Wenger chválil tým z páté ligy, uchvátily ho skromné šatny

Manažer Arsenalu Arséne Wenger vysekl po pondělní výhře 2:0 v osmifinále Anglického poháru nad týmem z páté ligy Suttonem soupeři velkou poklonu. Překvapilo ho, že amatérští hráči prakticky celý zápas vydrželi odehrát v tempu jako Premier League a zapůsobilo na něj i zázemí malého klubu.  
21.02.2017 | Aktuality | 33 komentářů
21.02.2017 Brankář Suttonu United byl propuštěn
Náhradní brankář Suttonu United Wayne Shaw byl po přiznání toho, že věděl o sázce vypsané na to, že si dá během zápasu s Arsenalem piroh, požádán vedením klubu o odchod a sám 46letý veterán s takovým krokem souhlasil. Přečin ho prý velmi mrzí. (news.sky.com)
21.02.2017 Shaw si svačinou při poháru zadělal na problém
Brankář Wayne Shaw v závěru pondělního osmifinále Anglického poháru proti Arsenalu vzbudil pozornost, když se přímo na střídačce domácího Suttonu pustil do sendviče, jak se ale dnes ukázalo, zadělal si tím na problémy. Na situaci, že stotřicetikilový pořízek a kultovní postava týmu z páté ligy během utkání něco sní, totiž jedna ze sázkových kanceláří přijímala sázky v kurzu 8:1. Pětačtyřicetiletý Shaw okamžitě odmítl, že by měl na takovou možnost vsazeno on nebo některý z hráčů, v rozhovoru pro list Daily Mail ale připustil, že pár přátel a fanoušků to mohlo udělat. Kvůli možnému porušení pravidel o sázení teď Shaw čelí disciplinárnímu řízení ze strany Fotbalové asociace. Případ prošetří také komise spravující sázkařský trh v Británii, jak oznámil její šéf Richard Watson. Pochopení nenašel Shaw, který v týmu působí jako hrající trenér brankářů, ani u kouče Suttonu Paula Doswella. "Nevím, jestli to byla sázka. Ale nepřekvapilo by mě to. Wayne se tím sice stal celosvětovou hvězdou, ale já si nemyslím, že to na nás vrhá nejlepší světlo," řekl. (ČTK)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
03.12.Carlisle - Sutton United1:1
Další zápas
10.12.
16:00
Sutton United - Colchesterinfo
Tabulka
 TýmZB
15.Crewe Alexandra1925
16.Grimsby Town1924
17.Sutton United2023
18.Newport County2022
19.Crawley Town2121
Poslední zápas
05.11.Sutton United - Farnboro.0:2
Poslední zápas
09.08.Milton - Sutton United1:0
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci