Slovácko vypadlo v 2. předkole EKL s Plovdivem po penaltách

Hráči Slovácka vypadli ve 2. předkole Evropské konferenční ligy s Plovidem. Po porážce v Bulharsku 0:1 dnes v normální hrací době domácí odvety vyhráli stejným výsledkem brankou Vlastimila Daníčka, skóre se i přes výraznou převahu Slovácka nezměnilo ani v prodloužení. Hrdinou penaltového rozstřelu se stal bulharský gólman Ilko Pirgov.
29.07. | Komentáře a souhrny | 486 komentářů

Slovácko bude s Plovdivem usilovat o historický postup

Hráči Slovácka budou ve čtvrteční odvetě Evropské konferenční ligy s Lokomotivem Plovdiv usilovat o historický postup v evropských pohárových soutěžích. V prvním zápase na hřišti bulharského vicemistra prohráli 0:1. Vítěz dvojutkání se ve třetím kole střetne s lepším z dvojice FC Kodaň - Žodino, první duel vyhrál dánský celek 4:1.
28.07. | Previews | 486 komentářů

Slovácko podlehlo v Konferenční lize Plovdivu 0:1 gólem z 89. minuty

Hráči Slovácka prohráli v úvodním utkání 2. předkola fotbalové Evropské konferenční ligy v Plovdivu s domácím Lokomotivem 0:1. Jedinou branku zápasu dal bulharský záložník Petar Vitanov v 89. minutě. Tým z Uherského Hradiště neuspěl v premiéře na evropské scéně, dosud totiž startoval pouze v letech 2001 - 2003 v dnes už neexistujícím Intertoto Cupu.
22.07. | Komentáře a souhrny | 110 komentářů

Je to opravdu zápas, v němž jsou šance hodně vyrovnané, řekl Svědík o Plovdivu

Trenér Slovácka Martin Svědík očekává hodně vyrovnaný dvojzápas 2. předkola Evropské konferenční ligy s Lokomotivem Plovdiv. Předpokládá, že úvodní čtvrteční duel na hřišti bulharského vicemistra bude opatrný kvůli tomu, že se týmy neznají.
21.07. | Aktuality | žádný komentář

Slovácko čeká v Plovdivu premiéra ve velkém evropském poháru

Slovácko čeká ve čtvrtek velká premiéra, poprvé v klubové historii si zahrají jeden ze tří nejvýznamnějších evropských pohárů. Svěřenci trenéra Martina Svědíka nastoupí v úvodním utkání 2. předkola nově vzniklé Evropské konferenční ligy na půdě úřadujícího bulharského vicemistra Lokomotivu Plovdiv a pokusí se uhrát příznivý výsledek do domácí odvety.
21.07. | Previews | 110 komentářů

Je to velmi těžký soupeř, kterého jsem nechtěl, řekl kapitán Kadlec o Plovdivu

Kapitán Slovácka Michal Kadlec považuje Lokomotiv Plovdiv, s kterým se tým z Uherského Hradiště utká ve druhém předkole nové Evropské konferenční ligy, za velmi těžkého protivníka. A nebyl to jeho zrovna vysněný soupeř.
16.06. | Aktuality | 11 komentářů

Los Konferenční ligy: Plzeň čeká Brest, Slovácko narazí na Plovdiv

Fotbalisté Plzně se v 2. předkole Evropské konferenční ligy utkají s běloruským Dinamem Brest. Slovácko v kvalifikaci nové soutěže narazí na bulharský Lokomotiv Plovdiv. První zápasy jsou na programu 22. července, o týden později se hrají odvety. Viktoria začne doma, tým z Uherského Hradiště venku. Rozhodl o tom dnešní los ve švýcarském Nyonu.
16.06. | Aktuality | 62 komentářů

Hráči a trenéři Plovdivu musí po nečekané prohře na detektor lži

Majitel Lokomotivu Plovdiv se rozhodl poslat hráče a trenéry svého týmu na detektor lži poté, co mužstvo nečekaně prohrálo v bulharské lize s Botevem Vraca. Poslední celek soutěže po úvodních pěti porážkách v sezoně v sobotu zdolal bulharského mistra z roku 2004 na domácím hřišti 1:0 a odlepil se ze dna tabulky.
25.09.2012 | Aktuality | 22 komentářů

Plovdiv zvažuje bojkot finále poháru

V Bulharsku se možná neuskuteční finále národního poháru kvůli bojkotu Lokomotivu Plovdiv. Trojnásobný držitel trofeje pohrozil, že pokud svaz nezmění rozhodčího, k zápasu nenastoupí. Delegovaný Stanislav Todorov totiž klub výrazně poškodil při posledním vzájemném utkání v srpnu v lize. Finálovým soupeřem Plovdivu je Ludogorec Razgrad.
03.05.2012 | Aktuality | žádný komentář

