SV Zulte Waregem Belgie - SV Zulte Waregem - Expres Zprávy

16.08.202208:34

Dompé míří do Hamburku

Hamburk pracuje na příchodu Jean-Luca Dompého ze Zulte Waregem. Sedmadvacetiletý křídelník bude stát 1,5 milionu eur a během dneška dorazí na zdravotní prohlídku.

kicker.de
10.08.202208:58

Hamburk obnovil zájem o Dompého

Jean-Luc Dompé by se přece jen mohl přestěhovat ze Zulte Waregem do Hamburku. Druholigový německý celek chce do 26letého křídelníka reinvestovat část sumy, kterou obdrží za přestup Amadoua Onany z Lille do Evertonu.

kicker.de
30.07.202218:31

Atromitos ulovil De Bocka

Laurens De Bock natrvalo odchází ze Zulte Waregem. Devětadvacetiletý obránce přestoupil do Řecka, stal se posilou Atromitosu.

transfermarkt.de
04.07.202212:33

Dompé má namířeno do Hamburku

Hamburk by měl posílit Jean-Luc Dompé ze Zulte Waregem. Podle informací "RMC Sport" má německý klub zaplatit odstupné ve výši 1,8 milionu eur, pro 26letého křídelníka je připravena tříletá smlouva.

20.06.202212:15

Dompé v kontaktu s Hamburkem

Hamburk si další novou akvizici vyhlédl v Belgii. Druholigový německý celek zaujal Jean-Luc Dompé ze Zulte Waregem.

14.04.202219:18

Sissako nadále za Zulte-Waregem

Záložník Abdoulaye Sissako si prodlouží svůj pobyt v barvách belgického Zulte-Waregem, které aktivovalo jednoletou opci v jeho kontraktu. Francouz již za klub odehrál 63 zápasů.

hln.be
30.12.202111:49

Humphreys-Grant se může vrátit do Anglie

Anglický obránce Cameron Humphreys-Grant, který aktuálně působí v belgickém Waregemu, by se mohl vrátit do vlasti. Zájem o jeho služby údajně má několik klubů z League Championship. Konkrétně jde o Derby, Cardiff, Birmingham či Blackburn.

dailymail.co.uk
11.10.202121:58

Dury zůstává ve Waregemu

Trenérem belgického Waregemu zůstává i nadále Francky Dury. Kouč byl v ohrožení poté, co se přísun bodů po povedeném vstupu do sezony poněkud zadrhl. Vedení klubu ale Durymu navzdory současnému patnáctému místu v tabulce vyjádřilo podporu.

voetbalbelgie.be
31.08.202123:29

Sporting uvolnil Doumbiu

Idrissa Doumbia opouští Sporting CP. Třiadvacetiletý záložník zamířil na roční hostování s opcí do Zulte Waregem.

31.08.202120:34

Berahino se vrací do WBA

Saido Berahino bude znovu oblékat dres West Bromwiche Albion. Osmadvacetiletý útočník přichází z belgického Waregemu.

skysports.com
31.08.202110:33

Waregemu bude vypomáhat Boya

Frank Boya změnil v belgické nejvyšší soutěži dres. Defenzivní univerzál Royalu Antverpy dohraje sezonu na hostování v Zulte Waregen, součástí dohody je opce.

25.08.202120:59

Kutesa hostuje ve Waregemu

Dereck Kutesa se přesune z Francie do Belgie. Třiadvacetiletý obránce Remeše zamířil na roční hostování s opcí do Zulte Waregem.

lequipe.fr
12.06.202118:17

Bruno bude góly střílet za Gent

Gianni Bruno se loučí s SV Zulte Waregem a odchází do jiného belgického klubu, útočník přestoupil za dva miliony eur do Gentu.

28.02.202112:26

Chorý přidal další gól za Waregem

Zulte Waregem včera večer zvítězilo na půdě Kortrijku (2:1), na čemž měl výrazný podíl Tomáš Chorý. Kmenový útočník Plzně po hodině hry čtvrtým gólem v sezóně zápas rozhodl.

29.11.202018:26

Chorý vstřelil další branku

Tomáš Chorý vstřelil v belgické lize třetí gól v posledních čtyřech zápasech. V utkání 14. kola pomohl český útočník Waregemu k výhře 3:0 na hřišti Gentu, čtvrtečního soupeře Liberce v základní skupině Evropské ligy. Chorý je s třemi brankami druhým nejlepším střelcem 14. týmu tabulky. Jeho moment přišel v 37. minutě, kdy zvýšil na 2:0. Utkání ale nedohrál, v 71. minutě byl střídán.

ČTK
08.11.202023:09

Waregemu pomohla branka Chorého

Tomáš Chorý gólem pomohl k vítězství Zulte Waregem na půdě Cercle Bruggy. Kmenový hráč Plzně se ve svém novém působišti prosadil ve druhém po sobě jdoucím utkání.

02.11.202022:27

Chorý skóroval za Waregem

Útočník Tomáš Chorý naskočil v dresu Waregemu v belgické lize do utkání s Kortrijkem až od druhého poločasu. Stihl si ale připsat svou první branku v novém angažmá. V 77- minutě ranou z voleje poslal svůj tým do vedení 1:0.