nenalezeny žádné články
07.11.2011 Hamann už Stockport nevede
Dietmar Hamann rezignoval na pozici manažera u Stockport County, které hraje nižší anglickou soutěž Blue Square Bet Premier. 38letý Hamann převzal mužstvo v létě, jenže se mu nedaří, Stockport je až sedmnáctý, dva body nad sestupovou zónou. Hamann nicméně jako důvod svého odchodu uvedl to, že se nepovedlo klub převzít Tonym Evansem.
05.07.2011 Hamann bude manažerem Stockportu
Dietmar Hamann si poprvé vyzkouší funkci manažera, někdejší německý záložník bude novým kormidelníkem anglického Stockportu. Začínat tak bude v páté nejvyšší soutěži, Stockport totiž loni sestoupil z League Two.
07.10.2010 Stockport si půjčil Pulise
Stockport získal ze Southamptonu záložníka Anthonyho Pulise. 26letý fotbalista jde do týmu ze čtvrté nejvyšší anglické soutěže na měsíční hostování.
11.12.2003 Třetidivizní anglický tým Hull City získal z Aston Villy...
Třetidivizní anglický tým Hull City získal z Aston Villy za 50 tisíc liber brankáře Boaze Myhilla. Jednadvacetiletý gólman byl do této doby na hostování v druhodivizním Stockportu, který však prohrál s Hull City závod o hráčův podpis.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Další zápas
21.08.Stockport County - Dag & Redinfo
Tabulka
 TýmZB
10.Torquay United00
 Dagenham & Redbridge00
 Stockport County00
 Aldershot Town00
 King's Lynn FC00