Botev Plovdiv Bulharsko - Botev Plovdiv - Zprávy

Další články

Velká bitka v Plovdivu

Závěr utkání bulharské ligy mezi městskými rivaly Botevem a Lokomotivem Plovdiv přinesl rozsáhlou rvačku přímo na hřišti. Hned po závěrečném hvizdu zápasu, ve kterém Botev doma vyhrál 1:0, se do sebe pustili hráči i členové realizačního týmu obou mužstev a na hřiště vrhli i fanoušci, kteří kamenem zranili jednoho z policistů.

Botev omilostněn

Bulharský fotbalový svaz (BFU) se už potřetí během týdne zabýval rasistickým chováním fanoušků Plovdivu a zrušil svůj trest tomuto klubu z minulého čtvrtku. Bez udání důvodů BFU klub omilostnil, takže má zpět tři body v tabulce, 37.500 leva (asi 456.000 korun) a nemusí odehrát jeden zápas bez fanoušků.

Další trest pro Botev

Bulharský fotbalový klub Botev Plovdiv má stále problémy s rasistickým chováním svých fanoušků. Minulý týden kvůli němu přišel o tři body a dostal nařízeno odehrát nejbližší ligové utkání bez diváků, dnes mu národní fotbalový svaz zavřel hřiště na další zápas. Potrestal ho tak za pokřiky fanoušků vůči hráčům tmavé pleti v dresu Litexu Loveč, s nímž se Plovdiv utkal 13. září.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele