Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Wood z penalty přisoudil výhru Newcastlu nad Wolverhamptonem

Newcastle se čím dál více vzdaluje sestupovému pásmu. Poté, co doma přetlačil o postup do evropských pohárů usilující Wolverhampton, si vytvořil na osmnáctou pozici, která znamená pád do nižších sfér, již desetibodový náskok. O osudu tohoto klání rozhodl druhý poločas, konkrétně jediný přesný zásah z pokutového kopu. Jeho zdárné provedení zařídil Chris Wood.

Vlci zabojují o důležité body v pátečním souboji se Strakami

Na zajímavé střetnutí se můžeme těšit v rámci páteční předehrávky 32. kola anglické Premier League, a to v duelu mezi domácím Newcastlem United a Wolverhamptonem Wanderers.

O výhře Wolves rozhodla vlastní branka

Vlastní gól Ashleyho Younga rozhodl duel 31. kola Premier League mezi Wolverhamptonem Wanderers a Aston Villou. Domácí vedli díky Jonnymu Castrovi, za hosty snížil v závěru Ollie Watkins.

Villans míří pro další body na Wolves

Zajímavý střet nabídne 31. kolo Premier League, kdy se Aston Villa představí na půdě Wolverhamptonu Wanderers. Oba celky spolu sousedí v průběžné tabulce, ale osmí domácí mají na svého soupeře, který je devátý, náskok deseti bodů.

Jiménez navedl svůj tým do Csaplárovy pasti, fantastický obrat Leedsu dokonal Ayling

Na úvod 30. kola anglické Premier League předvedli fotbalisté Leedsu neuvěřitelný obrat, když ve Wolverhamptonu vyhráli 3:2. Po poločase sice vedli Vlci o dvě branky, krátce po změně stran se však nechal vyloučit Raúl Jiménez a nastartoval hosty k velkému výkonu. Hřebíček do rakve domácích zatloukl až v nastavení Luke Ayling a rozhodl tak o zisku tří bodů pro svůj tým.

Wolverhampton útočí na poháry, proti Leedsu je favoritem

Wolverhampton nahání elitní šestku a v pátek večer dostane šanci posunout se před Tottenham a West Ham. Soupeřem bude o záchranu bojující Leeds United, který minulý týden ukončil čekání na tříbodový zisk.

Lampardovo trápení nebere konce. Everton podlehl na domácí půdě Wolves

Duel 29. kola anglické Premier League mezi Evertonem a Wolves skončil těsnou výhrou hostů 1:0. O jediný gól zápasu se postaral ve 49. minutě hlavou Conor Coady. Pozice Franka Lamparda se tak začala otřásat v základech, protože jeho svěřenci nezvládli už čtvrtý ligový souboj v řadě, přičemž nevstřelili ani jeden gól.

Zachraňující se Everton změří síly s Wolverhamptonem

Everton si zadělává na skutečně obrovský problém. Svěřenci Franka Lamparda minulý týden naprosto vybouchli a z půdy Tottenhamu si odvezli ostudný debakl 0:5, načež tak laborují jen jeden jediný bod nad pásmem sestupu. A pokud tento tradiční klub z Liverpoolu se svou výkonností rychle něco neudělá, tak se může senzačně pakovat do druhé nejvyšší soutěže. Naproti tomu Wolverhamptonu se daří nad očekávání dobře, minulý týden Vlci přehráli Watford a okupují osmou příčku tabulky.

Watford prospal začátek a na půdě Wolves utrpěl debakl

Dvacet minut a bylo hotovo. Wolverhampton si nedělal velkou hlavu z návštěvy Watfordu a svého protivníka zničil čtyřmi góly. Tři z nich vsítili "Wolves" v úvodu zápasu, čímž v podstatě rozhodli o zisku tří bodů.

Wolves se proti Watfordu chtějí vrátit do herní pohody

Pár týdnů dozadu si Wolverhampton dost možná brousil zuby na boj o evropské poháry. V poslední době se však "Vlkům" nedaří. Proti Watfordu, jenž bojuje o holé přežití, se tak chce vrátit na vítěznou vlnu.

Neto se po zranění dočkal odměny a prodloužil s Wolverhamptonem

Wolverhampton Wanderers si pojistil Pedra Neta. Portugalský záložník, jenž se teprve nedávno vrátil po vážném zranění kolena, podepsal novou smlouvu do roku 2027...

Wolverhampton překvapivě padl, tři body má Crystal Palace

Ač domácí Wolves šli do utkání jako favorit, dnes nepředvedli vůbec dobrý výkon. Prakticky po třiceti minutách bylo o vítězi rozhodnuto, hosté se trefili dvakrát a "Vlci" už nenašli sílu adekvátně odpovědět.

Wolves chtějí po dvou porážkách oživit šanci na poháry

Wolves cítí velkou šanci na posun do první sedmičky a využít k tomu chtějí domácí duel na Molineux Stadium. Po čtvrté hodině odpolední je k tanci vyzve zlepšující se Crystal Palace.

Souček oslavil narozeniny gólem. West Ham zdolal v důležité partii Wolves

Všechno nejlepší! Tomáš Souček nepotřebuje dostávat dárky, vytáhlý záložník si je rád nadělí sám, když v den svých 27. narozenin rozhodl gólem o výhře West Hamu v klíčovém utkání proti Wolverhamptonu. Díky zásahu Součka zvýšilo londýnské mužstvo náskok na Wolves a dál se jako klíště drží Manchesteru United.

Důležitý souboj o Evropu, Moyesův West Ham změří síly s Wolves

V nedělním utkání 27. kola Premier League se utká londýnský West Ham s Wolverhamptonem Wanderers. Oba týmy jsou v boji o evropské poháry, otázkou je, jak zvládnou závěr sezóny. West Ham se nachází na šesté příčce, Wolverhampton ztrácí dva body, ale má zápas k dobru. Tento zápas napoví, zda dokážou tyto týmy udržet krok s ostatními týmy na špičce tabulky.