Club Bruggy Belgie - Club Bruggy - Zprávy

Preview: Club Bruggy - FK Partizan

Záložník belgického Clubu Bruggy Vadis Odjidja stále věří, že se jeho týmu povede kvalifikovat mezi elitních 32 týmů soutěže. K tomu však bude zapotřebí zcela bezpodmínečně porazit srbský Partizan Bělehrad.

Belgičan Stijnen kvůli sporům v týmu ukončil reprezentační kariéru

Belgická reprezentace přišla o svou brankářskou jedničku. Stijn Stijnen se v osmadvaceti letech rozhodl ukončit reprezentační kariéru. Důvodem jsou vnitřní spory uvnitř národního týmu, který se topí v krizi a na žebříčku FIFA se propadl až na 68. místo, což je nejhorší postavení v historii.

Toulouse FC - Club Bruggy 2:2

Toulouse odmítlo možnost udělat velký krok směrem k postupu a doma jenom remizovalo s Bruggami. Francouzský celek o dva body přišel až v samém závěru.

Toulouse bude hrát za zemřelého fanouška

Čtvrteční souboj postaví proti sobě francouzské Toulouse a belgické Bruggy. Domácí pojmou utkání jako vzpomínku na jejich fanouška Brise Tatona, který v úterý zemřel.

Club Bruggy - Šachtar Doněck 1:4

Produktivita v první půli a jistota v brankáři připravila v belgických Bruggách smutnou noc. Domácí i kvůli neproměněné penaltě zůstanou po úvodním zápase Evropské ligy bez bodu.

Preview: Club Bruggy - Šachtar Doněck

Belgické Bruggy zahájí základní skupinu Evropské ligy proti Šachtaru Doněck. Ukrajinci loni vyhráli Pohár UEFA, nicméně brzké a překvapivé vyřazení z předkola Ligy mistrů znamená, že Šachtar bude obhajovat prvenství v této soutěži.

Jablonec posílí Drsek, Kučera se vrací do Brugg

Obranu Jablonce v příští sezoně vyztuží stoper Pavel Drsek, který letos výrazně pomohl k ligové záchraně Kladnu. Dvaatřicetiletý zadák se zkušenostmi z Duisburgu, Bochumi či Panioniosu Atény ve středu podepíše v severočeském klubu dvouletou smlouvu.

Club Bruggy - FC Kodaň 0:1

V posledním utkání skupiny G v Poháru UEFA se o postup přímo popraly Bruggy s Kodaní. Lepší výchozí pozici měly Bruggy, kterým k postupu stačila remíza. Na domácím hřišti však podlehly Kodani 0:1 gólem z 58. minuty a loučí se tak s letošním ročníkem. Dále postupuje Kodaň a spolu s ní Valencie a Saint-Étienne.

Preview: Club Bruggy - FC Kodaň

Bruggy, které mají vše ve svých rukou, přivítají v posledním zápase letošní části Poháru UEFA FC Kodaň. K postupu jim stačí i jakákoliv remíza.

Valencia CF - Club Bruggy 1:1

Valencia hrála překvapivě s Bruggami vyrovnanou partii a s výsledkem 1:1 může být španělský tým spokojen. V 19. minutě šli totiž do vedení hosté z Belgie, za které se trefil Antonin Alcaraz, a až po hodině hry přišlo vyrovnání díky hlavičce Žigiče.

Preview: Valencia CF - Club Bruggy

Valencia jde do domácího utkání Poháru UEFA proti belgickým Bruggám s cílem získat alespoň bod potřebný pro zajištění postupu do další fáze soutěže. Naopak Bruggy si nesmí dovolit prohrát, protože v patách mají nevyzpytatelnou Kodaň.

Club Bruggy - AS Saint-Étienne 1:1

Závěr první a úvod druhé půle přinesl všechny gólové momenty v utkání mezi Bruggami a St. Etienne. Ve 44. minutě otevřel skóre utkání hostující Gigliotti, Bruggy vyrovnaly hned po výměně stran zásluhou Vargase. Nerozhodné skóre 1:1 vydrželo až do konce střetnutí.

Preview: Club Bruggy - AS Saint-Étienne

Paradoxně nejhorší tým francouzské ligy vede skupinu G Poháru UEFA. Doposud St. Étienne neztratilo jediný bod, teď jede potvrdit svou úlohu lídra na půdu belgických Brugg, které ve svém prvním zápase uhrály bod v Trondheimu.

Rosenborg BK - Club Bruggy 0:0

Duel norského Rosenborgu a belgických Brugg skončil nerozhodně 0:0. Zlomit remízový stav, se kterým po konci utkání zřejmě nemůže být spokojen ani jeden z týmů, byl nejblíže domácí Iversen, největší šanci zápasu ale neproměnil.

Preview: Rosenborg BK - Club Bruggy

Hosté jako jediní doposud v belgické lize neprohráli a mají hodně slušnou formu. Trenér Jacky Mathijssen nemá ze svého prvního zápasu ve skupině na půdě norského Rosenborgu Trondheim obavy, protože ten se na domácí scéně hodně trápí.