nenalezeny žádné články
11.09.2019 Rakovník bude rekonstruovat stadion
Rakovničtí radní vybrali firmu pro zpracování projektu na opravu a modernizaci městského stadionu, který využívají hlavně fotbalisté a pozemní hokejisté. Zpracování projektu bude stát téměř tři miliony korun, vyplývá ze zveřejněného zápisu jednání radních. Hodnota úprav bude podle předběžných odhadů činit přes 70 milionů, město chce využít dotace. (ČTK)
26.06.2017 Poslední divizní místo obsadil Rakovník
Poslední volné místo v novém ročníku divizí obsadí čtvrtý tým tabulky Středočeského krajského přeboru SK Rakovník. Nenaplnil se tak scénář ze sobotního aktivu klubů ČFL a divizí v Praze, že soutěž bude nezbytné doplnit jedním z mužstev, která v uplynulé sezoně 2016/17 sestoupila. Rakovník potvrdil zájem o účast v republikové soutěži a byl zařazen do divizní skupiny A, odkud byly naopak přeřazeny do skupiny C Zbuzany. Ze středočeské krajské soutěže tak nakonec postoupily všechny čtyři týmy z čela tabulky: Brandýs nad Labem, Vykáň, Zbuzany a Rakovník, jenž se vrací do divize po sedmi letech. Brandýs si zahraje divizi po 15 letech, Vykáň a Zbuzany se jí zúčastní poprvé. (ČTK)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
10.10.SK Rakovník - Karlovy Vary0:1
Další zápas
13.02.Hostouň - SK Rakovníkinfo
Tabulka
 TýmZB
12.Sokol Hostouň79
13.FK Štěchovice88
14.SK Rakovník86
15.1. FK Příbram B83
16.Baník Sokolov60