nenalezeny žádné články
16.10.2021 Rakovník může mít stadion za 200 milionů
Oprava areálu rakovnického fotbalového stadionu by mohla začít příští rok, v prosinci o jejím zahájení rozhodnou zastupitelé. Vyjde zhruba na 200 milionů korun. Město se v nejbližších týdnech dozví, zda získalo dotaci Národní sportovní agentury, která by pokryla přibližně polovinu nákladů, řekl ČTK starosta Rakovníka Luděk Štíbr (ODS). Město loni nechalo připravit projekt. "Samozřejmě se to týká nejen tribuny, ale celé lokality areálu včetně pozemkových úprav a zázemí pro oba dva sporty, jak pro fotbal, tak pro pozemní hokej," uvedl starosta. (ČTK)
22.12.2020 Rakovnický klub chystá opravu hřiště
TJ Tatran Rakovník chystá generální opravu hřiště za více než sedm milionů korun. Hřiště patří městu. Rakovničtí radní rekonstrukci odsouhlasili, klub bude příští rok usilovat o získání dotace, řekla dnes ČTK mluvčí rakovnické radnice Kateřina Hradilová. Hlavní povrch hřiště v areálu Na Šamotce už není v dobrém stavu a potřebuje kompletní obnovu. "Rada města přislíbila, že v případě získání dotačního titulu na rekonstrukci, bude v orgánech města projednáno financování spoluúčasti ve výši 30 procent z celkové investice," uvedla mluvčí. Klub má kolem 200 členů všech věkových kategorií od předškolních dětí až po dvě mužstva dospělých. (ČTK)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci