nenalezeny žádné články
20.06.2017 Tachov odstoupil z ČFL, bude ji hrát Nymburk
Fotbalisté Tachova, kteří skončili pátí v uplynulém ročníku ČFL, z třetí nejvyšší soutěže odstoupili. Pro nadcházející ročník se přihlásili pouze do krajského přeboru. Klub z okresního města s 13 tisíci obyvateli zdůvodnil tuto skutečnost neschopností zajistit potřebné finance pro start v nejvyšší amatérské soutěži. Nahradí ho Polaban Nymburk, tým s nejvyšším počtem bodů z druhých míst tabulek tří českých divizí. (ČTK)
17.06.2017 Nymburk má přednostní právo na postup
Fotbalisté Polabanu Nymburk se stali korunními princi českých divizí. Ve skupině B skončili druzí s 67 body, získali tak o bod víc než obdobně umístěný Motorlet Praha ve skupině A a o tři víc než Živanice, druhý tým skupiny C. Tým z basketbalového města má tudíž přednostní právo na postup mimo pořadí do ČFL v případě, že se z třetí nejvyšší soutěže některé z mužstev odhlásí. Losovací aktiv ČFL a tří českých divizí se uskuteční v sobotu 24. června v Praze. (ČTK)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
10.10.MFK Trutnov - Nymburk3:0
Další zápas
30.01.Nymburk - FK Letohradinfo
Tabulka
 TýmZB
14.Sparta Kutná Hora86
15.Sokol Libiš73
16.Polaban Nymburk83