Nõmme Kalju Estonsko - Nõmme Kalju - Zprávy

Další články

Kalju se chce proti Plzni ukázat v lepším světle než doma

Hráči Nomme Kalju si jsou vědomi, že mezi nimi a Plzní je velký výkonnostní rozdíl, přesto se nechtějí před středeční odvetou 3. předkola Ligy mistrů dopředu vzdávat. Věří, že se v Plzni představí v lepším světle než doma, kde prohráli 0:4. A když se jim nepovede postupový zázrak, alespoň si chtějí odvést cenné zkušenosti.

Plzeň si chce doma pohlídat postup přes Kalju další výhrou

Plzeň si ve středu může zajistit minimálně účast v hlavní soutěži Evropské ligy a zároveň bude mít stále šanci na postup do základní skupiny Ligy mistrů. Stačí jí k tomu v domácí odvetě 3. předkola neprohrát o více než tři góly s estonským mistrem Nomme Kalju.

Plzeň se drtivou výhrou na hřišti Nõmme Kalju přiblížila postupu

Výrazný krok k postupu do čtvrtého předkola milionářské soutěže udělala Viktoria Plzeň, která si na estonské půdě s chutí zastřílela a po čtyřgólovém vítězství má před sebou klidnou odvetu. Nõmme Kalju už zbývají jen teoretické naděje.

Trenéři Kalju i před Plzní motivovali hráče sázkou o vlasy

Trenéři Nomme Kalju se před soubojem s Plzní ve 3. předkole Ligy mistrů znovu rozhodli motivovat své svěřence netradičním slibem. Pokud se estonskému mistrovi podaří Plzeň porazit, asistent trenéra Fredo Getulia si nechá obarvit vlasy na růžovo po vzoru klubových barev.

Plzeň se chce v Estonsku přiblížit k postupu i ochladit

Plzeňští vyrazili do Estonska překonat další překážku v cestě do hlavní soutěže Ligy mistrů. Nomme Kalju je sice jasný outsider, ale hráči Viktorie se už v souboji se Željezničarem Sarajevo přesvědčili, že nesmí žádného soupeře podcenit. Přesto mají v plánu si do domácí odvety přivézt pokud možno vítězství a zároveň neinkasovat.

Kalju inspirovala k postupu sázka s trenérem, ten půjde do hola

Hráče Nomme Kalju inspirovala k postupu přes HJK Helsinky do 3. předkola Ligy mistrů proti Viktorii Plzeň i sázka s trenérem Igorem Prinsem. Kouč si musí nechat oholit hlavu. Jeho asistent Fredo Getulia si zase nechá obarvit vlasy na blond.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele