nenalezeny žádné články
16.10.2021 Rakovník může mít stadion za 200 milionů
Oprava areálu rakovnického fotbalového stadionu by mohla začít příští rok, v prosinci o jejím zahájení rozhodnou zastupitelé. Vyjde zhruba na 200 milionů korun. Město se v nejbližších týdnech dozví, zda získalo dotaci Národní sportovní agentury, která by pokryla přibližně polovinu nákladů, řekl ČTK starosta Rakovníka Luděk Štíbr (ODS). Město loni nechalo připravit projekt. "Samozřejmě se to týká nejen tribuny, ale celé lokality areálu včetně pozemkových úprav a zázemí pro oba dva sporty, jak pro fotbal, tak pro pozemní hokej," uvedl starosta. (ČTK)
14.07.2021 Vedení Rakovníka chce opravit zázemí
Vedení Rakovníka chce kompletně opravit zázemí a tribunu fotbalového stadionu SK Rakovník. Nyní radní rozhodli o podání žádosti o dotaci. Pokud ji město získá, rekonstrukce za více než sto milionů korun by mohla začít příští rok, ale konečné slovo bude mít zastupitelstvo, řekl dnes ČTK starosta Rakovníka Luděk Štíbr (ODS). Projektovou dokumentaci už má město připravenou. Obnovu potřebují šatny, sociální zařízení, sklady a občerstvení. Nová tribuna by měla vyhovovat aktuálním normám. "Uvnitř by mělo být veškeré zázemí," uvedl starosta a dodal, že nyní sportovci využívají i nevyhovující buňky. Přibýt by měla také menší hřiště a další prvky. O dotaci město požádá Národní sportovní agenturu, měla by pokrýt 50 procent nákladů. (ČTK)
11.09.2019 Rakovník bude rekonstruovat stadion
Rakovničtí radní vybrali firmu pro zpracování projektu na opravu a modernizaci městského stadionu, který využívají hlavně fotbalisté a pozemní hokejisté. Zpracování projektu bude stát téměř tři miliony korun, vyplývá ze zveřejněného zápisu jednání radních. Hodnota úprav bude podle předběžných odhadů činit přes 70 milionů, město chce využít dotace. (ČTK)
26.06.2017 Poslední divizní místo obsadil Rakovník
Poslední volné místo v novém ročníku divizí obsadí čtvrtý tým tabulky Středočeského krajského přeboru SK Rakovník. Nenaplnil se tak scénář ze sobotního aktivu klubů ČFL a divizí v Praze, že soutěž bude nezbytné doplnit jedním z mužstev, která v uplynulé sezoně 2016/17 sestoupila. Rakovník potvrdil zájem o účast v republikové soutěži a byl zařazen do divizní skupiny A, odkud byly naopak přeřazeny do skupiny C Zbuzany. Ze středočeské krajské soutěže tak nakonec postoupily všechny čtyři týmy z čela tabulky: Brandýs nad Labem, Vykáň, Zbuzany a Rakovník, jenž se vrací do divize po sedmi letech. Brandýs si zahraje divizi po 15 letech, Vykáň a Zbuzany se jí zúčastní poprvé. (ČTK)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi