Fanoušci bulharského klubu žádají o přesun do makedonské ligy

Příznivci bulharského klubu Pirin Blagoevgrad po pondělním sestupu z první ligy požádali svazové vedení sousední Makedonie o zařazení jejich celku do tamní soutěže. Fanoušci týmu ze sedmdesátitisícového města poblíž hranic se Srbskem a Makedonií jsou přesvědčeni, že bulharská federace jejich mužstvu záměrně dlouhodobě škodí.  
24.05.2018 | Aktuality | 15 komentářů
17.02.2017 Makendžiev mění Beroe za Blagoevgrad
Beroe Stara Zagora přišla o jednu ze svých největších opor - bulharský reprezentant Blagoj Makendžiev se po domácí lize stěhuje dále, když se upsal Pirinu Blagoevgrad. (bulgarianfootball.com)
01.08.2016 Slovák Kuzma řádil v Bulharsku
Hned ve svém prvním soutěžním zápase v dresu bulharského klubu Černo More Varna se slovenský útočník Marek Kuzma, jenž naposledy působil ve Zlatých Moravcích, výraznou měrou podílel na třech bodech na půdě Pirinu Blagoevgrad. V 61. minutě zařídil rozhodující branku na 2:1, o osm minut později pak přihrával na třetí gól. Kromě něho se na trávníku objevila také dvojice Čechů v podobě Ondřeje Sukupa a Jana Malíka, kteří do Varny přestoupili stejně jako Kuzma letos v létě. Domácí barvy mimochodem hájil rovněž další Slovák Kristián Koštrna. (bulgarian-football.com)
19.08.2005 Bulharská nejvyšší soutěž bude pro zbytek letošní sezony...
Bulharská nejvyšší soutěž bude pro zbytek letošní sezony pokračovat pouze s patnácti účastníky. Tamní Fotbalová unie a technická komise totiž kvůli nezaplaceným dluhům vyřadila celek Pirin Blagoevgrad.
08.11.2004 Yordan Samokovliyski rezignoval na post trenéra Pirinu Blagoevgrad....
Yordan Samokovliyski rezignoval na post trenéra Pirinu Blagoevgrad. O nástupci kouče, který loni dovedl svůj klub k postupu do bulharské nejvyšší soutěže, zatím není rozhodnuto.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
17.09.Arda Kardžali - Pirin Bla.3:0
Další zápas
27.09.
16:30
Pirin Bla. - ČM Varnainfo
Tabulka
 TýmZB
12.Lokomotiv Plovdiv87
13.Carsko Selo Sofia96
14.Pirin Blagoevgrad73
Poslední zápas
22.09.FK Bansko - Pirin Bla.1:2
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci