Leverkusen dotáhl příchody Hincapiého a Andricha

Piero Hincapié a Robert Andrich se stali hráči Leverkusenu. Prvně jmenovaný přichází z CA Talleres, zatímco německý záložník dosud nastupoval za Union Berlín. Oba se farmaceutickému klubu upsali do roku 2026...  
16.08.2021 | Aktuality | 10 komentářů
29.07. Blázquez na hostování s opcí do Brestu
Joaquín Blázquez opustil domovský CA Talleres a vydal se na druhé evropské angažmá. Mladý argentinský brankář bude hostovat v Brestu, francouzský klub si zajistil i opci na trvalý přestup. (getfootballnewsfrance.com)
13.01. Tenaglia zkusí štěstí v Deportivu Alavés
Nahuel Tenaglia vyráží na první evropskou štaci a z domovského CA Talleres bude hostovat v Deportivu Alavés. Baskický klub si pravého krajního obránce vypůjčil na rok a půl dlouhé hostování, následně bude moci uplatnit opci na přestup. (marca.com)
16.08.2021 Hincapié se stal hráčem Leverkusenu
Ekvádorský obránce Piero Hincapié už je hráčem německého Leverkusenu, se kterým podepsal kontrakt do roku 2026. Devatenáctiletý fotbalista přichází z klubu CA Talleres. Cena se odhaduje na necelých 6,5 milionu eur. Argentinský celek také dostane cenu z dalšího přestupu. (transfermarkt.de)
15.08.2021 Hincapié na zdravotní prohlídku do Bayeru
Piero Hincapié přicestuje do Německa a podrobí se zdravotní prohlídce v Leverkusenu. Teprve devatenáctiletý ekvádorský obránce přijde na přestup z argentinského Talleres. (transfermarkt.de)
06.08.2021 Hincapié v hledáčku Leverkusenu
Leverkusen chce přivést ještě jednu posilu do středu obrany a kromě jiného se rozhlíží i v Argentině. Bayer podle informací deníku "Kicker" zaujal teprve 19letý Piero Hincapié z CA Talleres, jenž na sebe upozornil v dresu Ekvádoru na Copa América. (kicker.de)
23.07.2021 Brest se zajímá o Blázqueze
Joaquín Blázquez by ve svých dvaceti letech mohl vyrazit do Evropy. Dvacetiletý argentinský brankář chytá ve vlasti za domovský Talleres a má jednoho francouzského nápadníka, chce ho Brest. (getfootballnewsfrance.com)
16.07.2020 Nîmes Olympique posílí záložník Cubas
Novou posilu do zálohy se svým fanouškům chystá představit Nîmes Olympique, z argentinského Talleres přijde Andrés Cubas. Paraguayský záložník dnes přiletí do Francie, podrobí se zdravotní prohlídce a následně podepíše smlouvu na čtyři roky, do Jižní Ameriky poputuje suma tři miliony eur. (lequipe.fr)
02.07.2020 Defenzívu RC Lens vyztuží Medina
Na první evropské angažmá se vydává Facundo Medina. Argentinský obránce opouští domovský CA Talleres a přestupuje do RC Lens, s nímž podepsal smlouvu na čtyři roky. Do Jižní Ameriky by měla putovat suma 3,5 milionu eur, která může být ještě navýšena díky bonusům. (lequipe.fr)
27.05.2020 Bustos může odejít do Říma
Nahuel Bastos má podle jeho agenta zelenou k odchodu z argentinského klubu Talleres. Největší zájem podle všeho projevuje italský AS Řím. Cena by se měla pohybovat okolo 9 milionů eur. (football-italia.net)
14.05.2020 Valencia se zajímá o útočníka Bustose
Nahuel Bustos by mohl vyrazit na první evropské angažmá, zájem o něho má Valencia. Mladý argentinský útočník hraje ve vlasti za CA Talleres, letos nastoupil ke dvaceti zápasům a dal devět branek. (marca.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
11.08.CA Talleres - Vélez Sar.0:1
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci