Fotbal Třinec Česko - Fotbal Třinec - Expres Zprávy

16.10.200719:04

Boleslav vypadla z poháru

Z Poháru ČMFS je venku další prvoligista poté, co Mladá Boleslav ve 4. kole prohrála na hřišti druholigového Třince. Výsledek: Třinec - Mladá Boleslav 2:1 (60. Rodriguez, 61. Malíř - 18. Kopic).

16.10.200717:24

Boleslav vypadla s poháru s Třincem

Dalším prvoligovým týmem, který s ostudou vypadl z Poháru ČMFS, se po Slavii stala Mladá Boleslav. Ta v dnešním utkání 4. kola prohrála 1:2 na hřišti Třince, posledního týmu druhé ligy. Boleslav vedla od dvacáté minuty po brance Kopice, ale domácí po přestávce během jediné minuty otočili, nejprve se trefil Brazilec Rodriguez a chvíli po něm dílo zkázy pro Boleslav dokonal Malíř.

24.04.200716:21

Třinec mění trenéra

Vedení druholigového Třince se rozhodlo pro změnu na trenérském postu. O práci přišel Pavel Hajný, jehož nahradil Miroslav Čopjak.

27.06.200616:31

Změny na české druholigové mapě klubů: FK AS Pardubice prodaly práva Baníku Sokolov, Hanácká Slavia Kroměříž prodala práva SFC Opava, SC Xaverov prodal práva Bohemians 1905. Týmy Kunovic a Drnovic se do nového ročníku druhé ligy nepřihlásily, a tak jejich místo zaujmou Dosta Bystrc a Třinec (další týmy v pořadí MSFL). Již dříve bylo rozhodnuto, že z první ligy sestoupily Blšany a Jihlava, z ČFL postoupila Čáslav a z MSFL Jakubčovice.