Velká bitka v Plovdivu

Závěr utkání bulharské ligy mezi městskými rivaly Botevem a Lokomotivem Plovdiv přinesl rozsáhlou rvačku přímo na hřišti. Hned po závěrečném hvizdu zápasu, ve kterém Botev doma vyhrál 1:0, se do sebe pustili hráči i členové realizačního týmu obou mužstev a na hřiště vrhli i fanoušci, kteří kamenem zranili jednoho z policistů.
01.11.2009 | Aktuality | 1 komentář
29.07. Slovácko nezvládlo penaltový rozstřel
Výsledek odvety druhého předkola Konferenční ligy: Slovácko - Lokomotiv Plovdiv 1:0 i po prodloužení, 2:3 na penalty (26. Daníček), první zápas 0:1, postupuje Lokomotiv Plovdiv.
29.07. Slovácko smazalo náskok Plovdivu
Fotbalisté Slovácka vedou v poločase odvety předkola Konferenční ligy nad bulharským Lokomotivem Plovdiv 1:0. Branku vstřelil v 26. minutě záložník Vlastimil Daníček. První duel vyhráli na domácí půdě Bulhaři také 1:0.
29.07. Sestavy: Slovácko - Plovdiv
Základní sestavy pro odvetné utkání předkola Konferenční ligy Slovácko - Lokomotiv Plovdiv:
Slovácko: Nguyen - Reinberk, Hofmann, Kadlec, Kalabiška - Sadílek, Daníček, Havlík - Petržela, Cicilia, Navrátil.
Plovdiv: Pirgov - Gomis, Craiun, Petrovič - Karageren, Vitanov, Umarbajev, Connor Ruane - Salinas - Iliev, Minčev.
28.07. Odvetu Slovácka rozhodují Angličané
Slovácko ve čtvrtek hostí Lokomotiv Plovdiv a na trávníku u toho budou i Angličané. Jako hlavní rozhodčí byl delegován Andrew Madley, praporky do rukou uchopí Ian Hussin a Daniel Robathan. (uefa.com)
22.07. Slovácko bude dohánět manko 0:1
Výsledek prvního utkání druhého předkola Konferenční ligy: Lokomotiv Plovdiv - 1. FC Slovácko 1:0 (89. Vitanov).
22.07. Slovácko po první půli v Plovdivu nerozhodně
Fotbalisté Slovácka při své premiéře v evropských pohárech hrají v bulharském Plovdivu s domácím Lokomotivem 0:0.
20.07. Na duel Slovácka dohlédnou Francouzi
Francouzský sudí Karim Abed byl delegován jako hlavní rozhodčí duelu předkola Konferenční ligy Lokomotiv Plovdiv - Slovácko, jeho asistenty budou Cyril Mugnier a Gwenael Pasqualotti. (uefa.com)
10.07. Nižnij Novgorod získal Masoera
Lucas Masoero si vyzkouší ruskou nejvyšší soutěž. Šestadvacetiletý obránce přestoupil z Lokomotivu Plovdiv do FK Nižnij Novgorod. (transfermarkt.de)
02.08.2020 Bulharský Superpohár pro Lokomotiv Plovdiv
Výsledek utkání o Superpohár v Bulharsku: Ludogorec - Lokomotiv Plovdiv 0:1 (89. D. Iliev).
01.07.2020 Fanoušci v Bulharsku ignorovali pravidla
Tisíce fanoušků dnes při finále Bulharského poháru mezi Lokomotivem Plovdiv a CSKA Sofia ignorovaly opatření proti šíření koronaviru. Vláda přitom umožnila na zápas vstup 12 tisícům příznivců pod podmínkou, že budou dodržovat odstupy a doporučila jim mít roušky. Po uvolnění vládních omezení v minulých týdnech fanoušci na ligových zápasech pravidla bojkotovali. Podobně to vypadalo na finále poháru, které po bezbrankovém průběhu vyhrál Lokomotiv 5:3 na penalty a obhájil loňské vítězství. Premiér Bojko Borisov přitom vyslal na stadion ministra zdravotnictví, aby na dodržování opatření dohlédl. Ve druhém poločase rozhodčí zápas na pár minut přerušil kvůli odpalování pyrotechniky. Fanoušci Lokomotivu navíc rozvinuli transparent s nápisem White Lives Matter, který narážel na protirasistickou iniciativu Black Lives Matter. (ČTK)
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!