Vysočina Jihlava Česko - Vysočina Jihlava - Zprávy

Hipp: Nevyhrálo lepší, ale šťastnější mužstvo

Královéhradečtí vyhráli ve čtvrtém ligovém kole nad Jihlavou 1:0 a získali tak první tři body v azylu v Mladé Boleslavi, kde hrají kvůli rekonstrukci svého stadionu. Utkání rozhodl ve 25. minutě obránce Tomáš Holeš. Východočeský nováček tak vůbec poprvé porazil Jihlavu, naopak tým z Vysočiny stále čeká na premiérovou výhru v ligové sezoně.

FC Hradec Králové - Vysočina Jihlava 1:0

Druhé vítězství v sezoně získává po Karviné i další nováček Hradec Králové. Votroci v mladoboleslavském azylu udolali Jihlavu 1:0, ale nutno podotknout, že zejména v závěru měli pořádnou porci štěstí. Výhru jim doslova vychytal brankář Ottmar.

Preview: FC Hradec Králové - Vysočina Jihlava

Hradečtí Votroci přivítají ve 4. kole české ligy Jihlavu, se kterou nemají zrovna lichotivou bilanci. Hradec jí doma dokázal naposledy porazit v roce 2009. Hrát se bude pochopitelně v mladoboleslavském azylu.

Remíza je nakonec asi spravedlivá, hodnotil Hipp

Slávisté remizovali v 3. kole první ligy v Jihlavě 1:1. Domácí poslal v sedmé minutě do vedení Lotyš Davis Ikaunieks, v 51. minutě srovnal Gino van Kessel. O deset minut později neproměnil penaltu hostující Jiří Bílek. Červenobílí tak stále čekají na první ligovou výhru v sezoně a v tabulce jsou s dvěma body desátí.

Vysočina Jihlava - Slavia Praha 1:1

Slavia v generálce na Anderlecht znovu neoslnila a z Jihlavy bere jen bod za konečnou remízu 1:1. Sešívaní dokonce mohli díky chybám sudích vyhrát, ale Bílek neproměnil penaltu.

Preview: Vysočina Jihlava - Slavia Praha

Slavia v úvodu sezony nepůsobí přesvědčivým dojmem a její výkony a výsledky mají daleko k očekáváním fanoušků a vedení. Dojem si sešívaní mohou napravit v neděli večer, kdy zajíždějí do Jihlavy...

Slovan Liberec - Vysočina Jihlava 1:1

Fotbalisté Liberce ve druhém ligovém kole doma remizovali s Jihlavu 1:1 a po úvodní prohře 0:3 v Mladé Boleslavi se v nové sezoně ani na druhý pokus nedočkali vítězství. Ve 12. minutě otevřel skóre svým premiérovým soutěžním gólem za Slovan Milan Baroš, deset minut před koncem vyrovnal z penalty Makedonec Jani Urdinov. Vysočina má stejně jako Severočeši v tabulce po dvou kolech bod.

Preview: Slovan Liberec - Vysočina Jihlava

Po třígólovém výprasku z Mladé Boleslavi teď stojí před fotbalisty Liberce jasný cíl, zdolat Jihlavu a získat první ligové body. Slovan v předkole Evropské ligy ukázal, že sílu má a krom toho bude proti Vysočině v pozici velkého favorita.

Jihlavu posílí útočník Rabušic

Útočník Michael Rabušic přestoupil z italského Hellasu Verona do mateřského klubu Vysočiny Jihlava, kde uzavřel dvouletý kontrakt. Do Jihlavy se šestadvacetiletý hráč vrací po sedmi a půl letech a bude připraven nastoupit již do nedělního utkání v Liberci.

Vaculík má zlomenou čelist a Jihlavě bude chybět nejméně měsíc

Kapitán jihlavských fotbalistů Lukáš Vaculík utrpěl v sobotním ligovém zápase s Plzní vícečetnou zlomeninu horní čelisti. Operační zákrok podstoupit nemusí, ale k tréninku se vrátí nejdřív za měsíc. Jihlava o tom informovala na klubovém webu.

Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň 1:2

Těžkou šichtu si v úvodním kole musela odbýt mistrovská Viktoria Plzeň. V Jihlavě totiž prohrávala po brance lotyšského forvarda Ikauniekse, avšak ve druhém poločase se podařilo výsledek otočit, Trefili se Kučera a Kopic.

Viktorka začíná obhajobu v Jihlavě

Viktoria Plzeň odstartuje cestu za zlatým hattrickem utkáním na půdě jednoho z outsiderů soutěže Vysočiny Jihlavy. Domácí dokázali v minulosti favorita několikrát zaskočit, nicméně jakýkoli bodový zisk by byl velkým překvapením. Viktorku čeká na Vysočině nelehký úkol, navíc už v týdnu pocestuje ke složité odvetě do dalekého Ázerbajdžánu.

Jihlava před sezonou z poloviny obměnila kádr

Jihlava vstupuje již do své páté prvoligové sezony v řadě s výrazně obměněným kádrem. Trenér Michal Hipp se rozloučil hned s jedenácti hráči a místo nich osm přivedl. V týmu věří, že změny prospěly a že Vysočina bude moci pomýšlet výše než na letošní 11. příčku. Lepší výsledky vedení očekává zvláště v domácím prostředí.