nenalezeny žádné články
18.01. Liberec před ziskem Borukova
Bulharský útočník Preslav Borukov z celku Etar Veliko Tarnovo by se měl stát posilou Slovanu Liberec. Oba kluby už jsou údajně dohodnuté na podmínkách transferu a čeká se jen na zdravotní prohlídku. Dvacetiletý fotbalista strávil čtyři roky v akademii anglického Sheffieldu Wednesday. Za Etar v této sezoně vstřelil ve 14 zápasech šest gólů. (Twitter @shumanskoo)
14.01. Berbatov zahajuje trenérskou kariéru
Dimitar Berbatov v září 2019 pověsil kopačky na hřebík a nyní se vrhne na dráhu trenéra. Někdejší vynikající bulharský útočník se kvůli první štaci vrací domů, pracovat bude jako jeden z asistentů u posledního týmu tamní nejvyšší soutěže Etar Veliko Tarnovo. (abola.pt)
13.01. Etar Veliko Tarnovo zaměstnalo Berbatova
Dimitar Berbatov zahájil trenérskou kariéru. Bývalý bulharský reprezentant se bude starat o útočníky v klubu Etar Veliko Tarnovo. (kicker.de)
14.05.2020 Dva pozitivní případy v Bulharsku
Bulharská nejvyšší soutěž hlásí dva případy koronaviru. Pozitivní testy měli obránce Emil Vijački ze Slavie Sofia a záložník Krasimir Stanoev, jenž nastupuje za Etar Veliko Tarnovo. (lequipe.fr)
21.05.2013 Etar vyloučen z bulharské ligy
Celek Etar Veliko Tarnovo nenastoupil k posledním dvěma ligovým zápasům a trestem je mu vyloučení z bulharské nejvyšší soutěže, klub bude pokračovat pouze na amatérské úrovni. Zápasy s Černomorecem Burgas a Slavií Sofia byly konktumovány 0:3, stejně skončí i poslední dva duely Etaru proti Levski a Botevu. Etar na sebe upozornil, když v zimě koupil šestnáct nových hráčů, ani spousta posil mu ovšem nezajistila posun z posledního místa tabulky.
17.02.2013 Tarnovo koupilo šestnáct hráčů
Bulharský tým Etar Veliko Tarnovo se snaží udržet v nejvyšší soutěže, vedení klubu v zimě přivedlo už šestnáct nových hráčů, jen tři z nich jsou Bulhaři. V polovině sezony je Tarnovo poslední.
31.01.2013 Veliko Tarnovo - 1. FK Příbram 2:2
PŘÁTELSKY: Etar Veliko Tarnovo (Bulh.) - 1. FK Příbram 2:2.
Branky Příbrami:
36. T. Pilík, 90. Valenta. Sestava Příbrami: Hruška - Jugas, Dejmek, Mišůn, Divíšek (61. Pleško) - Krbeček, Mašán, Tarczal (71. Abrahám), T. Pilík (66. Koukal), Mareš (81. Stratil) - Wágner. Trenér: Marko.
15.10.2012 Cvetanov dostal třetího padáka
Blesk údajně neudeří dvakrát do stejného místa, v klubu Etar Veliko Tarnovo se ale uhodil hned třikrát - už potřetí v průběhu letošní sezony totiž byl propuštěn trenér Canko Cvetanov. Vedení bulharského týmu ho uvolnilo už v srpnu a září, na protest fanoušků ovšem kouče pokaždé rychle přijalo zpět.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci