Notts County Anglie - Notts County - Zprávy

Další články

Eriksson rezignoval na post ředitele v Notts County

Klub ze čtvrté anglické ligy Notts County již nemá slavného sportovního ředitele. Bývalý kouč reprezentace Anglie, Mexika, Manchesteru City či Lazia Řím Sven-Göran Eriksson na svou funkci rezignoval poté, co klub odkoupil za jedinou libru bývalý předseda Lincolnu Ray Trew.

Eriksson KLDR na mistrovství světa nepovede

Vedení Notts County vyvrátilo informace anglických médií, podle kterých ředitel fotbalových operací Sven-Göran Eriksson jedná se zástupci severokorejského svazu o příchodu k reprezentaci. Eriksson v minulosti trénoval například Anglii a Mexiko.

Campbell chce z Notts pryč, vedení mu bránit nebude

Jepičí život podle všeho bude mít působení Sola Campbella v Notts County, které hraje čtvrtou nejvyšší anglickou soutěž. Zkušený obránce o víkendu nastoupil k utkání na hřišti Morecambe, po zápase pak manažerovi Ianu McParlandovi oznámil úmysl odejít. Vedení klubu mu podle BBC nebude stát v cestě...

Eriksson bude působit ve čtvrté anglické lize

Bývalý trenér anglické reprezentace Sven-Göran Eriksson se vrací na ostrovy, kde bude působit ve čtvrté lize. Jednašedesátiletý kouč se překvapivě rozhodl na angažmá s týmem Notts County, kde bude dělat ředitele fotbalových operací.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele