FK Náchod Česko - FK Náchod - Expres Zprávy

21.06.202108:30

Náchod převezme trenér Kotal

Václav Kotal má jasno o svém novém angažmá. Zkušený lodivod, jenž naposledy vedl Spartu Praha, se ujme FK Náchod ve čtvrté nejvyšší soutěži.

isport.cz
01.03.201119:02

Hradec Králové - Náchod 3:0

PŘÁTELSKY: Hradec Králové - Náchod 3:0 (2:0). Branky: 7. Černý, 41. Fischer, 64. Chleboun. Rozhodčí: Šedivý - Arnošt, Hlavsa. Sestava Hradce Králové: Lindr (46. Zich) - Pávek, Němeček (73. Jandík), Kasálek (46. Chleboun), Poděbradský - Fischer, Mišinský (55. Rezek), Hochmeister (73. Janoušek), Černý (46. Pilař) - Klapka (73. Pokorný), Dvořák (65. Štěpán). Trenér: Kotal.

02.02.201119:25

Náchod - Hradec Králové 0:1

PŘÁTELSKY: Náchod - Hradec Králové 0:1 (0:0). Branka: 30. Němeček. Rozhodčí: Trizna. Diváci: 80. Sestava Hradce: I. poločas: Zich - Poděbradský, Chleboun, Němeček, Zelený - Fischer, Janoušek, Hochmeister, P. Černý - Mišinský, Klapka. II. poločas: Lindr - Karal, Jandík, Kasálek, J. Černý - Hečko, Klapka, Pávek, Rezek - Voltr, Dvořák. Trenér: Kotal.

13.07.201020:44

Náchod - Hradec Králové 0:4

PŘÁTELSKY: Náchod - Hradec Králové 0:4 (0:1). Branky: 56. a 89. Fischer, 39. Pokorný, 76. Hochmeister. Rozhodčí: Rožnovský. Diváci: 400. Sestava Hradce Králové: 1. poločas: Šimon - Jandík, Chleboun, Kasálek - Tomašák, Janoušek, Pávek, Rezek, Zelený - Pokorný, Dvořák. 2. poločas: Lindr - Wozniak, Chleboun (72. Pávek), Poděbradský - Kocourek, Janoušek, Karal, Hochmeister, Fischer - Černý, Dvořák (68. Rezek).

25.11.200523:00

Utkání 7. kola ČFL mezi Náchod-Deštné a Bohemians 1905 se bude opakovat. Odvolací a revizní komise zrušila kontumační výhru hostů 3:0 a nařídila odehrát zápas znovu bez diváků. Utkání bylo 17. září předčasě ukončeno v 65. minutě kvůli výtržnostem fanoušků. Tým Náchod-Deštné dostal pokutu 80 tisíc korun a následující domácí zápas s Krčí musel odehrát bez diváků.

17.09.200523:32

Rvačky a výtržnosti fanoušků měly za následek předčasné ukončení zápasu ČFL mezi Náchodem a Bohemians 1905. Rozhodčí Tomáš Kocourek musel utkání na chvíli přerušit už v prvním poločase, ve druhém, konkrétně v 65. minutě za stavu 1:1, už se rozhodl jej definitivně ukončit. O dalším osudu zápasu rozhodne sportovně - technická komise ČMFS.

05.10.200420:43

Teplice se ve třetím kole českého poháru trápily na hřišti Náchoda-Deštného a postup vybojovaly až v penaltovém rozstřelu, když po 90 minutách byl stav 1:1. Snadné to neměl ani Jablonec, který v Krči vyhrál jen 1:0.