SK Kladno Česko - SK Kladno - Zprávy

Preview: SK Kladno - FK Teplice

Nedělní odpoledne na Stadionu Františka Kloze neslibuje žádnou přestřelku. Na kladenském stadionu padá totiž nejméně branek v celé lize, co se týče týmů, vedou v nelákající stastistice hostující Teplice.

1. FK Příbram - SK Kladno 2:0

Příbram doma zdolala Kladno a vyhrála 2:0. Branky vstřelili v prvním poločase Huňa a v druhém Klesa.

Preview: 1. FK Příbram - SK Kladno

Stadion Na Litavce přivítá duel jedenácté Příbrami a čtrnáctého Kladna. Tradičně vyrovnaní soupeři budou hrát o možnost uniknutí sestupovým příčkám.

SK Kladno - Viktoria Žižkov 1:0

Žižkov zaslouženě i pošesté prohrává na cizím hřišti. Kladno podalo vcelku zdrařilý výkon a klidně mohlo gólový rozdíl navýšit. Pražané tedy po jedenáctém kole budou uzavírat tabulku první ligy.

Preview: SK Kladno - Viktoria Žižkov

Jedenácté kolo nabídne kromě souboje prvního s druhým i nedělní boj dvou nejhorších týmů. Na hřiště nejslabšího domácího celku, Kladna, přijede nejslabší tým, co se týče zápasů na cizím hřišti, kterým je Žižkov.

Slavia Praha - SK Kladno 5:0

Fenomenální forma Slavie pokračuje. Pražané letos již podruhé nadělují v Edenu pět branek, připisují si sedmé vítězství v řadě a čtvrté rozdílem třídy. Kladno často nedůsledně bránilo, a tak po zásluze zůstává na poslední příčce.

Preview: Slavia Praha - SK Kladno

S cílem upevnit si vedení v prvoligové tabulce vstoupí pražská Slavia do nedělního zápasu s Kladnem. Od "sešívaných" se čeká povinné vítězství.

SK Kladno - České Budějovice 0:0

Průměrný zápas sledoval přesně z poloviny zaplněný stadion. Diváci sice neviděli gól, ale dočkali se hned tří tyček. Týmy hrající na chvostu tabulky si tak připisují bod.

Preview: SK Kladno - České Budějovice

V 9. kole se mohou rozdělovat body, které v konečném zúčtování mohou mít cenu zlata v bojích o záchranu. Na neoblíbený stadion Františka Kloze přijedou hráči Českých Budějovic.

1. FC Brno - SK Kladno 2:0

Brno si doma poradilo s Kladnem a vyhrálo 2:0. O góly se postarali talentovaní mladíci Šural se Střeštíkem.

Preview: 1. FC Brno - SK Kladno

Brno nezískalo tři body již dva zápasy v řadě a pokud se bude chtít držet co nejblíže čela tabulky, musí tentokrát bezpodmínečně vyhrát. Soupeřem se mu stane podprůměrné Kladno, pro které bude i remíza velký úspěch.

Papadopulos nejspíš trest nedostane

Vedení Kladna se po opětovném prostudování záznamu z nedělního utkání 7. ligového kola v Mladé Boleslavi rozhodlo obrátit na disciplinární komisi svazu, aby prošetřila zákroky domácího útočníka Michala Papadopulose. V souboji s ním utrpěli zranění obránci Patrik Gross a Pavel Bartoš, který stále zůstává v nemocnici.

FK Mladá Boleslav - SK Kladno 2:1

Mladá Boleslav porazila Kladno 2:1. O její vítězství se postarali hned z kraje první půle střelci branek Poláček s Peckou, deset minut před koncem za hosty snižoval Killar.

Preview: FK Mladá Boleslav - SK Kladno

Kladno začalo v posledních zápasech nabírat na obrátkách a další bodový zisk by si připsala i v Mladé Boleslavi, kdežto domácí si budou chtít prodloužit pětizápasovou sérii bez porážky.

SK Kladno - Sigma Olomouc 2:0

Kladno skalpovalo doma Olomouc a připsalo si první výhru v sezoně. Branky vstřelili v první půli Procházka v závěru druhé Szabó, který se trefil z penalty.