TORQUAY: ZA FILMOVÁNÍ VYHAZOV

S velmi originálním nápadem, jak zabránit hráčům v simulování, přišel anglický celek Torquay. Předseda klubu Chris Roberts se již nemohl dívat na neustálé polehávání fotbalistů na trávníku, a tak vymyslel pravidlo, podle něhož dostane každý třikrát filmující fotbalista padáka...  
21.11.2006 | Aktuality | 15 komentářů
26.12.2009 Poke zůstane do konce sezony
Brankář Michael Poke bude v týmu Torquay působit až do konce sezony. S vedením klubu se dohodl na prodloužení hostování.
05.02.2007 Kubík v Torquayi skončil
Trenérské angažmá Luboše Kubíka v Torquayi skončilo již po patnácti zápasech, vedení čtvrtiligového anglického klubu se s bývalým českým a československým reprezentantem dohodlo na ukončení spolupráce. Kubík vedl Torquay ve třech pohárových a dvanácti ligových duelech, v nichž zaznamenal jenom jednu výhru, čtyři remízy a sedm porážek.
27.11.2006 Bývalý český reprezentant Luboš Kubík byl oficiálně jmenován...
Bývalý český reprezentant Luboš Kubík byl oficiálně jmenován novým trenérem týmu čtvrté anglické ligy Torquay United a stal se historicky prvním českým koučem v Anglii. Do klubu jej přilákal prezident Chris Roberts, jenž se s Kubíkem dobře zná - před lety mu domlouval angažmá v americké MLS v týmu Chicago Fire. 42letý Kubík naposledy vedl polský druholigový Slask Wroclaw.
25.11.2006 Záhada ohledně jména budoucího možného trenéra anglického...
Záhada ohledně jména budoucího možného trenéra anglického Torquay United hrajícího League Two, čtvrtou nejvyšší soutěž, je odhalena. Novým koučem klubu by se příští týden měl stát bývalý československý a český reprezentant Luboš Kubík, účastník mistrovství světa v roce 1990 a mistrovství Evropy 1996. Informaci potvrdil prezident klubu Chris Roberts. Kubík naposledy vedl druholigový polský Slask Wroclaw.
23.11.2006 Tým čtvrté nejvyšší anglické soutěže Torquay United...
Tým čtvrté nejvyšší anglické soutěže Torquay United by mohl brzy mít českého trenéra, prozradil to ředitel klubu Chris Roberts. Jméno neuvedl, prý se ale jedná o bývalého reprezentanta a účastníka mistrovství světa. Jasno by mělo být do pondělí.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi