Ukrajinský útočník Sergej Rebrov odešel z Tottenhamu na hostování na rok a půl do tureckého Fenerbahce.
Tottenham získal na roční hostování japonského reprezentanta Kazuyukiho Todu. 25-letý záložník, který v Japonsku hájí barvy klubu Shimizu S-Pulse, má na svém kontě 20 reprezentačních startů a byl jednou z ústředních postav japonského výběru z loňského mistrovství světa.
Obránce Tottenhamu Christian Ziege si už letos nezahraje, jak sám prohlásil. V prosinci se musel podrobit akutní operaci, kdy mu kvůli 25-centimetrové tržné stehenní sval natekl až na dvojnásobnou velikost. "Ať se teď stane cokoli, budu potřebovat tři měsíce, než budu moci opět hrát. A nechci nic uspěchat a riskovat vážnější zranění," řekl Ziege.
Fulham se vážně zajímá o útočníka Tottenhamu Sergeje Rebrova, včera prý podal oficiální nabídku. Rebrov, kterého si Tottenham cení na tři milióny liber, od svého příchodu z Dynama Kyjev v roce 2000 (11 miliónů liber) odehrál jen 37 zápasů, v této sezóně ještě nenastoupil.
Svůj první hattrick v dresu Tottenhamu zaznamenal Robbie Keane a výrazně tak svému týmu pomohl k výhře 4:3 nad Evertonem. Irský reprezentant do Tottenhamu přišel loni v létě za 7 miliónů liber z Leedsu.
Fernando Morientes zůstává věrný Realu, přestože od letního příchodu Ronalda hrál jen jednou v základní sestavě. 26-letý útočník odmítl hostování v anglickém Tottenhamu a o své další fotbalové budoucnosti se chce rozhodnout až na konci sezóny. Jeho současná smlouva mu v Realu končí až v roce 2006.
O Sergeje Rebrova, útočníka Tottenhamu, projevilo zájem turecké Fenerbahce. Rebrov do Tottenhamu přišel v roce 2000 z Dynama Kyjev za 11 miliónů liber, což byl klubový rekord, pak se ale nepohodl s novým manažerem Glennem Hoddlem a klub jej chce prodat. Fenerbahce by však údajně zajímalo zatím pouze hostování do konce sezóny.
Útočník Bordeaux Christophe Dugarry pravděpodobně opustí Francii a půjde si zahrát do Anglie. Zájem o jeho služby totiž projevili Birmingham, Tottenham a Manchester City.
Obránce Tottenhamu Christian Ziege se podrobil naléhavé operaci vážně zraněného stehenního svalu a sezóna pro něj zřejmě skončila.
Obránce AC Milán Roque Junior zřejmě v lednu změní dres, měl by jít do Realu Madrid, Tottenhamu, Corinthians nebo Flamenga na hostování. Junior si v úvodu sezóny v utkání předkola Ligy Mistrů s Libercem poranil rameno a i když už se dal dohromady, jen těžko se vrací zpět do sestavy. Ve středu obrany AC totiž výborné výkony podávají Paolo Maldini a Alessandro Nesta.
Tottenham se v ligovém střetnutí s Charltonem bude muset obejít bez útočníka Teddyho Sheringhama, který si na tréninku poranil koleno. Podle původních odhadů měl být mimo hru až na pět týdnů, vyšetření však ukázalo, že zranění není tak vážné a Sheringham by mohl být fit už pro nedělní zápas s Newcastlem.
Arsenal Londýn se ve víkendovém ligovém duelu s Tottenhamem musí obejít bez svého kapitána Patricka Vieiry, který se zranil v utkání Ligy Mistrů s Valencií. Ještě není známo, na jak dlouho bude Vieira mimo hru, jisté ale je, že bude Arsenalu hodně chybět.
V šesti ze 32 zápasů třetího kola anglického FA Cupu proti sobě nastoupí týmy z Premier League. Dnešní los proti sobě svedl tyto dvojice: Chelsea - Middlesbrough, Manchester City - Liverpool, Bolton - Sunderland, Fulham - Birmingham, Aston Villa - Blackburn a Southampton - Tottenham. Zápasy jsou na programu o víkendu 4. a 5. ledna příštího roku.
O chilského útočníka Marcella Salase, který v Juventusu častěji zahřívá lavičku než hraje, se zajímají Tottenham a Barcelona. Také samotnému Salasovi už v Juventusu dochází trpělivost, dá se tedy čekat, že se bude v zimě stěhovat.
Southampton a Tottenham prý mají zájem o útočníka Jatto Ceesaye, který v současné době obléká dres holandského Tilburgu. Dalším zájemcem o Ceesaye je prý i jiný holandský klub, AZ Alkmaar. Smlouvu má 28-letý reprezentant Gambie platnou až do roku 2004, přesto by se v zimním přestupním termínu mohl stěhovat.
O útočníka Sampdorie Janov Fabia Bazzaniho má zájem hned trojice klubů z anglické Premier League - Everton, Fulham a Tottenham. 26-letý Bazzani by do Anglie přestoupil rád, ale prezident Sampdorie Ricardo Garrone chce útočníka udržet, aby klubu pomohl k dosažení hlavního cíle - návratu do Seria A.
Arsenal se v posledním zápase základní skupiny Ligy Mistrů proti PSV Eindhoven bude muset obejít bez zraněného gólmana Davida Seamana, který si v sobotním duelu s Newcastlem poranil třísla. Bude chybět i v příštím ligovém utkání s Tottenhamem, místo něj se v obou zápasech mezi tyče postaví Rami Shaaban.
Anglický Worthington Cup, 3. kolo: Arsenal - Sunderland 2:3, Blackburn - Walsall 2:2 (pen. 5:4), Burnley - Tottenham 2:1, Chelsea - Gillingham 2:1, Crystal Palace - Coventry 3:0, Fulham - Bury 3:1, Ipswich - Middlesbrough 3:1, Liverpool - Southampton 3:1, Newcastle - Everton 3:3 (pen. 3:2), Oxford - Aston Villa 0:3, Sheffield U. - Leeds 2:1, West Ham - Oldham 0:1.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele