Jablonecký Pavlata: Mým snem je Bundesliga

Jablonec je známý tím, že hodně sází na mladé hráče. Letos například zazářil Kopic, v loňské sezoně se zase prosadil třeba Kovařík. Avšak tito hráči nejsou jabloneckými odchovanci. Posledním opravdovým odchovancem jabloneckého fotbalu, který se prosadil, je Adam Hloušek, navázat na něj se jistě pokusí osmnáctiletý Michal Pavlata.  
14.12.2011 | Rozhovory | 58 komentářů
12.06.2011 Žižkov B sestupuje z ČFL
Rezervy fotbalistů Viktorie Žižkov, pražské Slavie a Jablonce tvoří triumvirát mužstev, která letos sestoupí z ČFL do divizních soutěží. O sestupu béček Jablonce i Slavie se rozhodlo už dříve, dnes se k nim přidal Žižkov B. Jeho sestup stvrdila dnešní prohra 2:3 s Královým Dvorem.
22.05.2011 Jablonecká rezerva sestoupí z ČFL
Fotbalisté Jablonce B jsou prvním známým sestupujícím týmem z ČFL, kterou opustí po šesti letech. V 28. kole dnes jejich osud definitivně stvrdilo prestižní derby v Liberci, kde podlehli Slovanu B 1:3 a nemohou už skončit jinak než na 17. nebo 18. místě, tedy sestupovém.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Další zápas
06.08.FK Jablonec B - Ústí n. L.info
Tabulka
 TýmZB
3.SK Sparta Kolín00
 FK Mladá Boleslav B00
 FK Jablonec B00
 Sokol Brozany00
 Sokol Živanice00
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci