Vysočina Jihlava Česko - Vysočina Jihlava - Zprávy

Preview: FK Teplice - Vysočina Jihlava

Na zajímavé utkání dvou týmů se zkušenými trenéry se mohou zajít podívat diváci v Teplicích. Domácí hostí Vysočinu Jihlava.

Útočník Šimonek má namířeno z Jihlavy do Manisasporu

Útočník Arnold Šimonek zřejmě opustí kádr Jihlavy a vyrazí na zahraniční angažmá do druholigového tureckého Manisasporu. Dvaadvacetiletý Slovák má podle webu jihlavského klubu blízko k uzavření ročního hostování s následnou opcí. Šimonek už do Turecka odjel na zdravotní testy.

Komňacký: Vzhledem k vývoji zápasu musíme remízu brát

Remízou 1:1 se rozešli fotbalisté Jihlavy a pražské Dukly v utkání 5. kola první ligy. Domácím nepomohlo, že na začátku druhého poločasu vedli po trefě stopera Ondřeje Šourka. Vyrovnání Dukly zařídil také obránce Vít Štetina. Jihlava se navíc bála o bod poté, co hrála téměř půl hodiny bez vyloučeného obránce Tomáše Marka.

Vysočina Jihlava - Dukla Praha 1:1

Vysočina si s Duklou body pouze dělí, oba týmy vstřelily pouze jednu branku. Do vedení se díky Šourkově trefě z druhé půle dostali domácí, ale o pouhých sedm minut později se hosté dokázali vzchopit a srovnali krok.

Preview: Vysočina Jihlava - Dukla Praha

Napravit porážku z posledního kola chtějí oba soupeři, které svede dohromady duel pátého kola v Jihlavě. Domácí Vysočina hostí Duklu Praha.

Komňacký: Domácí prokázali větší kvalitu. My odjíždíme zklamaní

Liberečtí porazili ve 4. kole první ligy 1:0 Jihlavu, která pod Ještědem dohrávala celý druhý poločas bez vyloučeného stopera Milana Kopice. Utkání rozhodl po změně stran ukrajinský záložník v libereckých službách Sergej Rybalka. Severočeši navázali na čtvrteční výhru a postup nad Curychem ve 3. předkole Evropské ligy.

Slovan proti Jihlavě využil přesilovku a putuje už na třetí místo

Severočeši potvrdili stoupající formu, když Vysočinu udolali nejtěsnějším možným rozdílem díky gólu ukrajinské opory Serhije Rybalky, jenž se trefil přesně po hodině hry. Jihlava však hrála více než poločas bez vyloučeného Milana Kopice.

Preview: Slovan Liberec - Vysočina Jihlava

Po úspěchu na evropské scéně se musí Liberec vrátit do reality české Gambrinus ligy. Ve čtvrtém kole hostí u Nisy Jihlavu.

Komňacký: Vysoké vítězství je zasloužené, i když pro Znojmo kruté

Jihlavští v nové sezoně první ligy poprvé zvítězili. Nováčka ze Znojma porazili v třetím kole vysoko 4:0 a připravili mu po dvou nerozhodných výsledcích první prohru v nejvyšší soutěži. O branky se postarali Tlustý, Marek, Jungr a Harba.

Jihlava konečně zabrala a čtyřmi brankami rozstřílela Znojmo

Neúspěšný vstup do soutěže budiž zapomenut, Vysočina se dokázala na třetí pokus vzpamatovat, když před vlastním publikem vyhrála nad Znojmem. Domácí ekipa se díky třem bodům zároveň posouvá před svého konkurenta.

Preview: Vysočina Jihlava - 1. SC Znojmo

Loňský a letošní nováček se proti sobě postaví v předehrávce třetího kola v Jihlavě. Na Vysočinu přijede Znojmo.

Slovácko otočilo zápas s Jihlavou a slaví první bodový zisk

Zápas dvou celků, které po první kole čekaly na body, vyznělo nakonec pro Slovácko. Tým z Uherského Hradiště sice prohrával, ještě do poločasu ale zvládl srovnat krok, načež z další standardky obrat dokonal.

Preview: 1. FC Slovácko - Vysočina Jihlava

O své první letošní body svedou souboj poražení z úvodního kola. Domácí Slovácko přivítá v Uherském Hradišti Vysočinu Jihlava.

Vysočina Jihlava - Sparta Praha 1:4

Český vicemistr pražská Sparta vstoupil do nového ročníku podobně jako největší rival v boji o titul Plzeň kanonádou. Letenští neměli nejmenší problém s Jihlavou, které nadělili hned čtyři branky. Domácí měli katastrofální start, během deseti minut prohrávali už o dvě branky.

Zklamaný Blažek: Podali jsme šílený výkon a hráli snad přátelák

Jak moc se na zápas se svým bývalým klubem těšil, po jeho skončení z něj zloba a naštvání jen prýštily. Brankář Jaromír Blažek zažil s Jihlavou po domácí prohře 1:4 se Spartou bídný vstup do ligy. Blažek si servítky nebral; tým z Vysočiny prý vyhořel po všech stránkách.