Isloč Minsk Bělorusko - Isloč Minsk - Vysšaja Liha 2024

základní část

1. kolo
15.03.2024
15:00
Isloč Minsk
1:1
Dinamo Brest
2. kolo
30.03.2024
16:00
Isloč Minsk
0:0
Šachtër Soligorsk
3. kolo
07.04.2024
13:00
Slavia Mozyr
2:1
Isloč Minsk
4. kolo
13.04.2024
17:00
Isloč Minsk
0:2
Arsenal Dzeržinsk
5. kolo
21.04.2024
13:00
FK Sluck
1:3
Isloč Minsk
6. kolo
27.04.2024
15:00
Isloč Minsk
2:0
Neman Grodno
7. kolo
03.05.2024
19:00
BATE Borisov
1:1
Isloč Minsk
8. kolo
12.05.2024
15:00
Isloč Minsk
0:1
Dinamo Minsk
9. kolo
16.05.2024
17:50
FK Smorgoň
1:1
Isloč Minsk
10. kolo
21.05.2024
15:45
Isloč Minsk
3:0
FK Minsk
11. kolo
01.06.2024
15:00
Naftan Novopolock
- : -
Isloč Minsk
12. kolo
15.06.2024
17:00
Isloč Minsk
- : -
FK Gomel
13. kolo
22.06.2024
17:00
Torpedo Žodino
- : -
Isloč Minsk
14. kolo
29.06.2024
?
Isloč Minsk
- : -
Dněpr Mogilev
15. kolo
06.07.2024
?
FK Vitebsk
- : -
Isloč Minsk
16. kolo
03.08.2024
?
Dinamo Brest
- : -
Isloč Minsk
17. kolo
10.08.2024
?
Šachtër Soligorsk
- : -
Isloč Minsk
18. kolo
17.08.2024
?
Isloč Minsk
- : -
Slavia Mozyr
19. kolo
24.08.2024
?
Arsenal Dzeržinsk
- : -
Isloč Minsk
20. kolo
31.08.2024
?
Isloč Minsk
- : -
FK Sluck
21. kolo
14.09.2024
?
Neman Grodno
- : -
Isloč Minsk
22. kolo
21.09.2024
?
Isloč Minsk
- : -
BATE Borisov
23. kolo
28.09.2024
?
Dinamo Minsk
- : -
Isloč Minsk
24. kolo
05.10.2024
?
Isloč Minsk
- : -
FK Smorgoň
25. kolo
19.10.2024
?
FK Minsk
- : -
Isloč Minsk
26. kolo
26.10.2024
?
Isloč Minsk
- : -
Naftan Novopolock
27. kolo
02.11.2024
?
FK Gomel
- : -
Isloč Minsk
28. kolo
09.11.2024
?
Isloč Minsk
- : -
Torpedo Žodino
29. kolo
23.11.2024
?
Dněpr Mogilev
- : -
Isloč Minsk
30. kolo
30.11.2024
?
Isloč Minsk
- : -
FK Vitebsk

Tabulka

Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Torpedo Žodino
10
7
2
1
11 : 3
23
2
Neman Grodno
10
7
0
3
11 : 8
21
3
Dinamo Minsk
10
5
5
0
16 : 6
20
4
Dinamo Brest
10
5
4
1
22 : 8
19
5
Slavia Mozyr
10
5
2
3
15 : 9
17
6
FK Vitebsk
10
5
2
3
12 : 8
17
7
Arsenal Dzeržinsk
10
4
2
4
8 : 8
14
8
FK Gomel
9
3
4
2
13 : 9
13
9
Isloč Minsk
10
3
4
3
12 : 9
13
10
BATE Borisov
10
3
3
4
8 : 11
12
11
FK Smorgoň
10
2
5
3
11 : 19
11
12
FK Sluck
10
3
1
6
8 : 14
10
13
Naftan Novopolock
10
1
5
4
10 : 15
8
14
Dněpr Mogilev
9
1
4
4
4 : 10
7
15
Šachtër Soligorsk
10
1
2
7
8 : 20
5
16
FK Minsk
10
0
3
7
6 : 18
3

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele