Široki Brijeg Bosna a Hercegovina - Široki Brijeg - Zprávy

Další články

Mladoboleslavským stojí v cestě do Lyonu bosenská odveta

Mladoboleslavští vyrazili do Bosny a Hercegoviny dotáhnout do úspěšného konce souboj se Širokým Brijegem ve 2. předkole Evropské ligy. Po domácím utkání mají náskok 2:1 a věří, že na soupeřově půdě už postup nepustí. Cílem je bosenského vicemistra trestat z brejků a dát gól jako první.

Skalák: Chtěli jsme lepší výsledek, ale musíme výhru brát

Ačkoli fotbalisté Mladé Boleslavi měli hlavní cíl především doma neinkasovat, nakonec výhru 2:1 v úvodním duelu 2. předkola Evropské ligy se Široki Brijegem berou. To především proto, že prohrávali, a tak musí být spokojeni alespoň s tím, že se jim povedlo skóre otočit. Zasloužil se o to zejména velmi aktivní Jiří Skalák.

Mladá Boleslav otočila duel se Široki Brijegem a vyhrála 2:1

Mladoboleslavští vstoupili do boje o Evropskou ligu vítězně. V úvodním duelu 2. předkola doma porazili bosenského vicemistra Široki Brijeg 2:1. Sice prohrávali po gólu Gorana Zakariče, ale nejprve Jiří Skalák střelou z přímého kopu a následně Michal Ďuriš skóre otočili. Odveta se hraje za týden v Bosně.

Obměněná Mladá Boleslav vstupuje do boje o Evropskou ligu

Mladoboleslavští ve čtvrtek zahájí svůj pokus o to poprvé se probojovat do hlavní fáze Evropské ligy. V minulosti už dvakrát byli v základní skupině Poháru UEFA, ale od jeho přejmenování při dvou pokusech neuspěli a v předkolech vypadli. Nyní se to pokusí zlomit ve 2. předkole proti bosenskému vicemistrovi - týmu Široki Brijeg.

Po bitkách v Sarajevu 40 zraněných

Zraněním čtyřiceti osob, z toho 17 policistů, skončily násilnosti fanoušků po středečním utkání bosenské ligy mezi domácím FK Sarajevo a Širokým Brijegem. Po remíze 1:1 vyvolali sarajevští chuligáni bitky s ochránci pořádku, kteří museli doprovodit ze hřiště aktéry utkání. Patnáct osob bylo zatčeno.

V Bosně při potyčkách zemřel člověk

Při potyčkách fotbalových fanoušků před zápasem bosenské ligy mezi Sarajevem a Širokim Brijegem byl zabit jeden člověk. Podle agentury Reuters bylo dalších 22 lidí, z toho 12 policistů, zraněno.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele