Trans Narva (Estonsko)

BOJ O ZLATOU KOPAČKU

"Neznámý" Brazilec Alfonso Alves z Heerenveenu zatím v boji o zlatou kopačku poráží své o mnoho věhlasnější soky Didiera Drogbu a Cristiana Ronalda. Pořadí první pětky je však hodně vyrovnané.
08.02.2007 | Aktuality | 53 komentářů
13.08.2011 Narva nasázela 10 branek za poločas
Pořádný debakl se rodí v estonské nejvyšší soutěži, kde Trans Narva hostí Ajax Lasnamäe. Domácí vedou po prvním poločase už 10:0, pěti brankami se pod to podepsal Cekulajevs, čtyři dal Gruznov.
16.05.2007 Levadia vítězem Estonského poháru
Výsledek finále Estonského poháru: Levadia Tallinn - JK Trans Narva 3:0.
27.10.2005 Úctyhodná série brankáře JK Trans Narva Sergeie Ussoltseva...
Úctyhodná série brankáře JK Trans Narva Sergeie Ussoltseva v neprůstřelnosti se zastavila na 889ti minutách. Recept na něho našli až fotbalisté předposledního celku tabulky FC Kuressaare.
24.10.2005 Brankář Trans Narva Sergei Ussoltsev se stal novým rekordmanem...
Brankář Trans Narva Sergei Ussoltsev se stal novým rekordmanem estonské nejvyšší soutěže v sérii neprůstřelnosti. 30letý gólman nelovil míč ze své sítě již 828 minut, čímž o 72 minut překonal dosavadního držitele rekordu Marta Pooma.
05.05.2005 Výsledky semifinálových odvet estonského poháru: FC TVMK...
Výsledky semifinálových odvet estonského poháru: FC TVMK Tallinn - JK Trans Narva 3:1, první zápas 2:0, postupuje FC TVMK Tallinn. FC Flora - FC Levadia Tallinn 0:2, první zápas 0:4, postupuje FC Levadia Tallinn. Finále se hraje 18. května.
28.04.2005 Výsledky prvních zápasů semifinále estonského poháru:...
Výsledky prvních zápasů semifinále estonského poháru: FC Levadia Tallinn - FC Flora 4:0, JK Trans Narva - FC TVMK Tallinn 0:2. Odvety se hrají 4. května.
24.06.2003 Sobotní utkání prvního kola poháru Intertoto mezi OFK Bělehrad...
Sobotní utkání prvního kola poháru Intertoto mezi OFK Bělehrad a estonským JK Trans Narva, které skončilo jasným vítězstvím OFK v poměru 6:1, bylo kontumováno výsledkem 3:0 ve prospěch estonského klubu. Důvodem jsou výtržnosti domácách fanoušků, kvůli nimž muselo být utkání na 80 minut přerušeno.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!