Central Coast Mariners Austrálie - Central Coast Mariners - Zprávy

Další články

Bolt nepřijal nabídku Mariners a nemůže s týmem trénovat

Fotbalová kariéra Usaina Bolta v australském klubu Central Coast Mariners se zasekla na jeho finančních požadavcích. Předloženou smlouvu bývalý fenomenální sprinter nepřijal, načež byl dočasně vyřazen z kádru. A pokud se nenajde sponzor, který by pomohl splnit Boltovy nároky, z jeho angažmá zřejmě sejde.

Bolt podle agenta dostal v Austrálii nabídku smlouvy

Usain Bolt se podle svého agenta dostal nabídku profesionální smlouvy od australského klubu Central Coast Mariners, v němž je od srpna na zkoušce. Podmínky se však podle šéfa australské ligy výrazně liší od představ bývalého fenomenálního jamajského sprintera. Klub informace o nabídce nepotvrdil.

Bolta v Austrálii zaskočila dopingová kontrola

Někdejší jamajský sprinter Usain Bolt se i na prahu nové, fotbalové kariéry musí vypořádat s pozorností dopingových komisařů. Neohlášená mimosoutěžní kontrola australské antidopingové agentury osminásobného olympijského šampiona, který v týmu Central Coast Mariners usiluje o první profesionální smlouvu jako fotbalista, rozladila.

Bolt má čas do ledna, aby přesvědčil trenéra Mariners

Osminásobný olympijský vítěz v atletice Usain Bolt má do ledna čas na to, aby přesvědčil trenéra australského prvoligového klubu Central Coast Mariners, že udělal dostatečný pokrok k podpisu profesionální smlouvy. Dnes to prohlásil kouč Mariners Mike Mulvey.

Del Bosque by udělal z Bolta obránce

Bývalý trenér španělské reprezentace či Realu Madrid Vicente Del Bosque věří, že Usain Bolt byse mohl uspět se svou snahou prosadit se v profesionálním fotbale. Doporučil by mu ale roli krajního obránce.

Bolt má za sebou fotbalový debut v Austrálii

Bývalý fenomenální atlet Usain Bolt má za sebou debut za australský tým Central Coast Mariners. Dvaatřicetiletý Jamajčan si zahrál zhruba dvacet minut přípravy proti místnímu amatérskému týmu a přitáhl na stadion téměř 10.000 lidí.

Bolt si v pátek poprvé zahraje za Central Coast Mariners

Slavný jamajský sprinter Usain Bolt v pátek poprvé nastoupí za australský klub Central Coast Mariners. Prvoligový celek se v přípravě na říjnový začátek soutěže utká s regionálním výběrem amatérských hráčů.

Bolt už dorazil do Austrálie, aby si tam splnil fotbalový sen

Bývalý sprinter Usain Bolt dnes dorazil do Austrálie, kde se pokusí splnit si sen a získat angažmá ve fotbalovém klubu. V týmu Central Coast Mariners absolvuje populární Jamajčan první trénink v úterý v den svých 32. narozenin a věří, že se mu do říjnového začátku sezony podaří klub přesvědčit k uzavření smlouvy.

Australský klub Mariners dá Boltovi šanci, jak dlouho bude chtít

Bývalý sprinter Usain Bolt se dohodl s australským klubem Central Coast Mariners na testech po dobu neurčitou. Během tréninků nebude mít žádná privilegia a pokusí se splnit si sen hrát fotbal profesionálně, o němž hovořil už během famózní atletické kariéry.

Sprintera Bolta čeká fotbalová zkouška v Austrálii

Bývalý jamajský sprinter Usain Bolt se pokusí nastartovat fotbalovou kariéru v Austrálii. Od srpna má osminásobný olympijský vítěz a světový rekordman na 100 a 200 metrů absolvovat šestitýdenní zkoušku v klubu Central Coast Mariners.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele