První evropské angažmá by si mohl vyzkoušet Gabriel Veron. Jednání o příchodu nadějného křídelníka Palmeiras zahájil FC Porto, odkud zřejmě odejde Francisco Conceição (Ajax).

Gustavo Scarpa by si měl vyzkoušet první evropské angažmá. Na příchodu ofenzivního záložníka Palmeiras pracuje Nottingham Forest, který se po dlouhé době vrátil do Premier League.

abola.pt
03.03.202210:59

Recopa Sudamericana pro Palmeiras

Výsledek odvety o Recopa Sudamericana: Palmeiras - CA Paranaense 2:0 (50. Zé Rafael, 88. Danilo), první zápas 2:2, Superpohár získal Palmeiras.

13.02.202209:14

V Brazílii zastřelili fanouška Palmeiras

Při nepokojích po porážce fotbalistů Palmeiras ve finále klubového mistrovství světa s Chelsea zemřel v Sao Paulu fanoušek. Podle brazilských policistů byl u stadionu zastřelen, podezřelého pachatele zadrželi. Palmeiras v sobotu večer v Abú Zabí podlehli vítězi Ligy mistrů londýnské Chelsea po prodloužení 1:2. Zápas v Sao Paulu, kde brazilský klub sídlí, sledovalo u stadionu na velkoplošné obrazovce několik tisícovek fanoušků.

ČTK
12.02.202220:12

Chelsea vítězem MS klubů

Výsledek zápasu o první místo na MS klubů: Chelsea - Palmeiras 2:1 po prodloužení (55. Lukaku, 117. z penalty Havertz - 64. z penalty Veiga).

12.02.202219:27

Na MS klubů se zatím nerozhodlo

Výsledek zápasu o první místo na MS klubů po 90. minutách: Chelsea - Palmeiras 1:1 (55. Lukaku - 64. z penalty Veiga).

08.02.202219:26

Palmeiras je ve finále MS klubů

Výsledek prvního semifinále MS klubů: Palmeiras - Al Ahly 2:0 (39. Veiga, 49. Dudu).

04.02.202212:18

Luiz Adriano zamířil do Antalyasporu

Do Turecka směřují další kroky Luize Adriana. Zkušený brazilský útočník přestoupil z Palmeiras do Antalyasporu, s nímž uzavřel smlouvu na 18 měsíců.

sport-express.ru
03.02.202222:24

Real Madrid sleduje patnáctiletého Brazilce

Real Madrid má zájem o útočníka Palmeiras Andrika. Za patnáctiletého Brazilce je připraven zaplatit až 45 milionů eur.

12.01.202214:39

Murilo Cerqueira končí v Lokomotivu

Murilo Cerqueira letos nepatřil do základní sestavy Lokomotivu Moskva a klub opouští. Brazilský obránce se vrací do vlasti, za 2,2 milionu eur ho koupil Palmeiras.

29.12.202109:49

Wesleyho chtějí další brazilské kluby

Brazilec Wesley se vrátí v lednu z hostování v belgických Bruggách do Aston Villy. S největší pravděpodobností však obratem zamíří domů do Brazílie. Dosud se psalo především o zájmu Palmeiras. Nyní se ale podle anglických médií přidaly i další kluby jako Internacional či FC Sao Paulo.

dailymail.co.uk
22.12.202111:31

Wesley by mohl jít do Palmeiras

Brazilec Wesley podle všeho v zimě opustí nevydařené hostování v Bruggách. Návrat do mateřské Aston Villy, ale bude jen chvilkový. Podle všeho obratem zamíří na roční hostování do Palmeiras.

hln.be
14.12.202114:47

Huerta další novou akvizicí Palmeiras

Palmeiras přivedlo také Valbera Huertu. Osmadvacetiletý obránce přichází z chilského Universidad Católica, který má vyinkasovat 1,6 milionu eur.

transfermarkt.de
14.12.202110:48

Palmeiras posílí Atuesta

Eduard Atuesta vymění USA za Brazílii. Záložník Los Angeles FC přestoupí do Palmeiras, které může i s bonusy zaplatit až 6,2 milionu eur.

14.12.202109:29

Fluminense potvrdilo příchod Mela

Felipe Melo podle očekávání změní v Brazílii zaměstnavatele. Kapitán Palmeiras bude od nové sezony nastupovat za Fluminense, s nímž podepsal smlouvu do konce roku 2023.

06.12.202117:48

Palmeiras chce udržet Ferreiru

Abel Ferreira s Palmeiras obhájil triumf v Poháru osvoboditelů, za což se mu dostalo odměny. Brazilský celek 42letému kouči nabídl dvouleté prodloužení smlouvy se současným navýšením platu.

abola.pt
05.12.202113:37

Melo má namířeno do Fluminense

Brazilskou nejvyšší soutěž by měl i po odchodu z Palmeiras hrát Felipe Melo. Zkušený záložník podle posledních zpráv posílí Fluminense.

abola.pt
27.11.202123:48

Palmeiras vítězem Copa Libertadores

Výsledek finále Copa Libertadores: Palmeiras - Flamengo 2:1 po prodloužení (5. Veiga, 95. Deyverson - 72. Gabriel Barbosa).

01.11.202123:55

Fanoušci Grémia zničili VAR

Fanoušci Gremia po nedělním utkání brazilské fotbalové ligy vtrhli na hřiště a zdemolovali zařízení videorozhodčího. Naštvalo je, že jejich týmu VAR v závěru zápasu s Palmeiras neuznal gól na 2:2 a hosté nakonec v Porto Alegre zvítězili 3:1. Podle agentury Reuters hrozí Gremiu uzavření stadionu až na deset zápasů a pokuta 100.000 realů (téměř 400.000 korun). Gremio prohrálo šest z posledních osmi zápasů, v tabulce je předposlední a hrozí mu sestup z nejvyšší soutěže.

ČTK
29.09.202110:27

Palmeiras jsou znovu ve finále

Palmeiras mají na dosah obhajobu vítězství v Poháru osvoboditelů. Tým ze Sao Paula remizoval v brazilském semifinále na hřišti Atlética Mineiro 1:1 a po bezbrankovém výsledku v domácím zápase si zajistil postup. Rozhodl o tom útočník Dudu, který v 68. minutě odpověděl vyrovnávací brankou na gól Chilana Eduarda Vargase. Ve finále jihoamerické obdoby Ligy mistrů se Palmeiras utkají s lepším ze souboje mezi dalším brazilským zástupcem Flamengem a ekvádorskou Barcelonou Guayaquil. Jejich semifinálová odveta se hraje dnes, první utkání vyhrál klub z Ria de Janeiro 2:0.