Luton Town Anglie - Luton Town - Expres Zprávy

13.03.202422:46

Lockyer poděkoval zdravotníkům

Tom Lockyer před dnešním opakovaném zápase v Bournemouthu, kde nedlouho před Vánoci zkolaboval, poděkoval na místě přítomným zdravotníkům. Ti si na hrací ploše vysloužili ovace i od fanoušků obou týmů.

bbc.com
13.03.202422:16

Velký obrat Bournemouthu

Bournemouth může v dohrávce duelu proti Lutonu, v prosinci nedohraného kvůli kolapsu Toma Lockyera, přiblížit své šance na záchranu téměř k jistotě. Do zápasu sice dobře nevkročil dobře a po poločase prohrával 0:3, ve druhé půli se ale během patnácti minut prosadili Solanke, Zabarnyj a Semenyo, poslední jmenovaný pak v závěru obrat dokonal.

18.02.202418:39

Lockyer nevylučuje návrat

Nedlouho před Vánoci Tom Lockyer přímo na hřišti utrpěl srdeční zástavu, nyní ve svém vyjádření oznámil malou šanci na návrat na hřiště. Zároveň však ubezpečil, že neudělá nic proti doporučením lékařů a specialistů.

dailymail.co.uk
03.02.202420:16

Historický počin Lutonu

Luton v sobotu remizoval s Newcastlem 4:4. Naposledy se mu povedlo v nejvyšší anglické soutěži dát čtyři góly na půdě soupeře v září 1987, kdy porazil Oxford 5:2. Na druhé straně severoanglický klub inkasoval doma čtyři branky od nováčka soutěže poprvé od března 1976.

x.com/optajoe
30.01.202419:36

Luton koupil obránce Hashioku

Nejnovější akvizicí Lutonu se stal Daiki Hashioka. Japonský obránce přišel ze Sint-Truidense, belgický klub dostane dva miliony eur.

transfermarkt.de
30.01.202416:23

Giles hostuje v Hullu City

Ryan Giles po šesti měsících znovu mění dres. Obránce v červenci přestupoval z Wolverhamptonu do Lutonu, nyní si ho na hostování vypůjčil druholigový anglický Hull City.

13.01.202419:12

Luton specialistou na závěry

Včerejší nováčkovský souboj Premier League mezi Burnley a Lutonem Town skončil remízou 1:1, když hosté vyrovnávali až v nastaveném čase. Luton v závěrečných deseti minutách letošního ročníku anglické nejvyšší soutěže vstřelil již 10 gólů, lépe je na tom pouze Liverpool (13).

twitter.com/OptaJoe
03.01.202421:57

Luton si pojistil Townsenda

Andros Townsend stráví i další část kariéry v Lutonu, nováček anglické ligy se svým křídelníkem podepsal nový víceletý kontrakt.

bbc.com
20.12.202319:01

Luton a Bournemouth odehrají celý zápas

Utkání anglické ligy mezi Lutonem a Bournemouthem se nebude dohrávat, nýbrž celé opakovat, dnes to oznámila Premier League. Oba týmy proti sobě nastoupily v sobotu odpoledne a po hodině byl duel přerušen a následně předčasně ukončen poté, co zkolaboval domácí kapitán Tom Lockyer.

bbc.com
17.12.202316:25

Bournemouth a Luton si dají repete

Bournemouth a Luton by měly odehrát nový zápas. Oba týmy proti sobě nastoupily včera odpoledne a duel byl předčasně ukončen za stavu 1:1 poté, co v 65. minutě zkolaboval hostující Tom Lockyer. Podle regulí se nebude dohrávat zbytek utkání, místo toho se začne od první minuty za stavu 0:0.

16.12.202318:05

V Bournemouthu se zápas nedohraje

Na Vitality Stadium už se v sobotu hrát nebude. Vedení Premier League oficiálně odložilo utkání mezi Bournemouthem a Lutonem kvůli kolapsu hostujícího kapitána. "Naše myšlenky jsou s Tomem Lockyerem a všemi hráči zapojenými do tohoto zápasu," uvádí nejslavnější klubová soutěž světa ve svém prohlášení na sociální síti X.

livesport.cz
16.12.202317:35

Lockyer zkolaboval v Bournemouthu

Opravdu znepokojivé scény nabízí aktuální pohled do Bournemouthu. Tom Lockyer, kapitán hostujícího Lutonu, se totiž bez cizího zavinění v průběhu druhého poločasu 17. kola anglické nejvyšší soutěže zhroutil k zemi. Oba týmy následně opustily hrací plochu a zápas byl přerušen. Devětadvacetiletý rodák z Walesu mimochodem zkolaboval v minulosti už jednou, to když The Hatters v červnové baráži bojovali o Premier League.

16.12.202317:22

Doughty dobře rozehrává standardky

Luton se v sobotním utkání Premier League ujal vedení na půdě Bournemouthu, a to po rohovém kopu jen po pár okamžicích od úvodního hvizdu. Asistenci si přitom připsal obránce Alfie Doughty, který tak potvrdil, že platí na Ostrovech za jednoho z nejlepších hráčů rozehrávajících standardní situace. Takto už si totiž připsal již svou čtvrtou gólovou nahrávku, stejná čísla v rámci letošního ročníku anglické nejvyšší soutěže vykazuje už pouze záložník James Ward-Prowse z West Hamu.

22.10.202313:44

Luton má stále zájem o Zambrana

Devatenáctiletý Óscar Zambrano hraje teprve svou druhou sezonu v dospělém fotbalu. Dlouhodobý zájem o něj však jeví Luton Town. Talentovaný ekvádorský záložník je udájně pro anglický tým k mání za pět a půl milionu liber poté, co původní nabídku na 3,8 milionu liber hráčův aktuální klub LDU Quito odmítl.

tribalfootball.com
20.10.202316:16

Utkání v Nottinghamu hrozí odložení

Anglie čelí silným dešťům a bouřkám a vše by se mohlo podepsat na víkendovém programu tamní Premier League. Odložen by mohl být duel Nottingham - Luton, ve městě hrozí záplavy a trávník na stadionu v tuto chvíli není způsobilý.

11.10.202318:34

Townsend se upsal Lutonu

Luton Town oznámil zisk Androse Townsenda, jenž byl volným hráčem po konci v Evertonu. Dvaatřicetiletý křídelník s nováčkem Premier League podepsal smlouvu do konce letošního roku.

07.10.202314:00

Townsend do Lutonu?

Dvaatřicetiletý Andros Townsend se může vrátit do Premier League poté, co na konci minulé sezony nedostal nový kontrakt v Evertonu a stal se volným hráčem. Šanci by mu mohl dát nováček soutěže z Lutonu. Křídelník je podle zpráv k získání kontraktu velmi blízko.

sportsmole.co.uk
01.10.202309:22

Luton zapsal historickou výhru

Luton je nováčkem anglické nejvyšší soutěže a včera si na své konto připsal první výhru v Premier League. Skromný klub si vyšlápl na Everton, v Liverpoolu zvítězil 2:1.

mundodeportivo.com
27.09.202321:14

Lokonga delší dobu nepomůže Lutonu

Lutonu Town po dobu několika měsíců nepomůže Albert Sambi Lokonga. Kmenový záložník Arsenalu laboruje se zraněnou stehenní šlachou.

lequipe.fr
01.09.202319:45

Luton si vypůjčil Lokongu

Albert-Mboyo Lokonga si bude muset počkat na další šance v Arsenalu, záložník byl odeslán na hostování do Lutonu.