhlo tak svoji sérii bez prohry na tři zápasy. Hosté naopak zůstávají přikováni u dna tabulky a úvod do sezony v jejich podání má k ideálu hodně daleko..

Preview: AJ Auxerre - AC Ajaccio

V souboji doposud dvoubodových celků půjde nejen o první vítězství v soutěži, ale také o potvrzení mírně vzestupné formy, která potkala oba týmy po vyloženě špatných úvodních zápasech.

Borrdeaux pouze remizovalo 1:1 s Auxerre

Jak Bordeaux, tak i Auxerre navázali na svůj poslední výsledek a v jejich vzájemném utkání se nakonec urodila remíza. Za domácí se sice v prvním poločase trefil Yoan Gouffran, za hosty ale po hodině hry srovnával na konečných 1:1 Alain Traoré.

Preview: Girondins Bordeaux - AJ Auxerre

Zajímavý souboj uvidí stadion Chaban-Delmas, kam přijíždí Fournierovo "nové Auxerre". Oba týmy po pokaženém prvním kole zaznamenaly slušný pokrok, a proto bude jejich vzájemné střetnutí nesmírně podnětné sledovat.